Plachého 30, Plzeň
Soukromá zubní ordinace

Umístění: Soukromá zubní ordinace trhání zubu

Pan doktor je skvělý odborník, který člověku pomůže a poradí. Určitě jej mohu hodnotit jen kladně a jsem ráda, že k němu mohu chodit. Je to člověk na svém místě.

Umístění: Soukromá zubní ordinace Pohotovost

Pan mudr.Petr Koukolíik je nejlepší stomatolog na světě.....znám ho už ze Škodovky a chtěl bych mu tímto poděkovat za laskavost a spolehlivost.Petr Ženíšek.

Musím opravdu přiznat, že vše níže psané je pravda. Kdysi jsem měla hrozný strach jít zubaři a k panu doktorovi se opravdu nebojím jít. Chodím k němu už možná 15 let a jsem spokojená, kdyby bylo takových doktorů víc. Děkuji Vám...

Opravdu musím jen chválit!!! Nejlepší zubní lékař, jdu k němu beze strachu.a že jsem se hodně bála jít k zubaři !Vyjdou vstříc pacientům co to jde! Ochotní jak pan doktor tak i paní sestřička, mám jen ty nejlepší zkušenosti s nimi. Děkuji jim oběma za to !!!

Chodím k panu doktorovi téměř 30 let (dříve ve Škodovce) a vždy jsem byl spokojený jak s prací, tak s přístupem. Škoda, že se takoví lidé nedají klonovat. Díky.

Super přístup k pacientovi.

Výborny ve svém oboru, vše vám vysvětí, a pcienta nenásilně odvádí od strachu. Super

Tak úžasného lékaře jsem doposud ještě nepotkala, ačkoliv jsem zdravotní sestra. Příjemný, ochotný, precizní, klidný, vysvětlí postup léčby a možné další výhledové řešení. Mohl by být příkladem pro ostatní lékaře. Navštěvuji ho na doporučení svého manžela, který k němu dochází již řadu let.

Ú

NEJÚŽASNĚJŠÍ ZUBAŘ V HISTORII :-D.....A ŽE JSEM JICH POZNALA DOST:-D UDĚLÁ SI NA PACIENTA DOST ČASU,VŠE SUPER VYSVĚTLÍ A NABÍDNE NĚKOLIK MOŽNOSTÍ ŘEŠENÍ!!

Před lety i jeho otec byl velmi uznávaný a chodila k němu pomalu celá Škodovka, byl to šikovnej machr a mladej se potatil. Je fakt šikovnej a chodíme k němu také celé příbuzenstvo

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Vážený pane doktore,
    je mi 68 let a celý život jsem měla problémy s větší kazivostí zubů. Mám mnoho korunek a jen díky tomu se můj chrup zachoval. V poslední době trpím paradentozou a i při velké snaze o hygienu ústní dutiny jsem přišla o několik stoliček. Proto hledám zkušeného odborníka, abych si mohla zachovat svůj chrup.Předem mnohokrát děkuji za Vaši odpověď.
    S úctou

bohužel nepřijímáme již nové pacienty..K.

MUDr. Petr Koukolík