ORL Klinika FN Ostrava
17. listopadu 1790, Ostrava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: ORL Klinika FN Ostrava Jiný

12. - 15.4.2023, operace FESS supraturbinální antrostomie, levá maxiliární sinusitida. Perfektní, lidský přístup, profesionálně odvedený výkon bez komplikací. Celému kolektivu ORL za mě veliké poděkování.

Umístění: ORL Klinika FN Ostrava Jiný

Jsem nesmírně ráda,že právě pan primář Matoušek mě mohl operovat.Měla jsem veliký strach .Lidskost,empatie a přistup k lidem se už jen tak nevidí.Chci panu primáři poděkovat od srdce,že operace štítné žlázy dopadla na výbornou a mohu jen doporučit.,Kéž by byli všichni lékaři jako on,bylo by to skvělé.Děkuji za obětavost Renáta Kočí

Umístění: ORL Klinika FN Ostrava operace nosní přepážky

Chci panu MUDr. Matouškovi poděkovat za skvěle provedenou operaci. Vše dopadlo na výbornou. Opravdový profík s lidským přístupem, který vše srozumitelně vysvětlí. Za mě 100%. Všem doporučuji. Nejlepší lékař :-))) H.K.

Lékaře s lidštějším přístupem než je MUDr. Petr Matoušek jsem nikdy nepotkal. Dokázal mě uklidnit i přes závažnost mé diagnozy a vše mi náležitě vysvětlil po odborné stránce takovým způsobem, aby to bylo nanejvýš srozumitelné i mně. S obrovskou úctou Pavel Novotný

S velkou úctou a srdečným poděkováním jsem se rozhodla napsat touto cestou panu doktoru Matouškovi.10.7.2015 jsem byla panem doktorem operována a po celou dobu jsem nadšená z lidského a profesionálního přístupu!Pro fakultní nemocnici musí být čest,že má tak vysoce erudovaného odborníka ve svých řadách a pacienti necht cítí zklidnění,bude-li jejich operatérem a následně ošetřujícím lékařem pan doktor Matoušek Petr!Ještě jednou velké dííík! Indrová Renata

Výborný lékař, diagnostik, odborník. Pacientovi se věnuje na 100 %. Je naprostá špička a mohu ho všem doporučit!

Perfektní svými znalostmi a svým chováním k pacientům

Je skvělý :)