Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o.

Pana doktora Brandtla jsem vyhledala z důvodu přetrvávající bolesti za hrudní kostí na pravé straně. Ukázalo se, že trpím na reflux. Pálení žáhy, říhání a vracející se jídlo byli mé téměř kazdodenné muky. Do léků jsem se moc nehrnula.. Pan doktor mi doporučil kurz dýchání a za to jsem mu moc vděčná protože se mi moje potíže zlepšili a dokonca si můžu znovu dopřát i tu skleničku vína, která mi před tím přišla moc kyselá..

Na kurze dýchání vás milé pani fyzioterapeutky naučí ne jenom správně dýchát a tak si zpěvnit bránici, ale taky různé cvičení. Sami se to doma nenaučíte protože je potřeba mít správnu techniku a až pak hodně dělá vytrvalost v pravidelném cvičení doma. Zázraky není možné čekat hned. U mně zlepšení přišlo postpně, ale ten půl rok to asi byl. Kurz dýchání opravdu doporučuji všem. Je to to nejmíň co můžete pro sebe udělat a trochu do seba investovat.

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Problémy s trávením

Byla jsem u pana doktora tento týden na kolonoskopii a s vyšetřením jsem spokojená. Vyšli mi vstříc s termínem, vše mi jasně vysvětlili. Přípravu jsem dělala s přípravkem Clensia (jen dva litry a dá se to v pohodě zvládnout). Na začátku mi píchli jednu injekci (uvolnění svalů, bolest), další nebyla potřeba. Při vyšetření byli velmi ohleduplní a opakovaně se mě ptali, zda to nebolí. S panem doktorem i sestřičkou byla příjemná komunikace před, během i po vyšetření. Rozhodně doporučuji.

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. kolonoskopie

Dobrý den, všem velice doporučuji pana doktora Brandtla i sestřičku, u nichž jsem absolvovala koncem ledna kolonoskopii. Přes mé počáteční obavy z vyšetření i z důvodu předchozí břišní operace v r. 2011 nebylo během vyšetření nutno využít injekce proti bolesti. Oba byli neuvěřitelně empatičtí, v průběhu vyšetření ihned reagovali na komplikace při průchodu sondy střevem, sestřička v průběhu celého vyšetření rukama přes břicho sondu usměrňovala. Před samotným vyšetřením mi při domlouvání termínu vše vysvětlili a před samotným zákrokem znovu vše do podrobna probrali krok po kroku. Celé vyšetření jsem sledovala na obrazovce společně s p. doktorem i sestřičkou a díky jejich profesionálnímu přístupu se nebudu bránit opakování kolonoskopie po 5letech, na čemž jsme se z preventivních důvodů vzhledem k rodinné anamnéze s p. doktorem domluvili. Za mě naprostá spokojenost s přístupem a vyšetřením jako takovým. Oběma moc děkuji a budu se těšit na viděnou za 5let:-) Lenka Rampas

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o.

Pan doktor Brandtl je podle mého názoru velice kvalitní odborník a svou odbornost aktivně využívá k pomoci svým pacientům. Vše, související s vaší léčbou vám ochotně vysvětlí a naslouchá vašim problémům. Domnívám se, že mi zachránil svým zásahem život, za což mu moc děkuji. Péči pana doktora mohu každémuupřímně doporučit. Oceňuji také skvělou práci jeho zdravotní sestřičky. Myslím, že každý člověk nad 55 let věku by měl podstoupit kolonoskopické vyšetření. Může vám to zachránit život.

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Chronický kašel

K p. doktorovi jsem se dostal po dostal po delší době (ne)léčení kašle u jiných lékařů. Musím se přiznat že i přes vyšší věk a letité zkušenosti jsem se s tak komplexním přístupem jako u MUDr. Brandtla ještě nesetkal. Nejenom že mi zjistil příčinu kašle ale díky dalšími dodatečnými vyšetřeními u jiných specialistů mi dopomohl k zjištění a léčení dalších problémů, např. problémy s dýcháním apnoe, léčení zánětu jícnu, odstranění polypů. Jsem mu za jeho komplexní odborný i osobní přístup velice vděčný. Ing. Jiří Kosmel

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. preventivní prohlídka

K panu doktorovi jsem se dostala ,protože jsem často pokašlávala a po ránu měla zastřený hlas. Léta jsem se léčila na ORL a pak plícním. Po 2 letech paní doktorku na plícním oddělení napadlo, poslat mě na vyšetření k panu Mudr. Brandtlovi.Ten mě našel brániční kýlu a pak zaléčil .Problémy s dýchaním se značně zlepšili. Později mě přesvědčil, po delší době, bála jsem se, jít na preventívní kolonoskopii, kde mi objevil zhoubný nádor a zajistil operaci. Kdyby mě na to nepresvědčill, již bych tady nebyla. Opravdový profesionál,který mi zachránil život. Vřele ho doporučuji. Neváhejte i náhodná preventivní prohlídka může skutečně zachránit život.

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o.

Byla jsem u pana doktora před 2 dny na gastroskopii. Vyšetření jsem se obávala, jelikož mám velmi silný dávivý reflex, nicméně vše mi bylo hezky vysvětleno a zákrok nebyl nic hrozného, byl pouze nepříjemný, což se dá od takového zákroku očekávat. Pana doktora mohu jenom doporučit. Dlouze se mnou můj problém probral a na věc se díval i z jiného úhlu než jen čistě z lékařského. Jeho přístup byl přátelský a milý.

O
Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o.

Nemůžu lékaře doporučit pro velmi nepříjemné vystupování a jednání se mnou jako pacientem. Naprosto neempatický a arogantní přístup, už dlouho se mi nic podobného nestalo. Odbornost nutně nezpochybňuji, ale všem těm hvězdičkám tady nerozumím. Rozhodně nedoporučuju.

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Reflux

Již delší dobu trpím velkými potížemi způsobenými refluxem (časté bronchitidy s ATB, bolesti v krku, problémy s hlasivkami). Od podzimu jsem docházel do ordinace MUDr. Brandtla na kurz bráničního dýchání Po cca třech měsících se můj stav dramaticky zlepšil, bolesti v krku i problémy s hlasivkami ustoupily a neměl jsem ani žádnou bronchitidu. Zdá se, že se budu moct v krátké době zbavit léků na reflux. Kurz bráničního dýchání jednoznačně velice doporučuji, ale cvičení je nutno věnovat pozornost a cvičit pečlivě.

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o.

Dobrý den, dle pozitivních recenzí jsem se i já dostala k panu doktorovi. Určitě je to odborník, ale bohužel se mnou komunikoval jak s méněcenným člověkem. Skákal mi do řeči, chytal za slovo, cítila jsem se strašně a měla jsem chuť utéct. Nepopírám, že k někomu se chová přátelsky, ale ke mně nikoliv. Byl opravdu velmi nepříjemný a já už nemám odvahu ho opět navštívit. Je to škoda.