H.M.C. Vrchlabí s.r.o., stomatologie
Slovanská 94, Vrchlabí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Výborný přístup k pacientům. Prošel jsem několik stomatologů a mohu objektivně posoudit. Paní doktorka se snaží opravovat zuby, k trhání se dle mého názoru nerada uchyluje a vše co jde spravit tak dá dohromady. Přístrojové vybavení ordinace na vysoké úrovni, objednání dopředu cca na 2-3 týdny a v čekárně se opravdu nečeká. Dále provádí i poradenství v oblasti dentální hygieny. V neposlední řadě je to však bezvadný, lidský přístup k pacientovi. Díky

lepší zubařku jsem v životě nepotkal .Je mi 48 a se zubama jsem skusil jako pes!!!!opravdu smekam před ni !!!!!!!!

úžasná zubařka, má dar od boha,,

Tak já s výše psanými komentáři nemohu absolutně souhlasit. Souhlasím jenom s tím, že to "odsejpá", ovšem je to na úkor kvality. Plomby strašně, nevyhlazené, přehlédnuté zubní kazy apod. Opravdu nedoporučuji. Rozdíl poznáte, až když zkusíte opravdu kvalitního stomatologa.

Vstřícná, pečlivá, rychlá

Super

Je velmi šikovná a "odsejpá to" když objedná tak to +- 15minut platí a ne jako u některých vyseděný ďůlek.

výborná zubařka

Výborná zubařka, pokud máme bolesti zubů, objedná ihned, poradí a je velmi příjemná. A hlavně umí. Velice doporučuji. Celá rodina je spokojená.

Výborná zubařka s příjemným chováním k pacientům, ochotná, celá rodina je s její péčí velmi spokojena.