Petr Erben, ortoped Pardubice

MUDr. Petr Erben

Uložit

Ortoped Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice
Poliklinika KOLF s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Pan Doktor je úžasný, pomohl mi léčbou, ale i slovem - má opravdu pochopení a dokáže se vcítit. Sestřička je milá a příjemná. Dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala.


J
Ověřeny pacient

Náhodou jsem se dostala na tyto stránky a hned musím napsat své hodnocení. Pana doktora znám velice dlouho. Byl můj ošetřující lékař ještě v nemocnici v roce 1992, kde mi pomohl nejen odborně, ale i psychicky po úmrtí mého syna. Mám spoustu postižení pohybového aparátu( kyčle, páteř ) a vždy mi pomohl od bolestí. Je velice milý, vstřícný, injekce ani obstřiky od něho vůbec nebolí. Manžela 2x operoval-absolutní spokojenost. Chodíme k němu celá rodina, dnes už i vnuci a jsme s nim moc spokojeni. Lepšího ortopeda neznám. Sestřička je také milá a šikovná. Nemám žíly, ale ona vždy bezbolestně zavede kapačky. Jsou to oba profesionálové, kterých si jako pacient i člověk velmi vážím. Děkuji za celou naši rodinu co pro nás děláte.Jarmila Dolažalová


J
Ověřeny pacient

Pan doktor i sestřička oba -milí příjemní .Pan doktor odborník,chodím k němu už několik let čtyřikrát mě operoval a mohu všem vřele doporučit. Vždy příjemný a dobře naladěný . Vyslechne ,vysvětlí a pomůže.


Ověřeny pacient

V srpnu 2011 jsem podstoupil artroskopii kolena, kterou provedl MUDr. Petr Erben a jeho spolupracovníci v soukromé klinice Kofl v Pardubicích. Celý průběh mého šestihodinového pobytu na oddělení ortopedie od přijetí přes celkovou narkózu, operaci, pooperační péči, do propuštění byl vysoce profesionální, jednání zaměstnanců ortopedie bylo příjemné. Ještě jednou tímto způsobem děkuji doktorům ortopédovi a anesteziologovi, sestřičkám na sále a sestřičce na pokojích za provedený výkon.
P.S. V současné době se koleno hojí a věřím, že bude plnohodnotně sloužit, jak mi při odchodu řekl pan doktor.

Jiří Tetík


Pan doktor mi doporučil zakoupení ortopedických vložek do bot, ale jinak nic víc neřešil. Byla jsem u něj a budu muset jinam. Nepomohl ani rentgenu a popis k němu. Nevím jestli mám nárůstek, artrozu nebo mi praskla nějaká kůstka, ale sotva chodím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


včera mi dělal operaci kolene... výborné... :) jen a jen chvála!! ;)


R.K.-skvělý přístup.


Velmi pohodový a supr člověk. Operoval mi koleno - poranění chrupavky čéšky. Za tři dny jsem skoro běhal a za 14 dní byl na hřišti zpátky. Operace proběhla OK, následně bez bolestí a otoku. Mohu pouze DOPORUČIT !!


Z

Dodneška jsem nepochopil systém dvou čekáren. Pan doktor je sice příjemný a milý člověk, ale dobrý ortoped by měl dle mého názoru, poznat utržené křížové kolenní vazy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S

Absolutně doporučuji, je to úžasný lékař skvělý člověk. Vše vysvětlí, mluví s Vámi na rovinu nic neobchází. Je pečlivý, injekce od něj nebolí a navíc je vtipný. Jeho moudrost a nadhled mě okouzlí a vždy se k němu těším. Strašně mi pomohl a to mám opravdu těžké postižení pohybového aparátu včetně páteře a žádný opakuji žádný lékař mi nedokázal pomoci. Je úžasný, vyplatí se na něj počkat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti