Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Lidická 19, Klimkovice
Odborný lékař chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: jiné místo Jiný

Bohužel, jednání s pacientem v tíživé situaci bez empatického přístupu. Po odborné stránce k ničemu nedošlo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

V letošním roce jsem se podrobila velmi těžké operaci ve FN v Ostravě-Porubě.kterou provedl se svým týmem MUDr. Petr Vávra Ph.D.Již před operací mi jeho ohleduplný a šetrný přístup pomohl překonat obavy ze zákroku.S jeho pooperační péčí jsem také velmi spokojená.Je vždy laskavý,a přesto,že je pracovně velmi vytížen,pokaždé mi ochotně pomůže a poradí.Nikdy mne neodbude.MUDr.Petr Vávra Ph.D.je nejen vynikající chirurg,ale také skvělý člověk. Jaroslava Honců


T
Ověřeny pacient

pana doktora jsem navštívil kvůli hemeroidům.v mém případě tato banální záležitost zabrala tři návštevy behem skoro pul roku. Mám pocit, ze me lékař ani příliš neposlouchal. Barronova ligace byla extrémně drahá (jedná se o zákrok na který se jinde připlácí desetina částky). Lékař je určitě odborník, ale vadil mi jeho přístup ke mně jako pacientovi a řekněme komerční přístup k věci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


U
Ověřeny pacient

Pan doktor zachránil život mojí mamince velmi náročnou a riskantní operací. Vše nám velmi mile lidsky a trpělivě vysvětlil. Pan doktor je kapacita s velkými zkušenostmi ze zahraničí, které díky Bohu úročí na českých pacientech. Přeji mu jen to nejlepší!!!


J
Ověřeny pacient

Špičkový lékař - chirurg, který umí zhodnotit své znalosti doplněné praxi v zahraničí. Jeho technické vysvětlování léčby se může zdát někomu neosobní, ale je srozumitelné a konkrétní. Osobně mu děkuji za záchranu života jím provedenou náročnou operací.


P
Ověřeny pacient

Neosobní, povýšený přístup k pacientovi a společná ordinace s pracovnou sestry mě donutil raději změnit lékaře. trocha pokory by mu neuškodilo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Lékař s velmi neosobním přístupem k pacientovi. Jeho snaha dát najevo, že je něco víc než pacient mě znechutila na tolik, že jsem radeji přešel k jinému lékaři.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


dvakrát mě pan mudr petr vávra operoval a vždy na výbornou moc děkuji


Bez diskusí výborný chirurg. Operoval mne 2x a dobře. Je svědomitý, milý, ochotný. A jako žena mohu dodat, že se na něho moc dobře kouká- je to krasavec !


M

Milý, ochotný a vždy vám vše vysvětlí. Opravdový odborník a lékař jaký má být. Cítil jsem se u něho v naprostém bezpečí!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti