Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lýskova 2, Brno
Ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ortopedie Jiný

Dobrý den,
pana doktora Petra Klimeckého, mohu jen doporučit. Jak někteří zmiňují zastaralé vybavení, toto plně nahrazuje svou erudicí. Po půlročním léčení mého synovce v jedné brněnské FN pan doktor Klimecký ve své ordinaci záhy rozpoznal možnost možného onkologického problému a tím mu s největší pravděpodobností zachránil život. I já jsem jeho pacientem a někdy delší čekání na lékařské vyšetření........, zkrátka takováto lékařská praxe, není robotizovaná činnost. Asi zaplať bůh. Pana doktora mohu doporučit je to zkušený odborník, což považuji u lékaře za největší devízu.

I
Umístění: Ortopedie Jiný

Pan doktor může být odborník jaký chce, ale když se od něj nic nedozvím, nechce mi odpovědět, co mi vlastně je, je to špatný lékař. Nasadil prášky a hotovo. Ani nesdělil, jak dlouho mám léky brát. Léčbu úmyslně prodlužuje - více návštěv, více peněz od pojišťoven. Tím pádem objednací termíny na měsíce, stará zastaralá dokumentace - všichni lékaři si nechávají posílat RTG snímky, pan doktor je chce na CD - zcela zbytečně platíte 70 Kč a musíte na RTG 2x. (na rentgenu jen kroutí hlavou).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Š
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedie Jiný

Jsem závodní kulturista a vyskytly se mi před závody problémy s kolenem. Pan doktor mi dokázal skvěle pomoc ohledně léčby a narozdíl od jiných ortopedů neviděl přípravu jako problém. Poradil mi, jak ji úspěšně doklepat do konce, předepsal mi léky a pomůcky, které mi vážně pomohly. Jednoduše nemůžu si stěžovat.

D
Umístění: Ortopedie Jiný

MUDr. Klimecký je mým ortopedem více než 20 let. Díky němu můžu chodit, když správně diagnostikovat operaci páteře. A nyní jsem po operaci kolene, a jeho léčebným postupům není co vytknout. Všem pacientům musím tohoto lékaře doporučit. Je to profesional. A také musím reagovat na předchozí recenzi. Pacient s bolestí zad nemůže očekávat zázrak za jednu nebo dvě kontroly u lékaře, od toho jsou tu jiné instituce. A to že se v čekárně čeká, můžou být akutní případy, nebo případy které vyžadují delší čas ošetření, a to nikdo neovlivní. Závěr, pokud chcete výborného lékaře, je to právě MUDr. Klimecký.

T
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedie Jiný

Nedoporučuji, pan doktor vůbec mi nepomohl. Šla jsem k němu z bolesti páteře.
Napsal mi prášky, které mi nezabrali. Po 3 týdenní kontrole, mi řekl, že na rtg nic nevidí, ale bolesti páteře mám ještě větší než před tím, ale další postup léčení neměl, řekl že mám dochodit rehabilitace, které jsem začala a že se mám časem ozvat.
Při objednání na kontrolu na 14:30 jsem šla na řadu až 15:40, tak že šílené čekání v čekárně.


Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřeny pacient

Pan doktor je kvalitní odborník.Má velice racionální přístup. Je pečlivý, vše mi vysvětlil-postup a možnosti léčby. Po pár dnech léčby přišla úleva. Sestra je profesionální a velmi ochotná. Co se týče čekací doby, nikdy jsem tam nečekal několik hodin jak tady čtu. Uvědomuji si že jdu k lékaři a může se stát že je nějaké to zpoždění.

D
Ověřeny pacient

zkušený odborník, dobrých ortopedů je málo,většinou pomůže, dlouhá čekací doba je zápor, chce to trpělivost

E
Ověřeny pacient

Mudr. Klimeckého doporučuji na 100%!!! Léčil jsem se u něj již několikrát a vždy jsem byl naprosto spokojen s léčbou i výsledkem. ,,Kapacita!!!,,. O jeho schopnostech jsem se přesvědčil například, když jsem musel navštívit pohotovost v Bohunicích a tam jsem se dozvěděl nesmyslnou diagnózu a pan doktor Klimecký měl opačný názor, který se jen potvrdil operací mého kolene.
Za vše mu děkuji. Fritz Marek

K
Ověřeny pacient

U pana doktora oceňuji předevšim cilivý a empatický přístup, a to jak k dětem, tak k rodičům. Moc nám pomohl.

D
Ověřeny pacient

Pan doktor je vynikající lékař, odborník na svém místě, velmi mi pomohl. Udělal ultrazvuk, poslal na rentgen , zbavil bolesti. Veškerá péče na jedničku. Jeho přístup je racionální, velice doporučuji.
Daniela

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti