Lýskova 2, Brno
Ortopedie

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pan doktor je kvalitní odborník.Má velice racionální přístup. Je pečlivý, vše mi vysvětlil-postup a možnosti léčby. Po pár dnech léčby přišla úleva. Sestra je profesionální a velmi ochotná. Co se týče čekací doby, nikdy jsem tam nečekal několik hodin jak tady čtu. Uvědomuji si že jdu k lékaři a může se stát že je nějaké to zpoždění.

zkušený odborník, dobrých ortopedů je málo,většinou pomůže, dlouhá čekací doba je zápor, chce to trpělivost

Mudr. Klimeckého doporučuji na 100%!!! Léčil jsem se u něj již několikrát a vždy jsem byl naprosto spokojen s léčbou i výsledkem. ,,Kapacita!!!,,. O jeho schopnostech jsem se přesvědčil například, když jsem musel navštívit pohotovost v Bohunicích a tam jsem se dozvěděl nesmyslnou diagnózu a pan doktor Klimecký měl opačný názor, který se jen potvrdil operací mého kolene.
Za vše mu děkuji. Fritz Marek

U pana doktora oceňuji předevšim cilivý a empatický přístup, a to jak k dětem, tak k rodičům. Moc nám pomohl.

Pan doktor je vynikající lékař, odborník na svém místě, velmi mi pomohl. Udělal ultrazvuk, poslal na rentgen , zbavil bolesti. Veškerá péče na jedničku. Jeho přístup je racionální, velice doporučuji.
Daniela

O

Já jsem tohoto doktora navštívil, protože sem se přestěhoval z vesnice do Bystrce a měl jsem ho nejblíž, nejřív jsem si přečetl tady ty recenze a byl sem zvědavej....nevím jestli jsem měl štěstí ale čekal jsem asi tak 20 minut, takže pohoda. Mám už dlouho tenisovej loket a musím říct, že po pár návštěvách pozoruju výrazné zlepšení....tak uvidíme jestli se mě to vrází zpět, každopádně v okresní nemocnici kam sem chodil dřív bylo všechno horší ve všech směrech....takže za mě, naprostá spokojenost

Pan doktor Klimecký mě osobně moc pomohl, jsem aktivní sportovec a bez něho bych určitě nemohl dělat co mám nejradši a proto můžu jedině doporučit. Líbí se mi na něm jeho osobní přístup a vděčím mu za hodně.

Nedoporučuji. Pan doktor je sice odborník, ale není schopen léčit. Resp. je, ale předepisuje drahé a někdy zbytečné léky. A čekací doba (byl jsem objednán) je kapitola sama pro sebe. Plus mínus hodinka, normálka...

O

Připadá mi, že je hlavně na vybírání poplatků. Léky mi předepsal s účínkem za tři týdny a za tři týdny si mne i objednal. Nechápu, proč tak brzy. Více problémů zaráz nechtěl ani řešit.O čekací době ani nemluvím.

Pan doktor Klimecký mě z hlediska ortopedie jednou opravdu velmi pomohl, ale po nějaké době při velkých bolestech mě napsal paralen a poslal mě domů (za čtrnáct dní opět přijděte).Skutečnou lékařskou pomoc jsem musel vyhledat až v nemocnici v Bohunicích na ortopedii, kde mě skutečně pomohli.Takže, přeji všem pacientům dr. Klimeckého, aby ho vždy zastihli v rozpoložení, kdy jim opravdu je schopen pomoci.
M:P.