Petr Koloc, zubař Golčův Jeníkov

MUDr. Petr Koloc

Zubař Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

náměstí T. G. Masaryka 35, Golčův Jeníkov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Tady pan doktor byl možná kdysi za mlada dobrý, ale teď už by svou práci opravdu vykonávat neměl. Vždyť se ani nezvedne z té svě židle. Byla jsem u něj před rokem s tím, že mi roste osmička a zřejmě tam mám zánět - tudíž mělo následovat odříznutí dásně. Následovalo naříznutí dásně a drén. Ale bylo to peklo všech pekel. Injekce na umrtvení bolela jak čert, modřinu jsem tam měla 14 dní. Jako bonus mi pan Koloc umrtvil trošku něco jiného (tvář, místo dásně), takže následovalo řezání do živého masa. Když jsem ucukla bolestí, sestra se na mě podívala jak jak na rozmazleného fakana. Vzala do ruky střičku (zřejmě s nějakou znecitlivující tekutinou) a nastříkala mi to do pusy se zvednutým obočím a s povrchním tónem mi sdělila: "Tohle se davá malejm dětěm jo, slečno". Řezalo se dál, citlivé to bylo pořád stejně. Dostala jsem tam drén, který mi cestou z ordinace k autu vypadl. Bolesti doma neustávaly, tak jsme za 5 dní jeli na pohotovost do Loun. Pan doktor byl naprosto famózní, necítila jsem ani tu injekci na umrtvení.
Opravdu sem nechoďte, pokud nemáte rádi sado-maso. Věřte, že vaše bolest není nic oproti tomu, co vás čeká tady.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Také se musím bohužel připojit k negativním komentářům. Můj zážitek byl takový, že po dvou hodinovém čekání jsem přišel na řadu, oznámil jsem, že mě velmi bolí šestka vlevo dole, ale pan "doktor" jsi trval na svém, prý mě musí bolet sedmička. Říkám mu, že ne! Že je to šestka vlevo dole. Ne ne prý je to sedmička vlevo, tak říkám možné je vše. Obdržel jsem injekci, po které mě bolela pusa ještě asi týden a vrtalo se bez jakéhokoliv vyšetření sedmička. Nacpal mi tan jakýsi cement a že mám jít za čtrnáct dnů ke svému zubaři. No nic následovala cesta domů. Postupně jak přestávala působit injekce, přicházeli oba dva zuby k sobě, jak šestka, tak sedmička. Jelikož už byla bolest tak veliká, že jsem nebyl schopen ani řídit, tak mě přítelkyně naložila do auta a jeli jsme směr Thomayerova nemocnice v Praze. Tam mě Čekal velmi milý doktor, zřejmně arab a vše jsem mu vysvětlil, co mi dělal a co mě bolí. Při velkém údivu šestku otevřel, vyčistil kanálky ve kterých byl zánět a mazalo se domů. Takže k rádoby doktorovi Kolocovi, už nikdy nepůjdu. Radši se vydám na výlet do Prahy, něž pokoušet další osud.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Na tyto stránky jsem dostala odkaz od mé sestřenky a i když s velkým časovým odstupem, tak se s vámi podělím o svůj zážitek s tímto kovářem.Návštěvu v jeho ordinaci doporučuji pouze vyznavačům adrenalinových sportů.Nepatřila jsem mezi ty,kteří navštěvují stomatologa pouze když je problém,tento rádoby lékař můj přístup absolutně změnil.V lednu 2008 jsem byla nucena v bolestech navštívit pohotovost na Litvínovském Paracelsu.Panu doktoru Kolocovi jsem řekla,že mě bolí sedmička v pravo nahoře.Po opravdu odborném vyšetření tohoto chrupu (prostě do něj píchnul nějakým nástrojem), jsem myslela že si cvrknu do trikotu.Po umrtvení uchopil do svých silných paží kleště a zub mi vyléčil.S opuchlou tváří a aplikovaným tamponem do rány jsem odjela s manželem domů.Již po cestě jsem měla divný pocit,že není vše ok.Doma jsem s hrůzou zjistila,že se stal drobný omyl (prostě mi vytrhl jiný úplně zrdavý zub- šestku). Samozřejmě v záznamu který pan doktor vystavil byla uvedena sedmička.V zoufalství jsem kontaktovala pražskou pohotovost s dotazem, jak mám postupovat.Paní doktorka mi řekla, ať se tam okamžitě vrátím,že mohu mít zánět okostice a přijít o všechny zuby.Na základě její rady jsem tak ihned učinila.Pan doktor chtěl najednou zub léčit a odbýt mě, abych pod utišujícími léky přečkala víkend a problém aby vyřešila má zubní lékařka.Trvala jsem ale na vytrhnutí bolavého zubu a doufala, že to bude konečně ten správný.Po chvilce dohadování byl zub venku.Dvakrát jsem se ptala,zda je vše v pořádku a byla jsem ujištěna,že samozřejmě.Vylezla jsem z ordinace úplně splavená s oteklou a fialovou hubou.Přes víkend bolest neustávala,tak jsem v pondělí navštívila svou stomatoložku.Ta po provedení RTG zjistila,že mám zalomené všechny tři kořeny a že pravděpodobně budu muset na resekci.Díky jejím šikovným rukám a slitování, mi kořeny vytáhla ambulantně i přes to,že tam byl zánět jako hrom a nezabírali injekce.Zapotily jsme se obě dvě,ale po 45 minutách trápení mi bylo vše v pořádku odstraněno.Tři neděle jsem se pořádně nenajedla a léčila si to, k čemu vůbec nemuselo dojít.Od té doby chodím k zubaři jen když mám nějaký problém a myslím si,že se není čemu divit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Rozhodně nemohu souhlasit s výrokem, na který jsem někde v této diskusi mj. narazila, a sice že pan doktor raději zub vytrhne, aby se pacienta rychle zbavil..: sama jsem u svého zubu, který mě původně přivedl na jeho pohotovost, vpodst. jiné řešení ani neočekávala (a snad si v tu chvíli ani nepřála..) - a naopak jsem byla překvapena tím, že se ho rozhodl léčit..Přitom podotýkám, že to bylo léčení celkem dlouhodobé, p. doktor chtěl mít neustále kontrolu a zajímal se o to, jak se cítím, jak se věc vyvíjí, zda je vše na správné cestě, (šlo posléze o absces), zkrátka mít vše pod dohledem. - Takto já si naopak představuji stoprocentní naplnění pojmu "pečlivost". Pečlivý a ndividuelní, nadto přívětivý a vstřícný přístup k pacientovi.


Pan doktor je uplne v pohode,me osobne pomohl,vse pred zakrokem vysvetlil,a mam klid od bolesti.doporucuji


Dobrý den, je to dost smutný, ale musím se přidat k těm negativním komentářům. Nejen, že jsem jela až z Jirkova, tak jsem tam v bolestech čekala 2 hodiny. Říkám mu, že mě bolí ten, kde mám plombu tudíž 4, do lékařské zprávy mi napsal, opravdu 4, takže mi vyvrtal zdravý zub vedle tudíž 5. Říkal mě, že do rána by mě bolest měla přejít, nepřešla, ale tušila jsem to, že mi vyvrtal zdravý zub a dal tam nějakou vložku, hubu od krve nateklou několik hodin. Do večera kolik jsem spacifikovala léků, žádnej na to nezabíral. Ráno jsem šla ke svojí zubařce, ta mi pravdu potvrdila, tak mi ten bolavý spravila. Tam mě už nikdo nedostane, zbytečně vyhozených 90 Kč, benzín.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Zatím jsem s panem doktorem spokojena:)))),za svuj život jsem vystřídala nejmín pět zubařu a ted jsem spokojena.


Panu doktorovi velký dík.Po 14 denním zánětu zubu-jedničky,mi svým bezbolestným zákrokem neskutečně ulevil.Mého současného stomatologa měním-kdyby mi tento zákrok udělal hned,nemusela jsem se 14 dní trápit....Pane doktore,děkuji...


Také se musím připojit k velkému nesouhlasu na tohoto zubaře!!! Po skoro dvouhodinovém čekání jsem slyšel vrtačku pouze jednou. Skoro každý druhý vylézal z ordinace se zakrvácenou pusou. Do ordinace jsem už šel s velkou nedůvěrou, kterou "pan doktor" jedině povrdil. Ti co píší kladné hodnocení ani netuší co jim tento člověk vlastně provedl. Hezky a mile Vám vysvětlí, že Vám zub úlpně zabije jen aby Vás měl za 10 min venku a už jste ho nemuseli navštěvovat. Pan doktor mi píchl injekci na znecitlivění, díky které nemůžu ještě po 6 dnech jíst. Z ordinace jsem mu utekl a nenechal si provést už nic jiného a raději si počkal na svojeho zubaře.
Je mi velice líto, že zubní pohotovost provozuje právě on a mnoho lidí k němu chodí s důvěrou díky svojí nesnesitelné bolesti!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

u tohoto stomatologa jsem byl jen jako doprovod manželky a nikdy na to nezapomenu,zákrok udělal špatně,takže paní dostala zánět a to už nekomentuji,že za 3 hodiny čekání jsem slyšel vrtačku jen jednou,tudíž samá extrakce,nevím zda pokaždé nutná,rentgen pro kontrolu zda je zásah nutný či ho provedl dobře je patrně zbytečnost a komukoliv z ostatních stomatologů řeknete jeho jméno,zvláště pak na klinice v Ústí,kde po něm nečetněkrát museli pacienty dávat dohromady,tak je polévá horko.Takže pokud nechcete přijít zbytečně o zuby nebo následně po zákroku bušit hlavou do stěny,tak to vemte rovnou do UL

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti