PhDr.

Petr Havlík

Kontaktní informace

• Ordinace klinického psychologa

U Tří lvů 294/4, 37001 České Budějovice, jihočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• K

..myslím si, že každý lékař, který dokáže být "" komunikačně blízko pacientovi, chápat v danou dobu jeho stav a i pomoci, je velmi dobrý lékař.. A to pan Havlík je..Karolína

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Iva Nesnídalová
    Iva Nesnídalová
    Senovážné nám. 248/2, České Budějovice
    Paní Nesnídalová je jedna z nejlepších psycholožek. Nevím, co proti ní máte. Více

Božena Kadubcová
    Božena Kadubcová
    Senovážné nám. 2, České Budějovice
    Paní doktorka je člověk s velkými zkušenostmi, profesionálním a přitom laskavým přístupem k dětem.Před mnoha lety… Více

Kristýna Drozdová
    Kristýna Drozdová
    Psychiatr, Psycholog

Marian Bartoš
    Marian Bartoš
    Psycholog, Psychoterapeut
    Havlíčkova 34a, Jihlava
    Dr. Bartos was my therapist for the past 4 years and he was a great help for me. He supported me through the process… Více

Kateřina Bartošová
    Kateřina Bartošová
    Psycholog, Psychoterapeut
    Havlíčkova 34a, Jihlava
    Velmi příjemná paní magistra. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů do další činnosti a více a více spokojených klientů Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• K

Byla jsem u pana doktora čtyřikrát a již nikdy víc. Jediné, co udělal - nechal mě po tři návštěvy vyplňovat ve vedlejší místnosti dotazníky (psychotesty), aby mi pak při čtvrté návštěvě řekl, že testy mi vyšly velmi špatně a že až se vrátí z dovolené (za 3 týdny), zkontaktuje mě s psychiatrem a že jsem zralá na na antidepresiva. Tím se mnou skončil. Nepomohl mi vůbec, spíš naopak.

• Naprosto neschopný psycholog. Není schopen nic dodržet. Na hotové testy čekám 17dní ve finále mi řekne, abych si je nakonec vyzvedla osobně, protože není schopný dodržet ani to. Nedoporučuji tohoto doktora, protože tenhle Vás dostane ještě do většího stresu než jste. Pavlína

• P

S panem psychologem jsem nebyla spokojena. Na první návštěvu jsem čekala dva měsíce. Vzal mě o cca 40 minut později. Tato prodlení se opakovala sezení co sezení. Jednou mě dokonce slušně vyhodil z ordinace, s omluvou, že jsem sice čekala 40 minut kuli předešlé pacientce, ale teď už zamykají barák, takže si musíme domluvit sezení na jindy .. za další měsíc. Po prozkoumání mé osobnosti mi doporučil antidepresiva s tím, že si mám za týden zavolat o termín k psychiatrovi. O termín jsem od té doby "škemrala" celých 14 dní. Buď na mě zapomněl nebo jsem na návštěvě (kdy jsem se musela uvolnit několikrát z práce) byla na chodbě obeznámena, že tam pan psychiatr není. Při podání ruky se Vám ani podívá do očí. Neprofesionální přístup.

• K

• Pan doktor nám velmi pomohl, našly jsme v jeho ordinaci alespoň chvilky klidu a míru. Odnášely jsme si nenásilným způsobem pozitivní energii a sílu, po troškách jsme nabývaly ztracené sebevědomí a uměly jsme se alespoň trošku otevřít společnosti a postupně se zařadit do normálního života. Děkuji.
      Andrea

• .. nejlepší psycho..., jakého jsem v životě potkala.. nevalí člověku šrouby do hlavy, nýbrž člověku pomáhá přijít si sám na to, jaký je, co chce a co potřebuje.. nezapoměnu na jeho pojetí života jako partičky mariáše:-)

• Mě teda pomohl spolu s dr. Churáněm ze středně těžké deprese, ale musí se člověk sám chtít uzdravit, velmi přátelský přístup u obou mi velmi pomohl a dneska po roce a půl co jsem byla na první návštěvě se cítím skvěle a to je co říci. Své problémy zvládám líp než kdy předtím a špatné věci si tolik nepřipouštím.Díky za pomoc. Romana

• Citlivý, prijemný,profesional