Soukromá zubní ordinace
Plachého 30, Plzeň

Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Bohužel nemohu souhlasit s názory ostatních pacientů, kteří sem psali své hodnocení ... Již několik let mne trápila vyšší citlivost zubů, která se bohužel stupňovala. Při každé preventivní prohlídce jsem na tento problém upozorňovala, ale vždycky mi bylo řečeno, že jsem jen přecitlivělá a mám zkusit použít jinou pastu. Už jsem si začínala myslet, že to mám jen vsugerované ... Bolest se letos v září vystupňovala do takové podoby, že jsem se kvůli tomu budila i v noci. Začala jsem rychle jednat a jako zázrakem našla jiného zubaře, který zrovna nabíral nové pacienty. Při první návštěvě mi udělal rentgen (ten stejný, na který mě pan Koukolík posílal letos v srpnu a objevil na něm 1 kaz) a zhrozil se a nevěřil tomu, že jsem byla u zubaře před měsícem ... Měla jsem pusu plnou kazů, na některých zubech byly kazy už hodně hluboké, takže podle vyjádření nového zubaře tam musely být již několik let. Jakmile mi nový pan zubař začal kazy odstraňovat, tak problémy začaly velice rychle mizet a já se po několika letech mohu konečně normálně najíst. Kdybych tohle tušila, tak jsem si jiného zubaře našla už dávno ... A to není všechno - když už mi pan Koukolík náhodou nějaký kaz také ošetřoval (až po tom, co zub prasknul a byl odhalený až na nerv), tak si ke mně do karty napsal poznámku, že mi musí pokaždé podat anestezii, jinak že se nenechám ošetřit (protože prej nic nevydržím), ale už nebral v potaz to, že zuby mám citlivé normálně, natož když kaz došel až takhle daleko ... Letos v květnu, když jsem šla na preventivní prohlídku a byla mi v rámci měření teploty naměřeno přes 37 stupňů, tak mě pan Koukolík málem neošetřil, přitom tu teplotu jsem měla vyšší kvůli velkému zánětu dásní právě z důvodu rozsáhlých kazů. Takže za mě opravdu nedoporučuji.

Umístění: Soukromá zubní ordinace trhání zubu

Pan doktor je skvělý odborník, který člověku pomůže a poradí. Určitě jej mohu hodnotit jen kladně a jsem ráda, že k němu mohu chodit. Je to člověk na svém místě.

Umístění: Soukromá zubní ordinace Pohotovost

Pan mudr.Petr Koukolíik je nejlepší stomatolog na světě.....znám ho už ze Škodovky a chtěl bych mu tímto poděkovat za laskavost a spolehlivost.Petr Ženíšek.

Musím opravdu přiznat, že vše níže psané je pravda. Kdysi jsem měla hrozný strach jít zubaři a k panu doktorovi se opravdu nebojím jít. Chodím k němu už možná 15 let a jsem spokojená, kdyby bylo takových doktorů víc. Děkuji Vám...

Opravdu musím jen chválit!!! Nejlepší zubní lékař, jdu k němu beze strachu.a že jsem se hodně bála jít k zubaři !Vyjdou vstříc pacientům co to jde! Ochotní jak pan doktor tak i paní sestřička, mám jen ty nejlepší zkušenosti s nimi. Děkuji jim oběma za to !!!

Chodím k panu doktorovi téměř 30 let (dříve ve Škodovce) a vždy jsem byl spokojený jak s prací, tak s přístupem. Škoda, že se takoví lidé nedají klonovat. Díky.

Super přístup k pacientovi.

Výborny ve svém oboru, vše vám vysvětí, a pcienta nenásilně odvádí od strachu. Super

Tak úžasného lékaře jsem doposud ještě nepotkala, ačkoliv jsem zdravotní sestra. Příjemný, ochotný, precizní, klidný, vysvětlí postup léčby a možné další výhledové řešení. Mohl by být příkladem pro ostatní lékaře. Navštěvuji ho na doporučení svého manžela, který k němu dochází již řadu let.

Ú

NEJÚŽASNĚJŠÍ ZUBAŘ V HISTORII :-D.....A ŽE JSEM JICH POZNALA DOST:-D UDĚLÁ SI NA PACIENTA DOST ČASU,VŠE SUPER VYSVĚTLÍ A NABÍDNE NĚKOLIK MOŽNOSTÍ ŘEŠENÍ!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Vážený pane doktore,
je mi 68 let a celý život jsem měla problémy s větší kazivostí zubů. Mám mnoho korunek a jen díky tomu se můj chrup zachoval. V poslední době trpím paradentozou a i při velké snaze o hygienu ústní dutiny jsem přišla o několik stoliček. Proto hledám zkušeného odborníka, abych si mohla zachovat svůj chrup.Předem mnohokrát děkuji za Vaši odpověď.
S úctou

bohužel nepřijímáme již nové pacienty..K.

MUDr. Petr Koukolík