Petr Brandtl, gastroenterolog Praha

MUDr. Petr Brandtl

Gastroenterolog Více

125 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
125 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
R
Umístění: jiné místo Jiný

V ordinaci pana doktora Brandtla jsem byla na vyšetření poprvé z preventivnich důvodu .Přístup pana doktora a sestřičky byl velmi profesionalni a lidský.Vše mi bylo podrobně vysvětleno a proto pana doktora vřele doporučuji všem kdo váhá s tímto vyšetřením.


O
Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Jiný

Dobrý den všem, v ordinaci MUDr. Brandtla jsem absolvoval kolonoskopii včetně odstranění polypů. Příprava na výkon mi byla sestřičkou podrobně vysvětlena. Samotný výkon byl z mého pohledu proveden profesionálně, po zákroku mi vše pan doktor srozumitelně vysvětlil. Žádné další potíže, související se zákrokem, se neobjevily. Celkově hodnotím jednání i profesionalitu celého týmu ordinace doktora Brandtla velice kladně . Všem, kdo má již padesátku za sebou, doporučuji preventivní absolvování kolonoskopie, není to nic hrozného a předejdete někdy i závažným zdravotním komplikacím . Zdraví O.K.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Jiný

Poprvé jsem byl na kolonoskopii. Pan doktor i sestra byli velmi šikovní a příjemní. Vše mi vysvětlili a stále se ptali, zda něco nebolí. Absolutně není čeho se bát (naprosto bezbolestné) nebo stydět (koupíte si zde jednorázové šortky s malým otvorem). Jde o zdraví, takže se bez obav objednejte.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Jiný

Dobrý den, všem velice doporučuji pana doktora Brandtla i sestřičku, u nichž jsem absolvoval kolonoskopii. Vlastní vyšetření pokládám za velmi profesionální
Pan doktor se mi věnoval komplexně, objevil u mě poruchu krvetvorby. Zařídil mi odborné vyšetření u specialistů na nejvyšší úrovni.
Tuto ordinaci mohu velmi doporučit


M
Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Jiný

Všem lidem: Rukama výborný lékař, slovem KATASTROFA. Pokud máte i svůj titul na který si pan doktor potrpí, pak se k Vám bude chovat super, pokud ne potvrzuji některé komentáře, že tento člověk se chová příšerně doslova katastroficky. Tedy tvrdí, že nikomu neprorazil nikdy střevo a toho si Vážím, nicméně mám trauma tam zas jít ne kvůli vyšetření, ale přístupu, sestra je mega super. Na závěr chci říci, že jsem také vysokoškolák a titul je dle naší firemní kultury přežitek i když lékaře oslovuji pane doktore.
Všem přeji zdraví a úspěch.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Jiný

Pan doktor Brandtl mně osobně velice pomohl. Diagnostikoval mně mimojícnový reflux způsobený brániční kýlou. Vše mně pečlivě vysvětlil a hlavně doporučil nácvik bráničního dýchání a samozřejmě úpravu stravy. Díky pravidelnému cvičení bráničního dýchání na přístroji Threshold se moje potíže hodně zlepšily. Dokonce nemusím brát žádné léky. Samozřejmostí je i úprava stravy. Než jsem našla pana doktora, měla jsem několikrát ročně záněty průdušek, astma,laryngitidy, bolesti v krku a problémy s hlasivkami. Bohužel praktická lékařka a lékař z ORL mně na tyto obtíže dávali pořád dokola antibiotika, čímž se moje zdravotní problémy ještě více zhoršovaly. V té době jsem měla i několikrát ročně neschopenku, ale problémy s hlasivkami přetrvávaly i několik měsíců po jejím ukončení.
Pan doktor Brandtl jako jeden z mála lékařů řeší problémy pacientů komplexně a za to mu patří můj velký obdiv. Od určení diagnózy v roce 2017 jsem neměla ani jednu pracovní neschopnost.
Všem se stejnou diagnózou brániční cvičení doporučuji, ale chce to trpělivost a nepřestávat.


V
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o.

Pana doktora Brandtla jsem vyhledala z důvodu přetrvávající bolesti za hrudní kostí na pravé straně. Ukázalo se, že trpím na reflux. Pálení žáhy, říhání a vracející se jídlo byli mé téměř kazdodenné muky. Do léků jsem se moc nehrnula.. Pan doktor mi doporučil kurz dýchání a za to jsem mu moc vděčná protože se mi moje potíže zlepšili a dokonca si můžu znovu dopřát i tu skleničku vína, která mi před tím přišla moc kyselá..

Na kurze dýchání vás milé pani fyzioterapeutky naučí ne jenom správně dýchát a tak si zpěvnit bránici, ale taky různé cvičení. Sami se to doma nenaučíte protože je potřeba mít správnu techniku a až pak hodně dělá vytrvalost v pravidelném cvičení doma. Zázraky není možné čekat hned. U mně zlepšení přišlo postpně, ale ten půl rok to asi byl. Kurz dýchání opravdu doporučuji všem. Je to to nejmíň co můžete pro sebe udělat a trochu do seba investovat.


Z
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Problémy s trávením

Byla jsem u pana doktora tento týden na kolonoskopii a s vyšetřením jsem spokojená. Vyšli mi vstříc s termínem, vše mi jasně vysvětlili. Přípravu jsem dělala s přípravkem Clensia (jen dva litry a dá se to v pohodě zvládnout). Na začátku mi píchli jednu injekci (uvolnění svalů, bolest), další nebyla potřeba. Při vyšetření byli velmi ohleduplní a opakovaně se mě ptali, zda to nebolí. S panem doktorem i sestřičkou byla příjemná komunikace před, během i po vyšetření. Rozhodně doporučuji.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. kolonoskopie

Dobrý den, všem velice doporučuji pana doktora Brandtla i sestřičku, u nichž jsem absolvovala koncem ledna kolonoskopii. Přes mé počáteční obavy z vyšetření i z důvodu předchozí břišní operace v r. 2011 nebylo během vyšetření nutno využít injekce proti bolesti. Oba byli neuvěřitelně empatičtí, v průběhu vyšetření ihned reagovali na komplikace při průchodu sondy střevem, sestřička v průběhu celého vyšetření rukama přes břicho sondu usměrňovala. Před samotným vyšetřením mi při domlouvání termínu vše vysvětlili a před samotným zákrokem znovu vše do podrobna probrali krok po kroku. Celé vyšetření jsem sledovala na obrazovce společně s p. doktorem i sestřičkou a díky jejich profesionálnímu přístupu se nebudu bránit opakování kolonoskopie po 5letech, na čemž jsme se z preventivních důvodů vzhledem k rodinné anamnéze s p. doktorem domluvili. Za mě naprostá spokojenost s přístupem a vyšetřením jako takovým. Oběma moc děkuji a budu se těšit na viděnou za 5let:-) Lenka Rampas


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o.

Pan doktor Brandtl je podle mého názoru velice kvalitní odborník a svou odbornost aktivně využívá k pomoci svým pacientům. Vše, související s vaší léčbou vám ochotně vysvětlí a naslouchá vašim problémům. Domnívám se, že mi zachránil svým zásahem život, za což mu moc děkuji. Péči pana doktora mohu každémuupřímně doporučit. Oceňuji také skvělou práci jeho zdravotní sestřičky. Myslím, že každý člověk nad 55 let věku by měl podstoupit kolonoskopické vyšetření. Může vám to zachránit život.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti