Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zdravotnická 108, Uhlířské Janovice
Ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

Velice kvalitní lékař, nikoho lepšího neznám. Dokáže vše pacientovi vysvětlit a má pochopení pro veškeré problémy pacientů. Nikdy není problém cokoliv vyřešit či pomoct. K pacientům se chová velice dobře a hlavně je lidský.

Jediný mínus je téměř vždy narvaná čekárna, i přes objednání je normální čekat hodinu, to samo o sobě reflektuje to o jak kvalitního lékaře jde.

Přestože bydlím až v Kolíně, měnit určitě nebudu, za kvalitním lékařem se vždy vyplatí dojíždět.

Skvělý doktor, skvělý člověk. Mám k němu, jako k lékaři, naprostou důvěru.

Naprosto v pohodě odktor jak má být

A

Vyborny lekar, skvely diagnostik. Velmi mily, ochotny a prijemny. I sestricku ma skvelou. Nemenila bych ani za nic!

R

super

P

Výborný lékař, ochotný, dobrý diagnostik, praktický lékař na svém místě. I když jsem se odstěhovala až do Kolína, stále dojíždím do Uhl. Janovic a i moje dcera a její manžel jsou s ním velice spokojeni (bydlí ještě dále). Děkujeme moc!

Souhlasím s názory ostatních pisatelů. Skvělý doktor. Jsem ráda, že ošetřuje mě i manžela. A řekla bych, že to bude i velmi dobrý diagnostik. A mužský je to taky krásný. Už chápu, proč má tak plnou čekárnu.

J

Skvělý doktor...Prvně jsem ho potkala když jsem sloužila noční v jednom Domě domácí péče...Jedna s babiček dostala žlučníkový záchvat..Volala jsem tenkrát Rychlou a přijel Pan doktor. Usměvavý, milý a přivětivý vzal injekci babičku uklidnil slovy nebojte hned Vám bude líp jí píchnul injekci a opravdu babičce se ulevilo a pan dkotr odjel..No a jednou jsem marodila já. Jela jsem do Janovic a pan doktor Uhlík tam nebyl ( díky bohu ) tak jsem vyběhla schody a čekala až na mě dojde řada. Pak jsem šla do ordinace a uvítala mě známá tvář a zase milý, usměvavý vtipkující pan doktor a já věděla že tady již zůstanu... Je to člověk na svém místě a pro mě bude vždy ten prima doktor..Má vždy plnou čekárnu ale já vím že to čekání se vždy vyplatí..

Souhlasím s předchozím-skvělý dotor a k tomu krásný chlap. Velmi ochotný, vždy mi dobře poradil, vůbec si nemůžu v ničem stěžovat. Čekárnu má pořád plnou, takže má opravdu hodně práce, přesto byl vždy milý a ochotný.

Skvely doktor a jeste krasny chlap.Vubec se nedivim, proc ma narvanou cekarnu.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti