Petr Karban, praktický lékař Litoměřice

MUDr. Petr Karban

Praktický lékař

Jiřího z Poděbrad 7, Litoměřice
Ord. PLD a interní ambulance

Naprosto skvělý a opravu "praktický" lékař. Necpe léky, pokud to není nutné a chová se k vám jako k lidské bytosti, nepovyšuje se a je s ním legrace. Kdybych se neodstěhovala, chodím k němu doteď.

Skvělý doktor a odborník, který oplývá zdravou dávku humoru. Jsem jeho svěřencem již z dob středoškolských a v žádném případě na tom nehodlám nic měnit. Sestřička Milena je jeho skvělou pobočnicí a tvoří v zásadě "bezchybný" tým.

Je mi 56 let,ale s takovýmto lékařem,pečlivým,příjemným vystupováním vč.zdravotní sestry jsem se nikde nesetkala.Díky.Stříbrská Marta.

Náš pan doktor Petr Karban je doktor s velkým "D" neboť tak vstřícného, ohleduplného a hlavně doktor s dušičkou na dlani, moc ráda k němu chodím protože vím že mi od bolestí pomůže a sestra Milena je andělíček, prostě oba jsou zlatíčka. M.Hochbergerová stálá dlouholetá pacientka, jiného lékaře bych nechtěla.

Velmi milý, vstřícný a pečlivý lékař, ale především díky své praxi vynikající odborník. Marně bych hledal sebemenší výtku.

Moje 70 ti letá tělesná schránka je již několik desítek let v péči pana lékaře Petra Karbana a je naprosto spokojena s jeho vždy profesionálním přístupem .Dokáže člověka svérázným způsobem povzbudit,aniž by kdy dal najevo,že je také jen člověk se svými problémy,náladami.Stejný názor má i moje žena a syn.Jsme s jeho prací prostě maximálně spokojeni.Sluníčkem jeho ordinace je milá sestřička Milena.Takže vřele všem pacientům doporučujeme: svěřte se s důvěrou p.lékaři Karbanovi.

Pan doktor Karban je výborný lékař. Jsem rád, že patřím mezi jeho pacienty.

Vynikající lékař, ještě od žádného jsem neodcházela nikdy takto spokojená. Měla jsem dětského i dospěláckého v ÚL, ale žádný se mu nevyrovnal. On i sestra jsou prostě ve všech ohledech super!!!!!

Nejlepší doktor v usteckem kraji,velmi doporucuji

veľmi dobrý lekár Paľo Spišák