MUDr.

Petr Pelc verifiedCreated with Sketch.

Fyzioterapeut, Ortoped

Kontaktní informace

• Rehabilitační ambulance

K nemocnici 2814/4, 27201 Kladno, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• Rehabilitace

Politických vězňů 576, 27401 Slaný, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• celá naše rodina má s MUDr.Pelcem ty nejlepší zkušenosti, podle mého názoru - vynikající odborník s velmi dobrým přístupem k pacietům. Mohu doporučit.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Michaela Kalašová
    Michaela Kalašová
    Na Poříčí 12, Praha
    Na paní magistru Kalašovou jsem se obrátila z důvodu bolesti zad a pravidelné návštěvy mi v tomto problému velmi… Více

Jitka Laliková Šerclová
    Jitka Laliková Šerclová
    Ke koupališti 1790/12, Praha
    Paní doktorka se soustředěně věnovala mému mimořádnému případu bolesti zad a stanovení rehabilitačnímu postupu.… Více

Lucie Dlasková
    Lucie Dlasková
    28. pluku 575/21, Praha
    Pani doktorka je prijemna pani. Pristup je velmi dobry .Celkovy pocit z navstevy je vyborny. Nastivim znova a doporucujem;) Více

Boris Ljubčenko
    Boris Ljubčenko
    Fyzioterapeut
    Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha
    Pan Ljubčenko se choval velmi profesionálně... Po základní konzultaci přešel k samotnému zjištění pohmatem... Následně… Více

Ludmila Švarcová
    Ludmila Švarcová
    Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha
    Paní magistra je velice příjemná a milá, odhalila příčinu bolesti mých zad a doporučila mi cvičení, jak tuto bolest… Více

Služby

Rehabilitační ambulance

K nemocnici 2814/4, 27201 Kladno, středočeský

Rehabilitace

Politických vězňů 576, 27401 Slaný, středočeský

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Petr Pelc
    Petr Pelc
    Fyzioterapeut, Ortoped
    Kladno
    Paní promiňte, jsem ve věku 66 let a provádím pouze rehabilitační výkony- tedy neoperuji.
    Obraďte se proto na klinické pracoviště. Dr P.Pelc

Hodnocení pacientů

• vynikajicí odborník to jak mi srovnal záda a poradil co dál neuvěřitelný obyčejná ordinace a jakej je to fachman

• L

Pan doktor Pelc je stoprocentní profesionál a odborník. Navíc je to velmi příjemný člověk s vstřícným přístupem k pacientovi. S problémy se na něj už léta obrací celá naše rodina a s jeho péčí jsme vždy nadmíru spokojeni.
      Doporučuji !

• L

Svuj problem se zady už řeším s doktory věčně a ejhle jedna navšteva u pana doktora Pelce a je to mnohem lepší pocit !!vede se to konečně správným směrem a to směrem pryč od mé bolesti zad :-)

• Nejlepší doktor!!! Srovnal mi záda jako nikdo...Doporučuji:))

• J

Mám pocit, že jsem konečně navštívil doktora, který mi pomůže od potíží s páteří. Rukami i slovem. Zkušený odborník.

• S

Vynikající přístup k pacientovi. Moc mi pomohl. Děkuji pane doktore.

• Milý odborník, rozhodně doporučuji.

• vynikající diagnostik a chiropraktik, děkuji ,pane doktore

• P

pan doktor je velmi kvalitní nejen prací, ale i přístupem. Děkuji mu za srovnaná záda a rychlé objednání.