MUDr. Petr Szyrocki

Praktický lékař Více

Český Těšín, Karviná 2 adresa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé v Českém Těšínš-Svibici
Jablunkovská 1916/76, Český Těšín

Fimedkar s.r.o., prakt.lékař pro dosp.
Zakladatelská 22/975, Karviná

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospělé v Českém Těšínš-Svibici

Bohužel tohoto lékaře doporučit nemohu! Při mé první návštěvě mi řekl: "Tak, slečno, povídejte, já si dojím svačinku!" .... Ehm, pardon, myslíte, že je to v pořádku?
Avšak to, co se nám stalo naposledy, je prostě vrchol. Zemřel mi bratr a bylo to pro nás velmi těžké období, za které jsme byli vděční za jakoukoli ochotu a pomoc. Lékař by měl lidem pomáhat, pokud vím. Ptali jsme se pana Szyrockého, za jak dlouho budeme moci získat určitou lékařskou zprávu. Vážený pan doktor nám oznámil, cca 2-3 měsíce (!!!). V dnešní době 2-3 měsíce? Mám kamarádku pracující ve zdravotnictví a stačil jeden jediný telefonát a věděli jsme výsledky hned! Je mi líto, ale "pan doktor" nehnul ani brvou, aby nám pomohl aspoň s takovou základní věcí, jako obstarat nám informaci o úmrtí mého bratra. (Zprávu stejně potřebuje pro ukončení složky pacienta.)
Smutné, dle mého názoru - odpusťte mi to - je to maloměstský doktor, který nechce dělat nic, co je nad jeho povinnosti.

Jsem s ním spokojená.Je sympaťák,milý,dá se s ním otevřeně promluvit.Doporučila jsem ho i své rodině a také si ho chválí.Umí vyřešit můj problém s nemocí.

Velmi vstřícný, milý ale to tak vše

Velice vstricny a ochotny prakticky lekar

Velmi špatný lékař, který není ochoten udělat preventivní prohlídku, ač o ni sami požádáte a máte na ni nárok .. Nehodlá dokonce léčit ani další zdravotní problémy jako je např. zvýšený cholesterol! Nedoporučuji!

Umí vyřešit problém pacienta, to se mi líbi, děkuji.

Je příjemný , naslouchá pacientům, povzbudi je, vyslechne a poradí.
Jsem moc spokojená.

OK

Dá se s ním domluvit, poradit, promluvit, sympaťák, velmi příjemný, ochotný...prostě správný lékař :)