Lýskova 2, Brno
Ortopedie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedie Jiný

MUDr. Klimecký je mým ortopedem více než 20 let. Díky němu můžu chodit, když správně diagnostikovat operaci páteře. A nyní jsem po operaci kolene, a jeho léčebným postupům není co vytknout. Všem pacientům musím tohoto lékaře doporučit. Je to profesional. A také musím reagovat na předchozí recenzi. Pacient s bolestí zad nemůže očekávat zázrak za jednu nebo dvě kontroly u lékaře, od toho jsou tu jiné instituce. A to že se v čekárně čeká, můžou být akutní případy, nebo případy které vyžadují delší čas ošetření, a to nikdo neovlivní. Závěr, pokud chcete výborného lékaře, je to právě MUDr. Klimecký.

Umístění: Ortopedie Jiný

Nedoporučuji, pan doktor vůbec mi nepomohl. Šla jsem k němu z bolesti páteře.
Napsal mi prášky, které mi nezabrali. Po 3 týdenní kontrole, mi řekl, že na rtg nic nevidí, ale bolesti páteře mám ještě větší než před tím, ale další postup léčení neměl, řekl že mám dochodit rehabilitace, které jsem začala a že se mám časem ozvat.
Při objednání na kontrolu na 14:30 jsem šla na řadu až 15:40, tak že šílené čekání v čekárně.

Pan doktor je kvalitní odborník.Má velice racionální přístup. Je pečlivý, vše mi vysvětlil-postup a možnosti léčby. Po pár dnech léčby přišla úleva. Sestra je profesionální a velmi ochotná. Co se týče čekací doby, nikdy jsem tam nečekal několik hodin jak tady čtu. Uvědomuji si že jdu k lékaři a může se stát že je nějaké to zpoždění.

zkušený odborník, dobrých ortopedů je málo,většinou pomůže, dlouhá čekací doba je zápor, chce to trpělivost

Mudr. Klimeckého doporučuji na 100%!!! Léčil jsem se u něj již několikrát a vždy jsem byl naprosto spokojen s léčbou i výsledkem. ,,Kapacita!!!,,. O jeho schopnostech jsem se přesvědčil například, když jsem musel navštívit pohotovost v Bohunicích a tam jsem se dozvěděl nesmyslnou diagnózu a pan doktor Klimecký měl opačný názor, který se jen potvrdil operací mého kolene.
Za vše mu děkuji. Fritz Marek

U pana doktora oceňuji předevšim cilivý a empatický přístup, a to jak k dětem, tak k rodičům. Moc nám pomohl.

Pan doktor je vynikající lékař, odborník na svém místě, velmi mi pomohl. Udělal ultrazvuk, poslal na rentgen , zbavil bolesti. Veškerá péče na jedničku. Jeho přístup je racionální, velice doporučuji.
Daniela

O

Já jsem tohoto doktora navštívil, protože sem se přestěhoval z vesnice do Bystrce a měl jsem ho nejblíž, nejřív jsem si přečetl tady ty recenze a byl sem zvědavej....nevím jestli jsem měl štěstí ale čekal jsem asi tak 20 minut, takže pohoda. Mám už dlouho tenisovej loket a musím říct, že po pár návštěvách pozoruju výrazné zlepšení....tak uvidíme jestli se mě to vrází zpět, každopádně v okresní nemocnici kam sem chodil dřív bylo všechno horší ve všech směrech....takže za mě, naprostá spokojenost

Pan doktor Klimecký mě osobně moc pomohl, jsem aktivní sportovec a bez něho bych určitě nemohl dělat co mám nejradši a proto můžu jedině doporučit. Líbí se mi na něm jeho osobní přístup a vděčím mu za hodně.

Nedoporučuji. Pan doktor je sice odborník, ale není schopen léčit. Resp. je, ale předepisuje drahé a někdy zbytečné léky. A čekací doba (byl jsem objednán) je kapitola sama pro sebe. Plus mínus hodinka, normálka...