Adresa

Plachého 30, Plzeň
Soukromá zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
29 názorů

D
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá zubní ordinace trhání zubu

Pan doktor je skvělý odborník, který člověku pomůže a poradí. Určitě jej mohu hodnotit jen kladně a jsem ráda, že k němu mohu chodit. Je to člověk na svém místě.


Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá zubní ordinace Pohotovost

Pan mudr.Petr Koukolíik je nejlepší stomatolog na světě.....znám ho už ze Škodovky a chtěl bych mu tímto poděkovat za laskavost a spolehlivost.Petr Ženíšek.


M
Ověřeny pacient

Musím opravdu přiznat, že vše níže psané je pravda. Kdysi jsem měla hrozný strach jít zubaři a k panu doktorovi se opravdu nebojím jít. Chodím k němu už možná 15 let a jsem spokojená, kdyby bylo takových doktorů víc. Děkuji Vám...


Ověřeny pacient

Opravdu musím jen chválit!!! Nejlepší zubní lékař, jdu k němu beze strachu.a že jsem se hodně bála jít k zubaři !Vyjdou vstříc pacientům co to jde! Ochotní jak pan doktor tak i paní sestřička, mám jen ty nejlepší zkušenosti s nimi. Děkuji jim oběma za to !!!


J
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi téměř 30 let (dříve ve Škodovce) a vždy jsem byl spokojený jak s prací, tak s přístupem. Škoda, že se takoví lidé nedají klonovat. Díky.


S
Ověřeny pacient

Super přístup k pacientovi.


J
Ověřeny pacient

Výborny ve svém oboru, vše vám vysvětí, a pcienta nenásilně odvádí od strachu. Super


V
Ověřeny pacient

Tak úžasného lékaře jsem doposud ještě nepotkala, ačkoliv jsem zdravotní sestra. Příjemný, ochotný, precizní, klidný, vysvětlí postup léčby a možné další výhledové řešení. Mohl by být příkladem pro ostatní lékaře. Navštěvuji ho na doporučení svého manžela, který k němu dochází již řadu let.


Ú

NEJÚŽASNĚJŠÍ ZUBAŘ V HISTORII :-D.....A ŽE JSEM JICH POZNALA DOST:-D UDĚLÁ SI NA PACIENTA DOST ČASU,VŠE SUPER VYSVĚTLÍ A NABÍDNE NĚKOLIK MOŽNOSTÍ ŘEŠENÍ!!


Před lety i jeho otec byl velmi uznávaný a chodila k němu pomalu celá Škodovka, byl to šikovnej machr a mladej se potatil. Je fakt šikovnej a chodíme k němu také celé příbuzenstvo


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Vážený pane doktore,
    je mi 68 let a celý život jsem měla problémy s větší kazivostí zubů. Mám mnoho korunek a jen díky tomu se můj chrup zachoval. V poslední době trpím paradentozou a i při velké snaze o hygienu ústní dutiny jsem přišla o několik stoliček. Proto hledám zkušeného odborníka, abych si mohla zachovat svůj chrup.Předem mnohokrát děkuji za Vaši odpověď.
    S úctou

    bohužel nepřijímáme již nové pacienty..K.

    MUDr. Petr Koukolík

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti