Petr Hubáček, gynekolog Teplice

Ord. praktického lékaře gynekologa

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Názory

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Prevetivni prohlidky a

Pan doktor, příjemný,pečlivý a velmi skvělý lekar. VŽDY mi vyšel vstříc a našli jsme vzdy reseni nejakeho problemu vysvetlil poradil doporucuji ☺

Vstřícný, milý a velmi erudovaný lékař. Dodržuje hygienu, dbá na to, aby ženy chodily řádně na preventivní kontroly.

Vstřícný,poctivý lékař, neustále mě vychovává a nutí k pravidelným prohlídkám a slibuji tímto, že opravdu budu o sebe více pečovat. Nemusí, ale vždy mě vtipně upozorní, že rok má 12 měsícu a to znamená další prohlídku.
Empatický, odborník,člověk, co víc dodat. Jsem nadmíru spokojená.

s doktorem Hubáčkem jsem velice spokojená.Příjemný, milý ,lékař a odborník

S panem doktorem jsem byla vždy spokojená.Chodím k němu již 14 let i s mojí maminkou.Snad bude vše OK vždy.Určitě je velká výhoda že přijdete a hned Vás vezme, žádný objednání předem.Mějte se krásně

G

Pan doktor Hubáček mi vždycky dělal všechna vyšetření, která se při preventivních prohlídkách dělají a i těhotenstvím mě provedl perfektně. Vždycky mi na všechno srozumitelně odpověděl, byl starostlivý a dokázal rozptýlit různé moje pochybnosti a děsy, jestli je miminko v pořádku.
Taktéž sestra je milá a sympatická.

Dobrý den,nestačím se divit co vše na vás mohou lidi nakydat aniž by za to byli postižitelní.K panu Dr. Hubáčkovi chodím již 12let a nikdy,upozorňuji že nikdy se mi nestalo, aby mi odmítl jakékoliv vyšetření ba naopak.Jsem maximálně spokojená a hlavně s pacienty mluví, tak aby tomu rozuměli- lidsky. Děkuji Mullerova Teplice

Již nikdy více.K p.Hubáčkovi jsem začala chodit před cca 4 lety, já i moje máma.Zanedbal péči, za kterou je placený a tak jsem se jednoho dne ocitla v nemocnici se žlučníkem, který se musel hned vyoperovat, ale díky vysokým jaterním testům, které mi pan Hubáček udělal jen jednou jsem nejdřív musela podstoupit léčbu jater.Nedávno jsem přešla k jinýmu dr a ten mi hned na první prohlídce sdělil, že se musím léčit, jestli chci miminko, jelikož trpím PCO.Co dodat? ŠOK!!! Pan doktor Hubáček, jestli se to vůbec dá nazvat doktor prostě rád kecá, ale skutek utek.K přestupu k jinýmu dr jsem nemusela přemlouvat ani mámu, která měla s Hubáčkem problém, když mu sdělila nějaký problémy, že má bolesti po sexu, jako by nic neslyšel.A to je máma po operaci kvůli rakovině.Pro mně tohle není doktor.

Tak panu doktorocu chodím již 5let a jsem s ním opravdu spokojená. Přešla jsem k němu od dr. Pajdlové a při vstupní prohlídce jsem si připadala jak Alenka v říši divů. Ke mě měl zatím vždy velmi milý a vstřícný přístup, vše mi vždy vysvětlí. NPatřím k těm, ktěří si pečlivě hlídají termíny jak ročním prohlídek tak i cytologie, takže mě doktor ani sestra nemusí upozorňovat, ale byla jsem již několikrát svědkem, když sestra i doktor důrazně některým pacientkám připomínal, že se musí na ona vyšetření dostavit. Jediné, co bych trochu vytkla je to, že jde přes dveře slyšet o čem se v ordinaci mluví, ale to je podle mého detail.

Tak panu doktorovi umřela paní, tak chvíli doufejme nebude ordinovat.