Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Centrum zdravotní péče Jarov, Koněvova 205/242, Praha 3, Praha
Rehabilitace - soukromá praxe

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Konečně někdo,kdo umí pomoci.
Více takových lidí ve zdravotnictví :o)

C
Ověřeny pacient

Když mám blok, nevolám a nechodím nikam jinam a k nikomu jinému. Přes deset let. Nebojí se na pacienta šáhnout, navíc neřeší jen fyzický problém, ale hledá i jeho příčinu (pokud nejde vysloveně o poúrazovou či pooperační péči). Vnímavá, milá, prostě ženská na svém místě, která své povolání umí a ovládá.

M
Ověřeny pacient

Po operaci v nejmenované pražské nemocnici na oddělení ORL mi poškodili funkčnost krční páteře a okolního svalstva a šlach. Paní Bastlová mi chybu lékařů velice kvalitně napravila a hlavně vysvětlila co a jak. Je moc šikovná a má empatický přístup k pacientům. Lidí tak úžasných jako ona bychom tu potřebovali více.

A
Ověřeny pacient

Velice mi pomohla od bolestí páteře, nejen rehabilitací, ale doporučila mi i cviky na doma. Proti jiným rehabilitacím jsem byl velmi spokojen.

A
Ověřeny pacient

Výborná rehabilitační pracovnice a moudrá ženská. Jeden z mála lidí, který je schopen poskytovat komplexní péči, tzn. nejen napravit tělo, ale i navést pacienta na změnu v přemýšlení a přístupu k životu, aby se onemocnění dočista zbavil. Tedy pokud se jedná o psychosomatické onemocnění - jsem přesně tento případ pacienta, mluvím ze své zkušenosti.

V profilu je neplatná adresa ordinace Petry Bastlové. Už delší dobu sídlí v Centru zdravotní péče Jarov, Koněvova 205 (Praha).

několik let chodím jen k ní, když mě začnou bolet záda nebo se mi zablokuje krk. vždycky mě uklidní, vysvětlí, proč se mi ty nepříjemnosti dějí a poradí, jak si od nich pomoct. rychlá a účinná pomoc. doporučuji!

empatická, moudrá ženská

Opravdu mi dali záda do pořádku. Skvělý přístup. Díky mě záda dva roky nebolí.

V

skvělá paní doktorka, se svými zády už jedině k ní!!!!!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti