Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Neumannova 143, Prachatice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Jsem moc ráda že můžu k panu doktoru chodit, moc mě překvapil profesionální přístup jak pana Koptíka tak i sestřičky, škoda že tak milé jednání není v každé ordinaci. Moc vám děkuji že jsem se mohla u vás zaregistrovat

P
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

K panu doktorovi chodím od svých 18ti let a jsem velice spokojena. Vždy mi pomohl a to dokonce i s problémy které nepatří do jeho "oboru". Lidský přístup, pečlivost,ochota.. Doporučuji každému, kterému záleží na svém zdraví. Navíc i příjemná sestřička, se kterou tvoří dokonaly tým. Děkuji Vám! :)

Š
Ověřený profil

Jsem spokojená a to není časté. Doktor Koptík vždy vyslechl můl problém, vyšetřil mne a hlavně - pomohl mi. Nikdy nechci měnit. Nesetkala jsem se s tolik vnímavým lékařem. Neordinuje od stolu! Nechvátá, nýbrž hledá řešení.


F
Ověřený profil

Skutečně člověk-lékař na svém místě. Zvlášť bych upozornil na to, že pan doktor zřejmě razí filozofii - dobře informovaného pacienta. Umí jasně , zřetelně a srozumitelně, pacientovi vysvětlit, v čem je podstata jeho zdravotních problémů. Tyto informace podá nenásilně během hovoru. Samozřejmě, společně a ve spolupráci s ochotnou a flexibilní sestřičkou, tvoří dobře fungující tým. Jsem v jeho péči krátce, ale rád. :-) Mirek F.


R
Ověřený profil

Výborný pečlivý lékař s velkým přehledem dobrým přístupem k pacientům, zdravotní problém i léčbu dobře vysvětlí. I sestřička je velmi příjemná.


vnímavý, jemný, pozorný.


Ověřený profil

Je to člověk na svém místě.Samozřejmě jistě profesně,ale i jako úžasně vnímavá osobnost.Z jeho ordinace odchází pacient často z poloviny uzdraven už jen tím,jak jeho osobnost působí,což je v dnešním cynickém světě stále větší vzácnost.Jistě ho to stojí hodně sil.Přeji nám všem víc takových lidí v našem okolí..


pana doktora Koptika doporucuju vsem mal sem problem s ktorym si nevedel nikdo rady nebo my navrhli spatnu lecbu...ale pan doktor po 2min nasho sezeni hned vedel co my je a predpisal my leky ktore my velmi pomohli a zato som mu velmi vdacni..hoci som odcestoval velmi rad my kdykoliv poradi..milan


Vzdy ochotne vysvetli vse kolem nemoci.


Ověřený profil

U pana doktora bohužel nejsem registrována. Navštívila jsem jej s akutní nemocí, když zastupoval moji praktickou lékařku. S tak vstřícným přístupem jsem se již dlouho nesetkala. Téměř poprvé jsem si u lékaře připadala jako partner a nikoliv jako nesvéprávný jedinec. Nejdříve mě nechal povědět jaké mám problémy - dělal si poznámky, pak mi pokládal doplňující dotazy. Poté mě vyšetřil a navrhl několik variant léčby a u každé vysvětlil pro a proti. Po mé volbě mi vše ještě znovu podrobně vysvětlil a znovu zdůraznil případné negativa. Upravdu lékař na svém místě. Pane doktore děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu