Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Pan doktor Kratěna patří ke špičkovým odborníkům,je velice empatický a vstřícný a pečlivý.Jeho sestřička také,je to úžasný tým,přeji hodně úspěchů a děkuji.Blanka Matoušová.

Ahoj, rad pridam pozitivní názor na pana Kraťenu. Vyhovovalo mi že probíhalo vše bez bolesti a z ordinace jsem odcházel vždy spokojen.

ráda bych zde přispěla k hodnocení pana stomatologa. Musím uznat, že mám na doktory asi štěstí, protože co si tady pročítám, tak opravdu neznám. Velice si jich tedy vážím. Pana doktora si nemohu vynachválit. Dokonce k němu do Hradce dojíždím z Prahy. Je vždy příjemný, precizní, poradí a jeho vyšetření je absolutně bez bolesti, a to i při náročnějších zákrocích. Vždy ochotně nabídne injekci a musím říct, že když jsem měla akutní případ, kdy jsem ani nemohla otevřít pusu, tak se o mě okamžitě postaral. Už když jsem odcházela z ordinace, cítila jsem obrovskou úlevu a druhý den jsem již byla v pořádku. Ráda bych také pochválila sestřičku, která u pana doktora pracuje.

Je to výborný stomatolog, ještě jsem od něho necítíla bolest a ráda se tam těším - k zubaři, fakt.

Přidávám své hodnocení. U pana doktora Kratěny jsem za poslední půlrok byl cca 12krát, takže jsem si názor mohl dozajista udělat. A můj názor je takový, že není lepšího stomatologa. Svojí práci odvadí na 1 s asi tak 20 hvězdičkama:)) Co pro mě dřív bylo strachem, se stalo přijemně strávenou hodinou v křesle. Bolest při čištění kanálků? Co to je? Leckteří i služebně starší doktoři by si od něj měli brát příklad ;) Vím o čem mluvím, před ním jsem měl 3 jiné zubaře.

Co se týče negativního hodnocení? Vždycky se někdo najde, kdo chce kritizovat. Zde je to ale příklad vybíjení si zlosti, na svojí vlastní neschopnost, špatným směrem ;)

Taky bych chtěla přidat svůj názor na pana dr. Kratěnu. Naše celá rodina k němu chodí již 7 let a nevadí nám,že za ním musíme dojíždět 30 km. Jeho léčba je vždy bezbolestná s přesným vysvětlením o zákroku.
Nedávno 7-leté dceri poprve vrtal zoubek. Měla strach jako každý, ale to překvapení když otevřela dveře z ordinace a řekla ,,mami ono to ale vůbec nebolelo".
To mi musíte dát za pravdu,že to svědčí o skvělém přístupu lékaře k pacientům.
Je to skvělý lékař a jsme mooooc rádi,že jsme jjjeho pacienty.
Děkujeme.....

jsme s ním velice spokojen, na nic si nehraje a svoji práci dělá pečlivě.

Na obranu pana doktora: pokud pacient - nezáleží na věku - několik let nejde ke svému zubnímu lékaři, je normální , že je vyloučen z evidence. Je to jednoznačně chyba pacienta, že nechodí pravidelně každých 6 měsíců na kontrolu. Pak by se nestalo, že bude mít akutní zánět. Milá paní, zamyslete se na dím, zda jste se sama neměla zajímat o to, zda Váš tatínek byl u lékaře preventivně a čí je to vlastně vina.

Dobrý den.Neznám lepšího doktora jako je Mudr.Kratěna.Nejenom,že je hezkej milej,ale hlavně pečlivej a opatrnej.

Je velice pečlivý a přístup pana doktora k pacientům? Vlídný,chápavý a ohleduplný.Má kamarádka změnila zubního lékaře dřív chodila k panu doktoroj, ale díky dojíždění za ním s dvěma dětmi to bylo pro ní náročné.Nová paní doktorka, taky milá a příjemná jí po první prohlídce řekla na rovinu, že tak PERFEKTNĚ ošetřené zuby a udělané plomby dlouho neviděla.Myslím si,že taková poklona už o něčem svědčí. Škoda, že takový přístup nemá každý lékař.