Praktický lékař stomatolog
Slévárenská 7, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Za mě určitě doporučuji. Měla jsem vždy hrůzu ze zubařů a jen díky panu Mlejnkovi jsem tuto nepříjemnou zkušenost překonala. Pan doktor i sestra jsou vždy ochotní, vstřícní, příjemně naladění a v případě problému ihned pomůžou. Moc děkuji za veškerou péči a znovu doporučuji.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan zubař je úžasný člověk, sestřičku měl a teď i má úžasnou prostě super ve svých 45 letech chodím k zubaři poprvé rád

Umístění: Praktický lékař stomatolog Náhrada

Děkuji pane doktore.Jako za mlada,jsem nadmíru spokojen.Vlastně dobrému odborníkovi není třeba dělat reklamu.Ale já ji nedělám,jenom děkuji za skvělou a perfektní práci.Ještě jednou Děkuji.Vraník Jindřich

Lidský přístup nadstandardní, odborný velmi špatný. Ostatně jako každý druhý zubař, který lepí plomby za 15 minut, pod kterýma se to pak pěkně dál kazí.

Svým přístupem perfektní odborník.Kdykoliv pomůže i bez objednání a chci jen říci těm co se ho snaží hanit:
"starejte se v první řadě o své zuby sami od mlada,choďte na preventivky a nebudete mít problémy".

Já tam jsem taky jako doma :-( pan dr.i sestřička jsou milý a pozor pan dr.je velmi laskavý Hlavně trpělivý!!!!!ZA to velké díky!!! je možné že s kazy a zánět opakují k vůli jiným né vždy za vše může zubař, já si myslím, že né každý jsem dokonalý,ale dr.Mlejnek skoro je!!!, tak si najděte jiného který má 100% pozitiva (což bohužel v dnešním nespokojeném světě neexistuje) MYslím že větší histerka u zubaře jako já není a p.Mlejnek je opravdu trpělivý, jedin=é co mi trišku vadí je že nepoužívá rukavice-budiž, tak snad si po každém výkonu řádně umývá ruce, co ž asi taky ne,ale vadí to spíše ostatním, já držím ústa a krok, jsem za něj ráda!!

Pan MuDr.Mlejnek je skvely.Mel jsem problemy se zuby a jelikoz uz nenabiral tak si udelal misto a zapsal.Ted k nemu chodim pravidelne,neplatim zadne vstupy vzdy mi poradi a jsem maximalne spokojeny.Takze doporuciji:)

Dobrý den, všem negativním pisatelům, jste ubohé lidské tváře beze jmen, o tom hovoří fakt, že se pod své výmysly neumíte ani podepsat celým jménem. Ale k věci, jsem zdravotní sestra ve stomatologii a mimojiné navštěvuji pana doktora jako zubaře již od svých 15 let. To co čtu jako bez umrtvení, tahání peněz z lidí atd. považuji jako za urážku a výmysly zlých lidí, kteří nemají co na práci. Po 30 letech co znám Mudr.Mlejnka nikdy nikoho nezklamal, naopak vždy dobře poradí a poradil a doporučila bych mu, aby Ti co o něm píší odporné nepravdy opravdu zažaloval, pokud se k nim přihlásí viz.diskuze, protože jinak lidským hyenám nebude nikdy konec. Mudr.Mlejnek je chytrý, zodpovědný a bezpochybně jeden z nejlepších stomatologů !!!

K panu doktorovi chodím již cca 6 let já i moje děti. Je rychlý a nenechá nikdy zbytečně člověka trpět. Stojí mi za to jezdit k němu do Ostravy až z Frenštátu. Nikdy jsem neměla po jeho zákrocích žádné problémy. Je příjemný, stejně tak i sestřička. Nevím jaké zkušenosti s ním mají jiní pacienti, ale to, co tu čtu mi přijde naprosto neuvěřitelné. Nevím, proč by měl mezi jednotlivými pacienty dělat takové rozdíly, to se mi zdá opravdu přitažené za vlasy. Jí ho mohu jen vřele doporučit.

K panu "doktorovi" jsem chodil cca. 4 roky během studia v Ostravě. Účet za 4 roky, tři špatně zaplněné zuby po zánětu, které mi musel nynější zubař vytrhnout z důvodu špatného zaplnění odumřely. Takže několik nepříjemných návštěv u zubaře a cca. 12 000 Kč za můstek (levnější varianta implantáty by stály mnohem více). Doporučuji nenavštěvovat a pokud jste již tento krok udělali, najděte si jiného opravdového zubaře.