Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Jiný

Pan doktor mě operoval po úraze a nemůžu si jeho péči vynachválit. Vysvětlil mi jak se bude postupovat při operaci a při léčbě. Vše s klidem a empatií. Po operaci se na mě přišel podívat i když to bylo nad rámec jeho práce. Opravdu jsem byla velmi spokojená a s plnou důvěrou bych se opět vložila do jeho rukou.

Pana doktora Petra Linharta považuji za jednoho z nejlepších gynekologů u nás. Až neuvěřitelné je, jak milý a přtelský má přístup, i když to při jeho práci musí být jako na běžícím pásu, každé ženě se tak hezky věnuje a vše vysvětluje znovu a znovu. Když jsem potřebovala ve 13tt pomoci na gynekologické ambulanci, byla jsem nesmírně ráda, že je tam zrovna on. Věnoval se mi téměř hodinu svého času. Nikdy jsem nezažila od jiných lékařu takto příjemné vystupování a co hlavně - moc mi pomohl. Děkuji!

Pana doktora, jsem poznala jako milého a velmi šikovného lékaře. V nemocnici jsem ležela tři dny před porodem a vždy jsem byla ráda když u mého vyšetření byl právě pan doktor Linhart. Nakonec byl i u mého porodu. Byl báječný a já ho moc doporučuji.

Pan doktor Linhart mě nedávno na ambulanci přijímal a rovněž obratem operoval při mimoděložním těhotenství.
Musím říct, že byl naprosto SKVĚLÝ!! Díky němu proběhlo vše bez problémů ...... MOC DÍKY!!

Je radost vidět lidi, kteří jsou na správném místě a dělaji svou práci profesionálně a s citem!!
Více takových doktorů......... :-)

Moc děkuji..

K panu dokotorovi jsem docházela do jeho urognyekologické ambulance. Nejdříve jsem měla trochu ostych vzhledem k jeho mládí a mému již zralejšímu věku. Jeho vystupování ale mé obavy rozptýlilo. Věnoval se mi na české poměry nebývale dlouho, představil se mi a podal mi ruku. Po té mě i operoval. S výsledkem jsem spokojena. Mohu doporučit. Do poradny již nechodím, neb jsem již bez obtíží :-)

Nemohu vůbec souhlasit s předchozím hodnocením. Pan doktor mě přijímal v porodnici, byl velmi milý, vše mi na začátku vysvětlil, co mě bude čekat atd. Bylo to pro mě důležité, protože jako prvorodička jsem šla do porodnice s obavami. Jeho přístup mě uklidnil. V průběhu porodu se mi věnoval, vždy řekl, co bude následovat. Byl u mě docela často, ikdyž současně se mnou rodilo více žen. Porod proběhl vpořádku, pan doktor mi po porodu podal ruku a pogratuloval mi. Po celou dobu se usmíval. Velmi dporučuji.

S panem doktorem jsem se seznámila v sobotu 22.5.2010, kdy jsem přijela do nemocnice pro podezdření odtoku plodové vody. Byla jsem prvorodička a začala ze mě odkapávat čirá tekutina a já si nebyla jistá, proto jsme se s manželem vypravili do porodnice. Kde jinde by mně taky mohli pomoci a tuto tekutinu označit nebo neoznačit za plodovou vodu??? Nechci tady komentovat naprosto neprofesionální a arogantní přístup sester, které jsem vyrušila ve 22.00 a dávaly to značně najevo. Pan doktor prohlásil, že se o plodovou vodu nejedná a když jsem se ho zeptala, jestli plodová voda nemůže třeba jen odkapávat, odpověděl mně, že není jasnovidec (doslova)a poslal mě domů. Další den se ukázalo, že to přece jen plodová voda byla. Myslím, že není třeba další komentář. Snad jen to, že pan doktor byl příjemnější než sestry...

Pan doktor mne přijímal ve 3hod. v noci k porodu a v 6,30 se mnou i rodil.
Byl opravdu veeeelmi milý, klidný a rozvážný po celou dobu...narozdíl od sester které mne pomalu posílaly zpět domů, a nezapomněli mi připomenout, že jsou 3 ráno!!!Přestože jsme nerodily sami, seznámil se s manželem, pohladil mne po ruce, povzbuzoval,pomáhal mi, když se zadařilo poblahopřál nám a rozloučil se s námi.je opravdu profesionál s lidským přístupem :) A navíc je velmi sympatický :)

X

"Pan doktor" je úspěšným absolventem víkendového rychlokurzu pro gynekology,kde vám ukáží, na kterém konci těla najdete hlavu a na kterém pohlavní orgány. Bohužel už mu neřekli, jak to funguje.Pacienty tituluje jako "ta z Prahy"(přestože mám trvalý pobyt v ČB), nedokázal přečíst mé jméno, neumí počítat dny a má pocit, že 50-tidenní menstruace je v pořádku. Vše léčí askorutinem. Když jsem mu sdělila, že mi nezabírá, tak mi odpověděl, ať si ho vezmu. Jeho profesionálním vzorem nebyl tolik citovaný doktor House, neboť ten měl určité znalosti.