Ordinace PL pro dospělé
Zdravotnická 108, Uhlířské Janovice

Velice kvalitní lékař, nikoho lepšího neznám. Dokáže vše pacientovi vysvětlit a má pochopení pro veškeré problémy pacientů. Nikdy není problém cokoliv vyřešit či pomoct. K pacientům se chová velice dobře a hlavně je lidský.

Jediný mínus je téměř vždy narvaná čekárna, i přes objednání je normální čekat hodinu, to samo o sobě reflektuje to o jak kvalitního lékaře jde.

Přestože bydlím až v Kolíně, měnit určitě nebudu, za kvalitním lékařem se vždy vyplatí dojíždět.

Skvělý doktor, skvělý člověk. Mám k němu, jako k lékaři, naprostou důvěru.

Naprosto v pohodě odktor jak má být

Vyborny lekar, skvely diagnostik. Velmi mily, ochotny a prijemny. I sestricku ma skvelou. Nemenila bych ani za nic!

super

Výborný lékař, ochotný, dobrý diagnostik, praktický lékař na svém místě. I když jsem se odstěhovala až do Kolína, stále dojíždím do Uhl. Janovic a i moje dcera a její manžel jsou s ním velice spokojeni (bydlí ještě dále). Děkujeme moc!

Souhlasím s názory ostatních pisatelů. Skvělý doktor. Jsem ráda, že ošetřuje mě i manžela. A řekla bych, že to bude i velmi dobrý diagnostik. A mužský je to taky krásný. Už chápu, proč má tak plnou čekárnu.

Skvělý doktor...Prvně jsem ho potkala když jsem sloužila noční v jednom Domě domácí péče...Jedna s babiček dostala žlučníkový záchvat..Volala jsem tenkrát Rychlou a přijel Pan doktor. Usměvavý, milý a přivětivý vzal injekci babičku uklidnil slovy nebojte hned Vám bude líp jí píchnul injekci a opravdu babičce se ulevilo a pan dkotr odjel..No a jednou jsem marodila já. Jela jsem do Janovic a pan doktor Uhlík tam nebyl ( díky bohu ) tak jsem vyběhla schody a čekala až na mě dojde řada. Pak jsem šla do ordinace a uvítala mě známá tvář a zase milý, usměvavý vtipkující pan doktor a já věděla že tady již zůstanu... Je to člověk na svém místě a pro mě bude vždy ten prima doktor..Má vždy plnou čekárnu ale já vím že to čekání se vždy vyplatí..

Souhlasím s předchozím-skvělý dotor a k tomu krásný chlap. Velmi ochotný, vždy mi dobře poradil, vůbec si nemůžu v ničem stěžovat. Čekárnu má pořád plnou, takže má opravdu hodně práce, přesto byl vždy milý a ochotný.

Skvely doktor a jeste krasny chlap.Vubec se nedivim, proc ma narvanou cekarnu.