Praktický lékař pro dospělé
Neumannova 143, Prachatice

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Jsem moc ráda že můžu k panu doktoru chodit, moc mě překvapil profesionální přístup jak pana Koptíka tak i sestřičky, škoda že tak milé jednání není v každé ordinaci. Moc vám děkuji že jsem se mohla u vás zaregistrovat

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

K panu doktorovi chodím od svých 18ti let a jsem velice spokojena. Vždy mi pomohl a to dokonce i s problémy které nepatří do jeho "oboru". Lidský přístup, pečlivost,ochota.. Doporučuji každému, kterému záleží na svém zdraví. Navíc i příjemná sestřička, se kterou tvoří dokonaly tým. Děkuji Vám! :)

Jsem spokojená a to není časté. Doktor Koptík vždy vyslechl můl problém, vyšetřil mne a hlavně - pomohl mi. Nikdy nechci měnit. Nesetkala jsem se s tolik vnímavým lékařem. Neordinuje od stolu! Nechvátá, nýbrž hledá řešení.

Skutečně člověk-lékař na svém místě. Zvlášť bych upozornil na to, že pan doktor zřejmě razí filozofii - dobře informovaného pacienta. Umí jasně , zřetelně a srozumitelně, pacientovi vysvětlit, v čem je podstata jeho zdravotních problémů. Tyto informace podá nenásilně během hovoru. Samozřejmě, společně a ve spolupráci s ochotnou a flexibilní sestřičkou, tvoří dobře fungující tým. Jsem v jeho péči krátce, ale rád. :-) Mirek F.

Výborný pečlivý lékař s velkým přehledem dobrým přístupem k pacientům, zdravotní problém i léčbu dobře vysvětlí. I sestřička je velmi příjemná.

vnímavý, jemný, pozorný.

Je to člověk na svém místě.Samozřejmě jistě profesně,ale i jako úžasně vnímavá osobnost.Z jeho ordinace odchází pacient často z poloviny uzdraven už jen tím,jak jeho osobnost působí,což je v dnešním cynickém světě stále větší vzácnost.Jistě ho to stojí hodně sil.Přeji nám všem víc takových lidí v našem okolí..

pana doktora Koptika doporucuju vsem mal sem problem s ktorym si nevedel nikdo rady nebo my navrhli spatnu lecbu...ale pan doktor po 2min nasho sezeni hned vedel co my je a predpisal my leky ktore my velmi pomohli a zato som mu velmi vdacni..hoci som odcestoval velmi rad my kdykoliv poradi..milan

Vzdy ochotne vysvetli vse kolem nemoci.

U pana doktora bohužel nejsem registrována. Navštívila jsem jej s akutní nemocí, když zastupoval moji praktickou lékařku. S tak vstřícným přístupem jsem se již dlouho nesetkala. Téměř poprvé jsem si u lékaře připadala jako partner a nikoliv jako nesvéprávný jedinec. Nejdříve mě nechal povědět jaké mám problémy - dělal si poznámky, pak mi pokládal doplňující dotazy. Poté mě vyšetřil a navrhl několik variant léčby a u každé vysvětlil pro a proti. Po mé volbě mi vše ještě znovu podrobně vysvětlil a znovu zdůraznil případné negativa. Upravdu lékař na svém místě. Pane doktore děkuji.