MUDr.

Fyzioterapeut, Ortoped

Kontaktní informace

• celá naše rodina má s MUDr.Pelcem ty nejlepší zkušenosti, podle mého názoru - vynikající odborník s velmi dobrým přístupem k pacietům. Mohu doporučit.

• Services

Rehabilitační ambulance

K nemocnici 2814/4, 27201 Kladno, středočeský

Rehabilitace

Politických vězňů 576, 27401 Slaný, středočeský

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
    Fyzioterapeut, Ortoped
    Kladno
    Paní promiňte, jsem ve věku 66 let a provádím pouze rehabilitační výkony- tedy neoperuji.
    Obraďte se proto na klinické pracoviště. Dr P.Pelc

Hodnocení pacientů

• vynikajicí odborník to jak mi srovnal záda a poradil co dál neuvěřitelný obyčejná ordinace a jakej je to fachman

• L

Pan doktor Pelc je stoprocentní profesionál a odborník. Navíc je to velmi příjemný člověk s vstřícným přístupem k pacientovi. S problémy se na něj už léta obrací celá naše rodina a s jeho péčí jsme vždy nadmíru spokojeni.
      Doporučuji !

• L

Svuj problem se zady už řeším s doktory věčně a ejhle jedna navšteva u pana doktora Pelce a je to mnohem lepší pocit !!vede se to konečně správným směrem a to směrem pryč od mé bolesti zad :-)

• Nejlepší doktor!!! Srovnal mi záda jako nikdo...Doporučuji:))

• J

Mám pocit, že jsem konečně navštívil doktora, který mi pomůže od potíží s páteří. Rukami i slovem. Zkušený odborník.

• S

Vynikající přístup k pacientovi. Moc mi pomohl. Děkuji pane doktore.

• Milý odborník, rozhodně doporučuji.

• vynikající diagnostik a chiropraktik, děkuji ,pane doktore

• P

pan doktor je velmi kvalitní nejen prací, ale i přístupem. Děkuji mu za srovnaná záda a rychlé objednání.