Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Pana doktora si nesmírně vážím jako velice zkušeného profesionála a jako moudrého a citlivého člověka kterému na Vás záleží.Vždy se Vám snaží pomoci.
Moc mu za vše děkuji

Vynikající doktor,
ochotný, má příjemné vystupování, vše vysvětlí.
Když jsem měl problém s kolenem dokonce kvůli mě přišel do ordinace i ve svém volnu, to se v dnešní době jen tak nevidí!
Sestřička je také velice ochotná a příjemná.
Vřele doporučuji!

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Pan Doktor je úžasný, pomohl mi léčbou, ale i slovem - má opravdu pochopení a dokáže se vcítit. Sestřička je milá a příjemná. Dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala.

Náhodou jsem se dostala na tyto stránky a hned musím napsat své hodnocení. Pana doktora znám velice dlouho. Byl můj ošetřující lékař ještě v nemocnici v roce 1992, kde mi pomohl nejen odborně, ale i psychicky po úmrtí mého syna. Mám spoustu postižení pohybového aparátu( kyčle, páteř ) a vždy mi pomohl od bolestí. Je velice milý, vstřícný, injekce ani obstřiky od něho vůbec nebolí. Manžela 2x operoval-absolutní spokojenost. Chodíme k němu celá rodina, dnes už i vnuci a jsme s nim moc spokojeni. Lepšího ortopeda neznám. Sestřička je také milá a šikovná. Nemám žíly, ale ona vždy bezbolestně zavede kapačky. Jsou to oba profesionálové, kterých si jako pacient i člověk velmi vážím. Děkuji za celou naši rodinu co pro nás děláte.Jarmila Dolažalová

Pan doktor i sestřička oba -milí příjemní .Pan doktor odborník,chodím k němu už několik let čtyřikrát mě operoval a mohu všem vřele doporučit. Vždy příjemný a dobře naladěný . Vyslechne ,vysvětlí a pomůže.

V srpnu 2011 jsem podstoupil artroskopii kolena, kterou provedl MUDr. Petr Erben a jeho spolupracovníci v soukromé klinice Kofl v Pardubicích. Celý průběh mého šestihodinového pobytu na oddělení ortopedie od přijetí přes celkovou narkózu, operaci, pooperační péči, do propuštění byl vysoce profesionální, jednání zaměstnanců ortopedie bylo příjemné. Ještě jednou tímto způsobem děkuji doktorům ortopédovi a anesteziologovi, sestřičkám na sále a sestřičce na pokojích za provedený výkon.
P.S. V současné době se koleno hojí a věřím, že bude plnohodnotně sloužit, jak mi při odchodu řekl pan doktor.

Jiří Tetík

Pan doktor mi doporučil zakoupení ortopedických vložek do bot, ale jinak nic víc neřešil. Byla jsem u něj a budu muset jinam. Nepomohl ani rentgenu a popis k němu. Nevím jestli mám nárůstek, artrozu nebo mi praskla nějaká kůstka, ale sotva chodím.

včera mi dělal operaci kolene... výborné... :) jen a jen chvála!! ;)

R.K.-skvělý přístup.

Velmi pohodový a supr člověk. Operoval mi koleno - poranění chrupavky čéšky. Za tři dny jsem skoro běhal a za 14 dní byl na hřišti zpátky. Operace proběhla OK, následně bez bolestí a otoku. Mohu pouze DOPORUČIT !!