MUDr. Petra Prágerová

České Budějovice 1 adresa

Stomatologická ordinace
Na Sadech 23, České Budějovice

Umístění: Stomatologická ordinace

mohu přidat pouze samá pozitiva. Paní doktorka i sestřička mají lidský přístup a jsou prostě nejlepší. Moje mladší dcerka svou paní doktorku přímo zbožňuje a jednou chce být také zubní lékařkou ????

Dobrý den, pani doktorka i sestřička jsou úžasné, souhlasím se všemi kladnými posudky,jsou naprosto profesionální a lidské, úžasná atmosféra a pohoda i přes jejich pracovní vytížení ... moc děkuju :)

nelze jinak než souhlasit s kladnými příspěvky. Lepšího zubaře a sestřičku si nikdo nemůže přát. Ošetření, domluva a celkový přístup je na jedničku. Jediné negativní co na tom je, že už k ní bohužel nechodím. Nebýt té vzdálenosti hned se k ní vrátím.. Mockrát děkuji, za vše. S pozdravem Medová Klára

O paní doktorce a sestřičce nemohu nic jiného říct než, že jsou nejlepší.

Celá rodina chodíme léta k k pani doktorce a je super.Díky za to,že je tak perfektní,milá a slušná.Se sestřičkou jsou fajn. Ještě jednou díky.

Už je to léta, co jsem po nepříjemných zkušenostech s 2 zubaři (např. věčně vypadávající korunka) hledal nějakého schopného - hledání skončilo u MUDr. Prágerové, vřele doporučuji!

Jsem moc ráda, že k paní doktorce chodím, můj předchozí strach ze zubaře, který jsem si přinesla s dětství téměř odbourala, často se dokonce i zasmějeme...i když zákroky u zubaře jsou málokdy příjemným zážitkem, tak tam chodím v pohodě, bez velkého strachu.

Lékařka a sestřička - PERFEKTNÍ dvojka. Navštívit ordinaci,je jako jít do kina na veselohru nikoliv na horor.

je i se sestřičkou super

Precizní, jemná, příjemná zubařka.