Ordinace PL pro dospělé
U nemocnice 3065, Teplice

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

K panu MUDr. Eichlovi jsem chodil jako k dorostovému lekaři koncem 80. let, nyní k panu doktorovi chodím se synem a můžu říct, že je to nejlepší dětský lékař v Teplicích. Vždy nám pomohl, vše vysvětlil. Kéž by takových lékařů bylo více.

Umístění: jiné místo

Jako endokrinolog je ke mně neochotný, nevysvětluje vůbec nic, když si člověk třeba za 14 dní zapomene dojít pro výsledky, je panu doktorovi za těžko dát jakkoli vědět. Navíc působí svým pohledem a tónem hovoru poměrně pohrdavě a nepřátelsky. Sestra je poměrně nešikovná, při odběru krve mi musela zkoušet 3 různá místa a zůstaly mi modřiny jak jelita.
Silná nespokojenost, nedoporučuji.

Byli jsme u MUDr. Eichla jako u endokrinologa. Velice profesionální přístup, vše mi vysvětlil, ukázal a uklidnil mě po hororových scénářích mého pediatra. Čekárna tedy poněkud malinká a zrovna jsem chytla hodně lidí, takže mě s kočárkem museli všichni velice chvatně skoro přeskakovat. Nicméně tedy, co se týče pana doktora i jeho tiché, zbytečně netlachající sestry, jsem velice spokojená a velice ráda doporučuji :-)

Je neochotný,nic pořádně nevysvětlí,jsem snim velice nespokojená!!Nedoporučuji!!

Ochotný,vstřícný.Nejsou u něj fronty,rychle pracuje.