Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Zd. Štěpánka 8/6146, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Velmi pečlivá se skvělým přístupem, totéž sestřička. Jinak musím souhlasit se všemi předešlými recenzemi. Děkuji za jejich přístup. Torčíková Eva

Ověřený profil

Musela bych pouze opakovat předchozí kladná ohodnocení, je prostě super. Dokonce se těším na návštěvu. Zajímá se o všechny mé zdravotní problémy a pomáhá mi je řešit. Vždy je ochotná, příjemná a zajímá se o pacienta po té lidské stránce. Po návštěvě se cítím vždy lépe a vím, že mi bude pomoženo. Také sestřička je moc ochotná a milá.
DĚKUJI MOC.

Ověřený profil

Vynikající paní doktorka Sovjáková Petra - sympatická, milá, příjemná, pečlivá, i když jí mám z ruky, nešla bych k jinému lékaři, jsem s ní velice spokojená, nejen já, ale taky moje mamka.


J
Ověřený profil

Velmi příjemná a ochotná paní doktorka, vyslechne pacienta a vše s ním probere, rovněž sestřička je výborná.


N
Ověřený profil

Velmi ochotná,citlivá,erudovaná paní doktorka,která je velmi vstřícná k problémům pacientů.Jsem rád,že máme takovou skvělou a milou paní doktorku.Rovněž se to týče i naší milé sestřičky.


M

Paní MUDr. Sovjáková je velmi svědomitá, s citlivým a lidským přístupem k pacientům. Oceňujeme u ní především její odborné a praktické zkušenosti . Rovněž zdravotní sestra je velmi profesně zdatná, vstřícná a ochotná.


Naprosto jedinečná v jednání s pacienty. Asertivní, milá a erudovaná lékařka.


jedna z tech lepsich (nejlepsich) co jsem potkal :)


Pani doktorka Petra Sovjakova svym profesionalnim a predevsim lidskym pristupem je clovek , ktereho si nesmirne vazim. Kdyz k pi. doktorce presel i manzel,byl doslova v soku ( v tom kladnem slova smyslu) ze vstupni prohlidky. Neco tak dukladneho nikdy drive neabsolvoval, preventivni prohlidky jeho byvaly lekar neprovozoval....


M
Ověřený profil

K paní Sovjákové jsem přešla od paní doktorky, jejíž jednání jsem považovala za nevyhovující a lékářský přístup za velmi slabý. Každou nemoc dle ní vyřeší nejspíš antibiotika. Paní Sovjáková je výborná, profesionální přístup, pečlivá, nic nezanedbá, zbytečně do člověka nerve léky a hlavně - lidský a příjemný způsob jí a její sestry by se měli učit i ostatní doktoři.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti