Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Posudky +1 Více

Zobrazit ostatní fyzioterapeutů v okolí

Posudky

Rehabilitace

celá naše rodina má s MUDr.Pelcem ty nejlepší zkušenosti, podle mého názoru - vynikající odborník s velmi dobrým přístupem k pacietům. Mohu doporučit.

vynikajicí odborník to jak mi srovnal záda a poradil co dál neuvěřitelný obyčejná ordinace a jakej je to fachman

Pan doktor Pelc je stoprocentní profesionál a odborník. Navíc je to velmi příjemný člověk s vstřícným přístupem k pacientovi. S problémy se na něj už léta obrací celá naše rodina a s jeho péčí jsme vždy nadmíru spokojeni.
Doporučuji !

Svuj problem se zady už řeším s doktory věčně a ejhle jedna navšteva u pana doktora Pelce a je to mnohem lepší pocit !!vede se to konečně správným směrem a to směrem pryč od mé bolesti zad :-)

Nejlepší doktor!!! Srovnal mi záda jako nikdo...Doporučuji:))

Mám pocit, že jsem konečně navštívil doktora, který mi pomůže od potíží s páteří. Rukami i slovem. Zkušený odborník.

Vynikající přístup k pacientovi. Moc mi pomohl. Děkuji pane doktore.

Milý odborník, rozhodně doporučuji.

vynikající diagnostik a chiropraktik, děkuji ,pane doktore

pan doktor je velmi kvalitní nejen prací, ale i přístupem. Děkuji mu za srovnaná záda a rychlé objednání.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám coxartrozu obou kyčlí a u pravé kyčle mám velké bolesti i v klidu a v noci. Absolvovala jsem rehabilitace, které mi však nepomohly a bolesti mi ztěžují normální život, chodím již s hůlkou nebo s berlí, ale vzhledem k mému věku 52 let jsem se chtěla zeptat na operaci kyčelního kloubu na vašem pracovišti. Děkuji s pozdravem

Paní promiňte, jsem ve věku 66 let a provádím pouze rehabilitační výkony- tedy neoperuji.
    Obraďte se proto na klinické pracoviště. Dr P.Pelc

MUDr. Petr Pelc

• syn ma zkracene achylovy slachy,chodi jenom po spickach,kdyz chce dat nohy k sobe neudrzi rovnovahu,k ortopedum chodime a vysledek zadny.Dekuji za radu

Je vhodné vyšetření na Ortop. klinice Pha 5 Motol nebo FN Bulovka apod. k ev. indikaci rekonstrukce či transpozice ligament. aparátu nohou. Před tím nutno vyloučit či potvrdit neurogenní spasticitu v rámci DMO

MUDr. Petr Pelc