Adresa

Plachého 30, Plzeň
Soukromá zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
29 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
D
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá zubní ordinace trhání zubu

Pan doktor je skvělý odborník, který člověku pomůže a poradí. Určitě jej mohu hodnotit jen kladně a jsem ráda, že k němu mohu chodit. Je to člověk na svém místě.


Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá zubní ordinace Pohotovost

Pan mudr.Petr Koukolíik je nejlepší stomatolog na světě.....znám ho už ze Škodovky a chtěl bych mu tímto poděkovat za laskavost a spolehlivost.Petr Ženíšek.


M
Ověřeny pacient

Musím opravdu přiznat, že vše níže psané je pravda. Kdysi jsem měla hrozný strach jít zubaři a k panu doktorovi se opravdu nebojím jít. Chodím k němu už možná 15 let a jsem spokojená, kdyby bylo takových doktorů víc. Děkuji Vám...


Ověřeny pacient

Opravdu musím jen chválit!!! Nejlepší zubní lékař, jdu k němu beze strachu.a že jsem se hodně bála jít k zubaři !Vyjdou vstříc pacientům co to jde! Ochotní jak pan doktor tak i paní sestřička, mám jen ty nejlepší zkušenosti s nimi. Děkuji jim oběma za to !!!


J
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi téměř 30 let (dříve ve Škodovce) a vždy jsem byl spokojený jak s prací, tak s přístupem. Škoda, že se takoví lidé nedají klonovat. Díky.


S
Ověřeny pacient

Super přístup k pacientovi.


J
Ověřeny pacient

Výborny ve svém oboru, vše vám vysvětí, a pcienta nenásilně odvádí od strachu. Super


V
Ověřeny pacient

Tak úžasného lékaře jsem doposud ještě nepotkala, ačkoliv jsem zdravotní sestra. Příjemný, ochotný, precizní, klidný, vysvětlí postup léčby a možné další výhledové řešení. Mohl by být příkladem pro ostatní lékaře. Navštěvuji ho na doporučení svého manžela, který k němu dochází již řadu let.


Ú

NEJÚŽASNĚJŠÍ ZUBAŘ V HISTORII :-D.....A ŽE JSEM JICH POZNALA DOST:-D UDĚLÁ SI NA PACIENTA DOST ČASU,VŠE SUPER VYSVĚTLÍ A NABÍDNE NĚKOLIK MOŽNOSTÍ ŘEŠENÍ!!


Před lety i jeho otec byl velmi uznávaný a chodila k němu pomalu celá Škodovka, byl to šikovnej machr a mladej se potatil. Je fakt šikovnej a chodíme k němu také celé příbuzenstvo


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Vážený pane doktore,
  je mi 68 let a celý život jsem měla problémy s větší kazivostí zubů. Mám mnoho korunek a jen díky tomu se můj chrup zachoval. V poslední době trpím paradentozou a i při velké snaze o hygienu ústní dutiny jsem přišla o několik stoliček. Proto hledám zkušeného odborníka, abych si mohla zachovat svůj chrup.Předem mnohokrát děkuji za Vaši odpověď.
  S úctou

  bohužel nepřijímáme již nové pacienty..K.

  MUDr. Petr Koukolík

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti