Umístění: Ordinace Jiný

Paní, která nejen, že přišla na porodní sál pozdě, a nechala mne čekat v bolestech na schválení císařského řezu, ale byla nepříjemná, arogantní (sdělila, že na mě nemá nervy), jen proto, že mi nešlo rodit přirozeně, přitom porodník, který nakonec provedl sekci, sám říkal, že porodní cesty byly úzké a v případě, že by se přirozený porod dokončil, měla bych trvalé gynekolog.problémy. S titulem primářky by měla být oděná do vhodného obleku. V propouštěcí zprávě nesměla chybět informace “nespolupracující rodička”, což rozhodla během minuty, kterou jedinou se mnou strávila. Možná má tímto tato paní klid na duši, ale že před propuštěním z porodnice nebyl novorozenci proveden ultrazvuk uší z technických důvodů, to je další vizitka. V této nemocnici už nikdy, a nedoporučuji nikomu.