Petr Havlík, psycholog České Budějovice

PhDr. Petr Havlík

Uložit

Psycholog Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

U Tří lvů 294/4, České Budějovice
Ordinace klinického psychologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace klinického psychologa Jiný

Pana Havlíka určitě nedoporučuji. Po dlouhém čekání mě nechal jen vyplňovat dotazníky a další návštěvu opakovaně odložil pod stejnou (tedy nasporně lživou) záminkou. Poté se ani nenamáhal zavolat. Toto jednání můj zdravotní stav ještě zhoršilo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Byla jsem u pana doktora čtyřikrát a již nikdy víc. Jediné, co udělal - nechal mě po tři návštěvy vyplňovat ve vedlejší místnosti dotazníky (psychotesty), aby mi pak při čtvrté návštěvě řekl, že testy mi vyšly velmi špatně a že až se vrátí z dovolené (za 3 týdny), zkontaktuje mě s psychiatrem a že jsem zralá na na antidepresiva. Tím se mnou skončil. Nepomohl mi vůbec, spíš naopak.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Naprosto neschopný psycholog. Není schopen nic dodržet. Na hotové testy čekám 17dní ve finále mi řekne, abych si je nakonec vyzvedla osobně, protože není schopný dodržet ani to. Nedoporučuji tohoto doktora, protože tenhle Vás dostane ještě do většího stresu než jste. Pavlína

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

S panem psychologem jsem nebyla spokojena. Na první návštěvu jsem čekala dva měsíce. Vzal mě o cca 40 minut později. Tato prodlení se opakovala sezení co sezení. Jednou mě dokonce slušně vyhodil z ordinace, s omluvou, že jsem sice čekala 40 minut kuli předešlé pacientce, ale teď už zamykají barák, takže si musíme domluvit sezení na jindy .. za další měsíc. Po prozkoumání mé osobnosti mi doporučil antidepresiva s tím, že si mám za týden zavolat o termín k psychiatrovi. O termín jsem od té doby "škemrala" celých 14 dní. Buď na mě zapomněl nebo jsem na návštěvě (kdy jsem se musela uvolnit několikrát z práce) byla na chodbě obeznámena, že tam pan psychiatr není. Při podání ruky se Vám ani podívá do očí. Neprofesionální přístup.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

..myslím si, že každý lékař, který dokáže být "" komunikačně blízko pacientovi, chápat v danou dobu jeho stav a i pomoci, je velmi dobrý lékař.. A to pan Havlík je..Karolína


Pan doktor nám velmi pomohl, našly jsme v jeho ordinaci alespoň chvilky klidu a míru. Odnášely jsme si nenásilným způsobem pozitivní energii a sílu, po troškách jsme nabývaly ztracené sebevědomí a uměly jsme se alespoň trošku otevřít společnosti a postupně se zařadit do normálního života. Děkuji.
Andrea


Ověřeny pacient

.. nejlepší psycho..., jakého jsem v životě potkala.. nevalí člověku šrouby do hlavy, nýbrž člověku pomáhá přijít si sám na to, jaký je, co chce a co potřebuje.. nezapoměnu na jeho pojetí života jako partičky mariáše:-)


Mě teda pomohl spolu s dr. Churáněm ze středně těžké deprese, ale musí se člověk sám chtít uzdravit, velmi přátelský přístup u obou mi velmi pomohl a dneska po roce a půl co jsem byla na první návštěvě se cítím skvěle a to je co říci. Své problémy zvládám líp než kdy předtím a špatné věci si tolik nepřipouštím.Díky za pomoc. Romana


Citlivý, prijemný,profesional


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti