Masarykovo náměstí 2667, Pardubice
Poliklinika KOLF s.r.o.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Náhodou jsem se dostala na tyto stránky a hned musím napsat své hodnocení. Pana doktora znám velice dlouho. Byl můj ošetřující lékař ještě v nemocnici v roce 1992, kde mi pomohl nejen odborně, ale i psychicky po úmrtí mého syna. Mám spoustu postižení pohybového aparátu( kyčle, páteř ) a vždy mi pomohl od bolestí. Je velice milý, vstřícný, injekce ani obstřiky od něho vůbec nebolí. Manžela 2x operoval-absolutní spokojenost. Chodíme k němu celá rodina, dnes už i vnuci a jsme s nim moc spokojeni. Lepšího ortopeda neznám. Sestřička je také milá a šikovná. Nemám žíly, ale ona vždy bezbolestně zavede kapačky. Jsou to oba profesionálové, kterých si jako pacient i člověk velmi vážím. Děkuji za celou naši rodinu co pro nás děláte.Jarmila Dolažalová

Pan doktor i sestřička oba -milí příjemní .Pan doktor odborník,chodím k němu už několik let čtyřikrát mě operoval a mohu všem vřele doporučit. Vždy příjemný a dobře naladěný . Vyslechne ,vysvětlí a pomůže.

V srpnu 2011 jsem podstoupil artroskopii kolena, kterou provedl MUDr. Petr Erben a jeho spolupracovníci v soukromé klinice Kofl v Pardubicích. Celý průběh mého šestihodinového pobytu na oddělení ortopedie od přijetí přes celkovou narkózu, operaci, pooperační péči, do propuštění byl vysoce profesionální, jednání zaměstnanců ortopedie bylo příjemné. Ještě jednou tímto způsobem děkuji doktorům ortopédovi a anesteziologovi, sestřičkám na sále a sestřičce na pokojích za provedený výkon.
P.S. V současné době se koleno hojí a věřím, že bude plnohodnotně sloužit, jak mi při odchodu řekl pan doktor.

Jiří Tetík

Pan doktor mi doporučil zakoupení ortopedických vložek do bot, ale jinak nic víc neřešil. Byla jsem u něj a budu muset jinam. Nepomohl ani rentgenu a popis k němu. Nevím jestli mám nárůstek, artrozu nebo mi praskla nějaká kůstka, ale sotva chodím.

včera mi dělal operaci kolene... výborné... :) jen a jen chvála!! ;)

R.K.-skvělý přístup.

Velmi pohodový a supr člověk. Operoval mi koleno - poranění chrupavky čéšky. Za tři dny jsem skoro běhal a za 14 dní byl na hřišti zpátky. Operace proběhla OK, následně bez bolestí a otoku. Mohu pouze DOPORUČIT !!

Dodneška jsem nepochopil systém dvou čekáren. Pan doktor je sice příjemný a milý člověk, ale dobrý ortoped by měl dle mého názoru, poznat utržené křížové kolenní vazy.

Absolutně doporučuji, je to úžasný lékař skvělý člověk. Vše vysvětlí, mluví s Vámi na rovinu nic neobchází. Je pečlivý, injekce od něj nebolí a navíc je vtipný. Jeho moudrost a nadhled mě okouzlí a vždy se k němu těším. Strašně mi pomohl a to mám opravdu těžké postižení pohybového aparátu včetně páteře a žádný opakuji žádný lékař mi nedokázal pomoci. Je úžasný, vyplatí se na něj počkat.

K PANU doktorovi chodím již 15 let a to mi je 30, je to vynikající odborník, lepšího jsem nezažila a to už jsem zažila a viděla opravdu mnoho. Vše Vám vysvětlí ochotně a se zaujetím, komunikuje tak že máte pocit podílení se na léčbě. Umí naslouchat a vcítit se do problému. Dokázal mi pomoci i po jiné odborné stránce, když viděl jiný zdravotní problém, okamžitě volal kolegovi, který mě při hospitalizaci na metabolické klinice vyléčil. Opravdu doporučuji i když si musíte počkat v čekárně, ale opravdu-opravdu za to stojí- je to Vaše zdraví.