Petr Tamler, praktický lékař Teplice

MUDr. Petr Tamler

Praktický lékař

Duchcovská 53/962, Teplice
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Panu doktorovi, děkuji za vše. Když jsem potřebovala vždy mi pomohl a byl i na telefonu mimo pracovní dobu. Pomohl i s konzultací zdr. stavu maminky, která není jeho pacientka.

W
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Injekce

Úžasný pan doktor, neskutečně lidský, vstřícný a empatický člověk Takových je dneska strašně málo, moc si ho vážím a doporučuju.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé

Nejlepší praktický lékař v Teplicích. Pečlivý a zkušený. Je pravda, že každá návštěva je minimálně na 15 min, ale opravdu nic nepodcení. Doporučuji.

Pan doktor je ochotný, milý, vstřícný a pečlivý, raději udělá vyšetření navíc, než aby něco podcenil

Pan doktor Tamler je jeden z nejlepsich praktickych lekaru v Teplicich mohu jen doporucit.

Mám s ním velmi dobré zkušenosti. U p. Tamlera jsme celá rodina. Má dobrý přístup k pacientům každého věku. Doktor s profesionálním přístupem, pečlivý, zodpovědný a komunikativní.

Vinikající praktický lékař, ochotný, lidský, prostě odborník na svém místě. SUPER..

Vážený pan doktor Tamler si zaslouží onen přívlastek "Vážený" s velkým V. Nikdy předtím jsem neměla tak vynikajícího praktického lékaře a navíc - lékaře člověka. Velice si ho vážím, po všech stránkách, kdy je pro mě vzorem správného "doktora", který dává lidem více, než-li své vědomosti. Dává jim i své já a kus sebe. Díky Vám, Vážený pane doktore, děkuji za to - že jste!!!

Je to skutečně Pan Doktor. Velmi obětavý, lidský, neustále se vzdělává v oboru a jde s dobou, jak po stránce lékařské, tak i technické. Hodně si toho přivezl z Austrálie, kde dlouhou dobu působil a kde mají k pacientům úctu. Chodí k němu celá naše rodina, jsme maximálně spokojeni a bratrovi odhalil zhoubný nádor na kůži a díky rychlému jednání je dnes vše ok. Děkujeme. Je pravda, že místo vitamínu v prášku vám nabídne pomeranč a místo jiného léku cvičení, ale tak to přeci má být! Všem vřele doporučuji, tato výjimečnost ovšem obnáší delší dobu v čekárně. Vyplatí se to, jde přeci o vaše zdraví :-)

Jsem ráda,že takového doktora mám.Je výborný,umí poradit i vyléčit.