Medikom
Antala Staška, Praha 4, Praha

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Na vyšetrení jsem šla s obavami a strachem, díky milému a empatickému přístupu jsem vše zvládla. Pan doktor i sestřicka jsou skvělí a jsem ráda že chodím zrovna k nim. Pan doktor mi vše vysvětlil, lidsky a srozumitelne. Je odborníkem na vysoké úrovni, pečlivý a milý. Každému kdo má strach jako jsem měla já mohu říci: Jděte, v téhle ordinaci to zvládnete bez stresu a v pohodě.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

S kladným hodnocením pacientů ve všem souhlasím. Je to v současné době pro mně nejlepší lékař! Navíc má ješte 2 dny v týdnu konzultační dobu pro paciety. Je moc hodný, slušný, pečlivý, příjemný, milý. Velmi dobrý odborník, který se věnuje pacientovi a snaží se mu pomoci! Svoji profesi lékaře vykonává se zájmem a má radost když k tomu má co nejvíce odborných podkladů, výsledků a informací. Má velmi dobrý přístup k pacientovi. Bez tohoto lékaře bych nevěděla rady!

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Pan doktor byl perfektní! Profesionální, přitom milý a s empatický přístupem, vše v klidu vysvětlil a neustále s vámi mluvil. Samotná gastroskopie byla rychlá a snesitelná. Vyšetření jsem již kdysi podstoupil u jiného lékaře a to šlo o naprosto nesrovnatelnou zkušenost.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Lepšího doktora jsem nepotkala. Pan doktor je empaticky, profesionál na svém místě. Všechno vysvětli, pořadí. Jeho léčba mi pomohla.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Pan doktor byl naprosto úžasný - trpělivý, empatický. Vše vysvětlil před i následně, všiml si i mého strachu a měl pochopení. Mluvil klidně a nakonec jsem díky němu vše zvládla a odcházela s pocitem, že se nebylo čeho bát. Stejně tak mám dobrou zkušenost i při objednávání, kdy jsem kladla různé otázky. Sestra (či paní na recepci?)vše pěkně vysvětlila, uklidnila a objednala. Mohu jen doporučit.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická gastroskopie

Pan doktor je opravdovy profesional. I tak relativne neprijemne vysetreni jako je gastroskopie, bylo nakonec diky pristupu, ochote vysvetlit a uzasne asertivne pana doktora Sokola velmi mila navsteva lekare. Vedle tech ne prilis laskavych lekaru a zamestnancu ve zdravotnictvi jsem mel moznost poznat jiz celou radu dobrych doktoru i personalu s dobrym pristupem k pacientovi ale pan Sokol to je jiny “level”a o řád výš než jakakoli zkusenost, co jsem ve zdravotnictvi do svych 40 let kdy zažil. Dekuji pane doktore Vam i sestre! Vy by jste mel lidsky pristup, uctu k pacientovi a prirozenou ochotu a laskavost skolit.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická gastroskopie

Úžasný citlivý přístup pana doktora i sestřičky. Pan doktor je profesionál, je vidět, že naprosto ví, co dělá, vše vysvětlí, průběh vyšetření nastíní dopředu a i v průběhu dává instrukce vlídně a lidsky. V závěru srozumitelně seznámí s výsledky. Hodně jsem se gastroskopie bála, ale k panu doktorovi bych bez obav šla znovu. Moc děkuji! Takoví by měli být lékaři v Čechách. I při takto nepříjemném zákroku se díky jeho přístupu můžete cítit důstojně.