Antala Staška, Praha 4, Praha
Medikom

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Lepšího doktora jsem nepotkala. Pan doktor je empaticky, profesionál na svém místě. Všechno vysvětli, pořadí. Jeho léčba mi pomohla.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Pan doktor byl naprosto úžasný - trpělivý, empatický. Vše vysvětlil před i následně, všiml si i mého strachu a měl pochopení. Mluvil klidně a nakonec jsem díky němu vše zvládla a odcházela s pocitem, že se nebylo čeho bát. Stejně tak mám dobrou zkušenost i při objednávání, kdy jsem kladla různé otázky. Sestra (či paní na recepci?)vše pěkně vysvětlila, uklidnila a objednala. Mohu jen doporučit.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická gastroskopie

Pan doktor je opravdovy profesional. I tak relativne neprijemne vysetreni jako je gastroskopie, bylo nakonec diky pristupu, ochote vysvetlit a uzasne asertivne pana doktora Sokola velmi mila navsteva lekare. Vedle tech ne prilis laskavych lekaru a zamestnancu ve zdravotnictvi jsem mel moznost poznat jiz celou radu dobrych doktoru i personalu s dobrym pristupem k pacientovi ale pan Sokol to je jiny “level”a o řád výš než jakakoli zkusenost, co jsem ve zdravotnictvi do svych 40 let kdy zažil. Dekuji pane doktore Vam i sestre! Vy by jste mel lidsky pristup, uctu k pacientovi a prirozenou ochotu a laskavost skolit.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická gastroskopie

Úžasný citlivý přístup pana doktora i sestřičky. Pan doktor je profesionál, je vidět, že naprosto ví, co dělá, vše vysvětlí, průběh vyšetření nastíní dopředu a i v průběhu dává instrukce vlídně a lidsky. V závěru srozumitelně seznámí s výsledky. Hodně jsem se gastroskopie bála, ale k panu doktorovi bych bez obav šla znovu. Moc děkuji! Takoví by měli být lékaři v Čechách. I při takto nepříjemném zákroku se díky jeho přístupu můžete cítit důstojně.