Petr Unčovský, ortoped Brno

MUDr. Petr Unčovský

Uložit

Ortoped Více

29 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Hudcova 74, Brno
Ortopedická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Zámecká 49, Rosice
Ortopedická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Péče
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: jiné místo Jiný

Já musím pana doktora taky moc chválit. Několik let jsem chodila k jiným, hledala pomoc a teprve on mě pořádně léčil. Je super, spokojenost!!!!


N
Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Rozhodně nesouhlasím s tím, co zde bylo o panu doktorovi napsáno. Například léky jen co si hradí pacient a krátké vyšetření. K panu doktorovi jsem došla po delší době s druhým problémem a to bolavá bedra. Vyšetřil mne v ordinaci a doporučil cviky. Poslal mne na rentgen a následně předepsal fyzioterapii. Maximální spokojenost s panem doktorem.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedická ambulance koleno

Tento ortoped kolenu nerozumí. Ujišťoval mne, že koleno je zdravé a vyšetření nepotřebuje. Po návštěvě jinde a RTG a dalším vyšetření je v kolenu artóza v pokročilém stadiu. Takže s koleny a artrózou jinam.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedická ambulance bolest

Absolutně nedoporučuji tohoto "odborníka" ! Jedniné co ho zajíma zda jste zdravotně pojištění ( coź je 99,9% obćanů) a pul hodiny Vás hledá pro jistotu v databázi :-(( . Pak se Vás laskavě zeptá co Vám je , prohlídka trvá 30 sekund a potom Vám laskavě napíše všechy léky hrazené v plné výši pouze pacientem. A dále rehabilitaci jako každý ortoped ( ..to je folklor jako když vám zboží zabali do papiru) a Sbohem. Léky mě stály 600,- Kč a rehabilitace na muj problém nepomohla ba právě Naopak . Stav se v polovině reh. velmi zhoršil a tak jsem se chtěla objednat znovu k Dr. Měl MĚSÍC dovolenou ! Už chápu jací jsou ti lékaři v ČR chudáci !! Takže k takovému "odborníkovi" NIKDY více


H
Ověřeny pacient

suzovičová vynikajicí lekař krasny pristup k pacientum umi poradit a hlavně vylečit je rychly zodpovědny a vezme vas kdykoliv je potreba moc mu dekuji a jsem rada ze je muj lekař


H
Ověřeny pacient

Pana doktora mohu jen doporučit. Pomohl mi už několikrát. Poprvé jsem k němu přišla s nafouklým kolenem, poté co mi jiný doktor udělal 2x punkci, která nikam nevedla. Pan doktor naordinoval berle, bandáž, odpočinek a cvičení a problém byl vyřešen. Pomohl mi s bolestmi rukou, se spadlou klenbou a s bolestmi a omezenou pohyblivostí ramene po nehodě. Manželovi také pomohl s bolestmi kolene po nehodě. I když jsem se přestěhovala mimo Brno, pana doktora rozhodně nehodlám měnit.


M
Ověřeny pacient

Lepšího ortopeda v Brně a širokém okolí není. Vstřícný, příjemný, léčba účinná. Kéž by takových lékařů bylo více, ale bohužel, není. Je to PAN DOKTOR. Díky.


H
Ověřeny pacient

Výborný, odborník na svém místě. Konečně mě dokopal k artroskopii po mých přetrvávajících problémech s kolenem.


P
Ověřeny pacient

Velmi profesionální přístup k pacientům, odborník na svém místě. Takových lékařů je stále velmi málo. Děkuji za péči, kterou mi věnuje, při léčbě mých kolen.


V
Ověřeny pacient

Velmi zkušený lékař, který je na svém místě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti