Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

Je to můj praktický lékař přes dvacet let. Neměnila bych ho za jiného, je to jeden z nejlepších lékařů, co jsem poznala. Chodí k němu dlouhé roky další členové mojí rodiny. Vždycky se snaží pacientovi pomoci. A pokud sám nemůže, snaží se zajistit odborné vyšetření. Kdyby se takhle chovali všichni lékaři, bylo by nám pacientům jistě líp v celé republice. Děkuju, pane doktore.

M
Ověřený profil

Je pravdou, že je milý, nicméně při diagnostice opakovaně chyboval. Čekací doba neodpovídá výsledkům. Doporučuji vyzkoušet jinou alternativu.

Mudr. Chodunský je jeden z nejlepších lékarů u kterých jsem kdy byl.

Pravděpodobně dobrý diagnostik, jen velký problém s pracovní dobou, dlouhé čekání i 3 hodky a ne jednou( spíše standard) trochu zastaraléý chod ordinace, - nelze objednání na čas( určitě by to pomohlo v čekání), klidně Vás nevezme už půl hodky před koncem pracovní doby. Sestra velmi nepříjemná, uječená. Problém dostat doklad o zaplacení poplatku. Dnes už je doba jinde . Doporučuji po 10 leté skušenosti s tímto doktorem a ordinací, se tomuto vyhnout.

Pan doktor je velice příjemný člověk, v jednání s pacienty je velmi chápavý. Nikdy neodřekne když ho někdo požádá o radu. Sice je delší čekací doba v čekárně, ale vynahradí to jeho chování k pacientům. Pro každého má vlídné slovo Takové jednání a přístup k pacientům by měli mít i jiní lékaři.

skvělý doktor

Ověřený profil

Nicméně bych měla pár připomínek:lékař je to dobrý,ale jednou mi dokonce nechtěl napsat žádanku na ortopedii s tím,že kdyby to měl psát takhle každému,tak by ortopedie nestíhala.Co je ale nám pacientům do toho??Nedejbože kdybych opravdu měla ty určité problémy od zad,tak by to odnesl on..A já bych ho ani nelitovala,to je ta další věc.Sice doporučuji,ale kdyby odešel do důchodu,nebo by provedl nějaký problém,tak by mě to ani nemrzelo.

Pan doktor je velice milý člověk. Ví jak člověka podpořit jak po zdravotní tak i lidské stránce. Čekání u něj je delší, ale vyplatí se. Taková by měla být většina lékařů.

Výborný diagnostik, nepřehlíží pacienta. Doktor od Pánaboha.

Ověřený profil

Pan doktor je velmi milý a dobrý lékař. Nebojím se za ním jít s jakýmkoliv problémem. Čekání může být dlouhé ale vyplatí se. Z ordinace chodím vždy s dobrou náladou.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti