Ord. praktického lékaře pro dospělé
Duchcovská 53/962, Teplice

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Při každé návštěvě čekací doba 3h a více, systém vyvolávání absolutně bez nějakého pořádku, ačkoli si můžete zadat akutní ošetření při vstupu na obrazovce, stejně se nedočkáte přednosti a v horečce sedíte a čekáte (např při akutním covidu před dvěma lety). Pan doktor pracuje naprosto neorganizovaně, zvedá každý telefonát, i když sedíte jako pacient v ordinaci! Kromě toho, že slyšíte detailní popis problémů a léčby jiného pacienta, což je neetické, pan doktor tak mrhá vaším časem a po dokončení hovoru neví, o čem s vámi mluvil. Co se týče léčby, netuším, jakou kvalitu pan doktor doručuje, protože kromě dvou akutních respiračních onemocnění, potvrzení vstupní prohlídky a jedné preventivku, jsem nic jiného nepotřebovala.

Pan doktor je dobrý ale v čekarně stravíte minimalne tři hodina protože sestra ktera si volá přednostně známe do ordinace ..katastrofa

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Panu doktorovi, děkuji za vše. Když jsem potřebovala vždy mi pomohl a byl i na telefonu mimo pracovní dobu. Pomohl i s konzultací zdr. stavu maminky, která není jeho pacientka.

W
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Injekce

Úžasný pan doktor, neskutečně lidský, vstřícný a empatický člověk Takových je dneska strašně málo, moc si ho vážím a doporučuju.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé

Nejlepší praktický lékař v Teplicích. Pečlivý a zkušený. Je pravda, že každá návštěva je minimálně na 15 min, ale opravdu nic nepodcení. Doporučuji.

Pan doktor je ochotný, milý, vstřícný a pečlivý, raději udělá vyšetření navíc, než aby něco podcenil

Pan doktor Tamler je jeden z nejlepsich praktickych lekaru v Teplicich mohu jen doporucit.

Mám s ním velmi dobré zkušenosti. U p. Tamlera jsme celá rodina. Má dobrý přístup k pacientům každého věku. Doktor s profesionálním přístupem, pečlivý, zodpovědný a komunikativní.

Vinikající praktický lékař, ochotný, lidský, prostě odborník na svém místě. SUPER..

Vážený pan doktor Tamler si zaslouží onen přívlastek "Vážený" s velkým V. Nikdy předtím jsem neměla tak vynikajícího praktického lékaře a navíc - lékaře člověka. Velice si ho vážím, po všech stránkách, kdy je pro mě vzorem správného "doktora", který dává lidem více, než-li své vědomosti. Dává jim i své já a kus sebe. Díky Vám, Vážený pane doktore, děkuji za to - že jste!!!