Adresa

Ord. PLD a interní ambulance
Jiřího z Poděbrad 7, Litoměřice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

37 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Ord. PLD a interní ambulance Jiný

Mohu pouze napsat “SMEKÁM” v době svého volna, den před Silvestrem a bez sebemenšího náznaku obtěžování, přemírou ochoty a snahy pomoci…jsem dojatá, takový lidský přístup a zájem o člověka, ze strany lékaře, zažívám prvně v životě. VELKÉ DĚKUJI PANE DOKTORE

M
Ověřený profil

Naprosto skvělý a opravu "praktický" lékař. Necpe léky, pokud to není nutné a chová se k vám jako k lidské bytosti, nepovyšuje se a je s ním legrace. Kdybych se neodstěhovala, chodím k němu doteď.

Ověřený profil

Skvělý doktor a odborník, který oplývá zdravou dávku humoru. Jsem jeho svěřencem již z dob středoškolských a v žádném případě na tom nehodlám nic měnit. Sestřička Milena je jeho skvělou pobočnicí a tvoří v zásadě "bezchybný" tým.


S
Ověřený profil

Je mi 56 let,ale s takovýmto lékařem,pečlivým,příjemným vystupováním vč.zdravotní sestry jsem se nikde nesetkala.Díky.Stříbrská Marta.


M
Ověřený profil

Náš pan doktor Petr Karban je doktor s velkým "D" neboť tak vstřícného, ohleduplného a hlavně doktor s dušičkou na dlani, moc ráda k němu chodím protože vím že mi od bolestí pomůže a sestra Milena je andělíček, prostě oba jsou zlatíčka. M.Hochbergerová stálá dlouholetá pacientka, jiného lékaře bych nechtěla.


V
Ověřený profil

Velmi milý, vstřícný a pečlivý lékař, ale především díky své praxi vynikající odborník. Marně bych hledal sebemenší výtku.


M
Ověřený profil

Moje 70 ti letá tělesná schránka je již několik desítek let v péči pana lékaře Petra Karbana a je naprosto spokojena s jeho vždy profesionálním přístupem .Dokáže člověka svérázným způsobem povzbudit,aniž by kdy dal najevo,že je také jen člověk se svými problémy,náladami.Stejný názor má i moje žena a syn.Jsme s jeho prací prostě maximálně spokojeni.Sluníčkem jeho ordinace je milá sestřička Milena.Takže vřele všem pacientům doporučujeme: svěřte se s důvěrou p.lékaři Karbanovi.


V

Pan doktor Karban je výborný lékař. Jsem rád, že patřím mezi jeho pacienty.


Ověřený profil

Vynikající lékař, ještě od žádného jsem neodcházela nikdy takto spokojená. Měla jsem dětského i dospěláckého v ÚL, ale žádný se mu nevyrovnal. On i sestra jsou prostě ve všech ohledech super!!!!!


Nejlepší doktor v usteckem kraji,velmi doporucuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti