Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

2 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Pan Neužil je kapacita v oboru, léčí srdce i srdeční selhání a mám ho moc rád, i když jsem byl na Homolce jen jednou, kvůli silnému bušení.

P
Ověřený profil

Lékař je sice kapacita v oboru, ale absolutně postrádá etiku jednání s pacientem, vystupuje z pozice moci, nebojí se zvýšit hlas, pokud pacient nesouhlasí s vyšetřením, ke kterému není zjevně důvod.
Popíšu to konkrétně - mám 8 let kardiostimulátor v pohotovostním režimu, baterii mám stále skoro plnou (ačkoli je její průměrná životnost 7 let), přístroj funguje, ale nemusí zasahovat, mám spontánní srdeční rytmus. Stimulátor mi byl dán kvůli 16ti vteřinové zástavě srdce během HUTT testu (Test na nakloněné rovině) s tím, že mám srdce zdravé, ale že to byla neobvyklá reakce, kterou nemá udělat ani nemocné srdce. Na toto vyšetření logicky nemám příliš dobrý názor, když mělo jako výsledek zástavu mého srdce (kdo zažil, ví o čem mluvím). Vyšetření slouží k tomu, aby se zjistilo, proč pacient upadl do bezvědomí (omdlel). Dělat toto poměrně komplikované vyšetření, když pacient 8 let neomdlel, je podle mě opravdu zbytečné. Pan doktor je především vědec a rád dělá pokusy. Ovšem ne každý je na stejné vlně, a proto já osobně po 4 letech změním lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu
Související vyhledávání