Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Opavská 76/4472, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Zájem o pacienta a jeho potíže, vysoká erudice, empatie a osobní přístup. Pan doktor se sestřičkou tvoří úžasný tým. Celá naše rodina je v jejich péči již mnoho let a neměnili bychom. Jsme velmi spokojeni.

J
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Skvělý pan doktor a velmi ochotná sestra, nemohu si vynachválit. Pan doktor velmi dobře diagnostikuje a řeší problémy, sestra je extrémné ochotná a milá.

M
Ověřený profil

U pana doktora jsme i s manželkou,oba jsme chronicky nemocni,ikdyz mladého veku... pana doktora i sestry si nesmirne vazime a dekujeme,ze muzeme byt u takového odborníka,ktery nasloucha,vysvetli,pomuze-poradi,smysl pro humor je tresnickou na dortu.Doporucujeme :-) a dekujeme.

K
Ověřený profil

Pana doktora bych nevyměnil za žadného jiného ani sestřičku.

již 26 let využívám pana doktora Bednaříka a jeho usměvavou sestřičku k léčení svých mnohých neduhů. Nedovedu si vůbec představit, že bych měla jiného lékaře, to už bych tu asi nebyla. Pan doktor si nehraje na vševěda, ale je výborný diagnostik a vždy jeho diagnoza se následným odborným vyšetřením potvrdí. Pane doktore, díky. Bomská

Ověřený profil

Pan doktor Bednařík a jeho sestřička jsou nejlepší tým v lékařské elitě!!!Jejich spolupráce je nadlidská a znalosti pana doktora neznají meze-dokáže si poradit s jakýmkoliv problém a danému člověku dáva rady šité na míru!! Pro jeho znalosti,pozornost a ochotu by měl při nejmenším dostat nobelovu cenu!!Jsme u něho celá rodina a nemužeme si je oba po těch letech přestat vynachválit-OBA JSOU VŽDY MOC OCHOTNÍ...a my jim děkujeme za jejich srdečnou péči..♥

Pan doktor Bednařík patří mezi jedny z nejlepších doktorů co mám.
Je vždy ochotný a vstřícný. Nemohu nic jiného než všem doporučit.
Pan doktor i sestřička patří mezi absolutní špičku. Kdyby všichni byli takoví, jako pan doktor Bednařík a jeho sestřička, patřilo by zdravotnictví mezi jedno z nejlepších. Čada M.

Výborný člověk, vždy pomůže a vyslechne vás. S tou největší pečlivostí přistupuje k vašim problémům. Setřička taktéž. Nemohu než doporučit takto příkladnou péči!!!

Pan doktor Bednařík je opravdu vynikající lékař. Je svědomitý, chápavý, trpělivý. Jeho přístup k pacientovi a jeho nemoci je bezchybný. Léčíme se u něho celá rodina a nedáme na něho dopustit. Katka je profesionální sestřička, která vždy vyjde člověku ráda vstříc a spolu s panem doktorem tvoří výborný tým. Mohu všem vřele doporučit,zdraví naší rodiny je v těch nejlepších rukách.

K panu doktorovi chodím již řadu let. Je vždy velmi trpělivý, ochotný a rozhodně odborně na úrovni! Sestra je tak senzační.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti