Privátní ortopedická ambulance
Obilní trh 4, Brno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Tento lékař na této adrese už neordinuje. Je v důchodu. Na uvedeném tel. čísle je nový lékař ortoped Jan Komárek. S ním je zkušenost opačná jak s minulým doktorem. To znamená velmí profesionální přístup a skvělá péče.

Doktor pouziva drahy laser na vse. Tato terapie neni hrazena pojistovnou. Nic jineho ho nezajima nez ten jeho "Laser". ROZHODNE NEDOPORUCUJI!!!!

Po urazu kolene a ramene mi pan doktor doporucil velmi nakladnou laserovou terapii, ktera se samozrejme plati panu doktorovi primo v hotovosti. Nedostal jsem ani berle a to jsem se po nich ptal, protoze me chuze dost bolela. Po mesici me p. doktor rekl, ze je vse v poradku a ze mam prijit za mesic. Zadna orteza, zadna rehabilitace. Koleno samozrejme v poradku nebylo, sel jsem na konzultaci k jinemu lekari. Okamzite me poslal na ultrazvuk ramene a rezonanci kolene. Zjistil mi pretrzeny krizovy vaz, dostanu na aktivity ortezu a mam predepsanou rehabilitaci.

K panu Zarosskemu jiz nepujdu.

Pan doktor nekomunikuje, pacient se musi na vse vyptat a stejne nedostane uspokojivou odpoved. Jeden priklad za vsechny. Po ctrnacti dneh v pondeli rikam: potrebuji uz do prace. Odpoved byla: promluvime si o tom v patek. V patek rikam: potrebuju do prace. A odpoved: kdo vam brani? Takze asi tak.

Doktora Žarošského doporučuji. Má velmi profesionální přístup a je velice příjemný. Jedinou nevýhodou bývá dlouhé čekání v nevlídné čekárně.

S panem doktorem jsem byla vždy velmi spokojena. Vždy když jsem měla nějaký akutní problém, tak mi velmi ulevil od bolesti.

k panu doktorovi chodím s přetrvávajícími bolestmi kolene a vždycky mě pečlivě vyšetří. jenže po vyšetření, když usednu na židli, naše komunikace utichne. neřekne mi ani co mi je, postup léčby, prostě nic. většinou mi doporučí nějaké doplňky stravy a naschledanou.
nedávno jsem se celkem divila, když mi po vyšetření opět nic neřekl, jen mě poslal na konzultační vyšetření do nemocnice. bylo mi jasné, že to není nic dobrého, ale až po vyšetření v nemocnici jsem se dozvěděla co mi vlastně je a proč u nich jsem. pan doktor, aniž by mi opět cokoliv řekl, mi požádal o operaci. nestačila jsem se divit. další návštěvu si hodně rozmyslím..
jediné co bych hodnotila kladně, je sestřička.. vždy příjemná a není problém s ní cokoliv domluvit..

Pan doktor mně vždy pomohl od mých obtíží,oceňuji jeho lidský přístup.Udělá si na pacienta čas, při vyšetření vše v klidu vysvětlí.Sestřička je milá a vždycky vyjde vstříc.Je pravda, že se někdy chvíli čeká, ale není to nic hrozného.Při tolika pacientech co pan doktor má, snad ani nejde dodržet čekací dobu na minutu.Pana doktora hodnotím jako velmi dobrého.

Pan doktor ze staré školy, bohužel ne v tom dobrém slova smyslu. Řešil bolest, nikoliv příčinu. Na bolest kolene mi bez znalosti příčiny naordinoval Voltaren, k bolesti zad mi sdělil, že je způsobena tím, že vysávám, pravděpodobně žehlím, zvedám a nosím dítě (řekla jsem mu totiž, že mé potíže trvají od nedávného těhotenství). Tím to ukončil a poslal mě pryč.

Občas potřebuji jenom napsat pomůcku u neměnného stavu. I když jsem objednaná čekám i dvě hodiny v čekárně a bez prohlídky zaplatím 30,- Kč a ještě těch narážek jaké jsou s předepisováním problémy kvůli pojišťovně i když ta problém nemá, ptala jsem se. Sestra je někdy příjemná, ale většinou nepříjemná. KATASTROFA. Jeden pán tam dvě hodiny čekal jako já, ale až přišel na řadu řekl sestře jméno a ať si ho zrovna vyškrtne, že s takovým přístupem se ještě nesetkal, aby čekal objednaný dvě hodiny a odešel

Má velmi nepříjemnou sestřičku, odhání mu pacienty