Petr Vávra, chirurg Klimkovice

Chirurg

Lidická 19, Klimkovice
Odborný lékař chirurgie

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

V letošním roce jsem se podrobila velmi těžké operaci ve FN v Ostravě-Porubě.kterou provedl se svým týmem MUDr. Petr Vávra Ph.D.Již před operací mi jeho ohleduplný a šetrný přístup pomohl překonat obavy ze zákroku.S jeho pooperační péčí jsem také velmi spokojená.Je vždy laskavý,a přesto,že je pracovně velmi vytížen,pokaždé mi ochotně pomůže a poradí.Nikdy mne neodbude.MUDr.Petr Vávra Ph.D.je nejen vynikající chirurg,ale také skvělý člověk. Jaroslava Honců

pana doktora jsem navštívil kvůli hemeroidům.v mém případě tato banální záležitost zabrala tři návštevy behem skoro pul roku. Mám pocit, ze me lékař ani příliš neposlouchal. Barronova ligace byla extrémně drahá (jedná se o zákrok na který se jinde připlácí desetina částky). Lékař je určitě odborník, ale vadil mi jeho přístup ke mně jako pacientovi a řekněme komerční přístup k věci.

U

Pan doktor zachránil život mojí mamince velmi náročnou a riskantní operací. Vše nám velmi mile lidsky a trpělivě vysvětlil. Pan doktor je kapacita s velkými zkušenostmi ze zahraničí, které díky Bohu úročí na českých pacientech. Přeji mu jen to nejlepší!!!

Špičkový lékař - chirurg, který umí zhodnotit své znalosti doplněné praxi v zahraničí. Jeho technické vysvětlování léčby se může zdát někomu neosobní, ale je srozumitelné a konkrétní. Osobně mu děkuji za záchranu života jím provedenou náročnou operací.

Neosobní, povýšený přístup k pacientovi a společná ordinace s pracovnou sestry mě donutil raději změnit lékaře. trocha pokory by mu neuškodilo.

Lékař s velmi neosobním přístupem k pacientovi. Jeho snaha dát najevo, že je něco víc než pacient mě znechutila na tolik, že jsem radeji přešel k jinému lékaři.

dvakrát mě pan mudr petr vávra operoval a vždy na výbornou moc děkuji

Bez diskusí výborný chirurg. Operoval mne 2x a dobře. Je svědomitý, milý, ochotný. A jako žena mohu dodat, že se na něho moc dobře kouká- je to krasavec !

Milý, ochotný a vždy vám vše vysvětlí. Opravdový odborník a lékař jaký má být. Cítil jsem se u něho v naprostém bezpečí!

Velmi dobrý, milý a příjemný. Je to doktor podle mého gusta!