Praha 12 Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

Online konzultace k dispozici

„Oceňuji další úhel pohledu na můj problém. Upozornění na další možnosti, které by mě asi ani nenapadly. Rozhodně mám o čem přemýšlet. Více

Durychova 101/66, Praha Mapa

Office Park Nové Dvory

Psychologické poradenství

1 210 Kč

Online psychoterapie

1 210 Kč

• „Paní Veronika mi pomohla projít velmi náročným obdobím, kdy jsem prožívala životní krizi, ve které jsem se utápěla a nevěděla, jak z ni ven. Již předtím jsem vyzkoušela několik jiných psychoterapeutů, ale až u Veroniky jsem našla terapeutický způsob práce a především způsob životního nazírání, který mi velmi vyhovuje a ji mi inspirací i do budoucna. Paní Veronika umí nejen pomoci "tady a teď" a tím ulevit momentální zátěži, ale především učí a vybavuje člověka novými mechanizmy a kompetencemi tak, aby si byl každý schopen i v budoucnu pomoci sám - předává dar. A já za tento dar děkuji. Více

Lojovická 921/53, Praha Mapa

Klíč k Lásce k životu

Konzultace pro páry

2 400 Kč

• „Paní doktorka mi pomohla s mikrobiálním ekzémem. Problémem je pro pracující neexistence rezervace určitého termínu. Bohužel jsem pokaždé čekal víc než 2 hodiny v čekárně. Více

Zárubova 498, Praha Mapa

Kožní ambulance Zárubova s.r.o.

• Psychoterapeut, Psycholog

Online konzultace k dispozici

„Paní Papoušková je moc milá a empatická. Pokaždé mi dokázala utřídit myšlenky a pomoci. Poslední terapie probíhala online přes Skype a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen jak vše probíhalo hladce a efekt byl téměř podobný jako při osobním setkání. Více

Durychova 101/66, Praha Mapa

Terapeutické centrum Nové Dvory

Skalská, Praha Mapa

Terapie v přírodě Modřanská rokle

Konzultace online

1 000 Kč

• „Pan doktor Doležal je skvělý zubař, špičkový ortodontista a velmi příjemný člověk. Vše vysvětlí, dívá se na řešení problému komplexně a snaží se pacientovi maximálně vyhovět. Pan doktor mi krásně srovnal spodní zuby. Nikdy mě nic nebolelo. Všem doporučuji!!! Děkuji moc, Eva Pelánová. Více

od 3 500 kč

• „Skvělá paní zubařka i sestřička, chodíme k ní s celou rodinou. Krásně komunikuje s dětmi, dcery se nebojí a chodí k ní rády, i několik kazů jsme zvládli bez problémů. Mohu jen doporučit. Více

• Plastický chirurg, Otorinola… ryngolog Více

„Pro mě člověk na správném místě. Syn podstoupil plastiku uší, zákrok byl rychlý, pan primář byl vždy ochoten pomoci i po telefonu nebo v případně náhle osobní konzultace. Doporučuji všude Více

• Jordana Jovkova 3253/5, Praha Mapa

LK Medical s.r.o.

• „Skvělý přístup i odvedná práce. Po předchozích zkušenostech se zubaři bych ani nevěřil že návštěva u nich nemusí být noční můrou, ale pan doktor Bauer je živoucím důkazem toho, že to tak být nemusí. Navíc ordinuje v krásné, moderní ordinaci, která po mých předchozích zkušenostech se stomatology působí jako Sci-Fi :) Více

od 3 500 kč

• „MUDr.Petra Kamenikova je v dnesni dobe vyjimecnym lekarem.Z navstevy jeji ordinace jsem odchazel nadsen jejim pristupem.Vse mi podrobne vysvetlila a maximalne se snazila,abych pochopil podstatu svych zdravotnich problemu.Okamzite navrhla zpusob lecby,ktery by me v mem veku co nejmene zatezoval.Pristup jeji i jeji sestry byk velmi lidsky a empaticky.Tuto pani doktorku a jeji ordinaci mohu vsem vrele doporucit. Více

• Plicní lékař, Pediatr

„Za panem doktorem dojizdim z jineho mesta. Respektujici lekar. Oddelene ordinace a cekarny pro zdrave a nemocne.

Ke Kurtům 383, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

Očkování

150 Kč

• „Vřele doporučuji tohoto pana doktora. Je vstřícný, pečlivý, má zlaté ruce. Vždy se něčemu i zasmějeme. S úsměvem do ordinace vcházím i vycházím. Díky panu doktorovi se už zubaře konečně nebojím. Více

Písnická 761, Praha Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor i obě mladé doktorky jsou prima stejně jako sestřičky. Vybavení ordinace a čekárna na úrovni. Oceňuji!

Dělnická 120, Jesenice Mapa

Poliklinika Dolní Břežany

• „Vstřícný pan doktor, s úsměvem na tváři. Jsem nadšena z přístupu i příjemného prostředí, opravdový odborník na svém místě. Tak rychle a přesto se zájmem jsem u lékaře ještě odbavena nebyla. Více

FortMedica ORL

• „MUDr. Tomášek je zkušený lékař a diagnostik, který dává jasně najevo zájem o pacienta. Příjemně mě překvapil svým profesionálním vystupováním, podrobným a srozumitelným vysvětlením diagnózy. Můžete se spolehnout, že nebudete odbyti předpisem na léky které nepotřebujete na nemoc kterou nemáte. Pan doktor má moji důvěru a díky. Více

Soukalova 3355, Praha Mapa

Poliklinika Modřany

• „Veľmi príjemný a skúsený doktor, bola som uňho na konzultácii na doporučenie môjho zubného lekára, kvôli miernemu zakriveniu zubov. Dr. Kocman mi však rovnátka nedoporučoval, vysvetlil mi, aký by mali dopad na moje zuby - negatívny na kvalitu a stabilitu a narovnanie by sa nemuselo dostaviť. Odporučil mi extrakciu osmičiek, ktoré mi tlačia na ostatné zuby, prípadne vybrúsenie. Som maximálne spokojná! Více

• Plastický chirurg, Otorinola… ryngolog Více

„Septoplastika • Pan doktor je opravdový profesionál. Je velmi milý, operace byla provedena skvěle. Doporučuji! Moc Vám děkuji! Více

FortMedica ORL

• „U pana doktora jsem dceři nechala nastřelit náušnice. Telefonicky jsem se domluvila se sestřičkou, že až s dítětem přijdu, stačí zaklepat. Čekárna je menší, ale moc hezká. Po zaklepání jsem dostala na výběr náušnice a po dalším pacientovi jsme šly na řadu :-) pan doktor moc milý, ochotný, se sestřičkou mi vysvětlili vše, co jsem potřebovala vědět. Více