Adresy (2)

Sokolovská 304/810, Praha
MEDICON a.s., Poliklinika Sokolovská

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí
Sokolovská 304, Praha
CLINICUM a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Neznám lepší péči a oddělení, skvělý pan dr. Benko a jeho sestřičky, všichni usměvaví, laskaví, počáteční strach nebo obavy z Vás rychle opadnou, péče je na profesionální úrovni a jejich jednání také, prostředí je na výkony, které se zde provádí příjemné, všem moc děkuji za skvělou péči a jen vřele doporučuji a dávám palec nahoru !!!!

Mirek N. Praha 8


V
Ověřeny pacient

Dne 30.11.2015 jsem navštívila gastroenterologickou ambulanci s určitými obtížemi a zároveň obavami, zda-li toto vyšetření vůbec zvládnu. Pan doktor Benko mi vše vysvětlit, uklidnil mě a samotná gastroskopie proběhla bez obtíží a dokonce i bez rajského plynu! Sestřička (p. Vojtová) panu doktorovi skvěle asistovala a rovněž mě uklidňovala. Oba dva byli na mě velice příjemní a především chápaví.. (je mi jasné, že takových plašanů, jako jsem já, mají za den víc..). Moc děkuji za tento profesionální přístup.


U
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byl dnes na kolonoskopii. Měl jsem obavy a neskutečný strach....musím pana doktora maximálně pochválit: dokáže pacienta uklidnit, vše mu vysvětlí, zákrok provedl velmi profesionálně. Souhlasím i s komentáři ostatních: celkově je gastro na Poliklinice Vysočany na velmi vysoké úrovni, sestřičky příjemné, prostředí také.
Luboš


J
Ověřeny pacient

Pana doktora lze jen vřele doporučit. Výborná péče a velmi citlivý přístup. Sestřičky usměvavé a moc fajn. Neznám zatím lepšího lékaře.
Jitka


C
Ověřeny pacient

Velice citlivý pan doktor,z vyšetření jsem měla trochu obavy,ale vše vám vysvětlí dopodrobna.Můžu jet doporučit.
Čechová S.


C
Ověřeny pacient

jeden z té nevelké skupiny doktorů, kterým je arogance a lhostejnost naprosto cizí


M
Ověřeny pacient

Uzasny lekar, po lidske i profesionalni strance. Peclivy, zkuseny, inteligentni, laskavy. Koloskopicke vysetreni provadi neuveritelne setrne, pacientovi se venuje. Clovek si u nej nepripada jako tovarna na body, panu doktorovi naopak zalezi na tom, aby opravdu pomohl. Pana doktora si velice vazim a ostatnim ho vrele doporucuji.


H
Ověřeny pacient

MUDr. Benko je naprostý profesionál. Jsem v jeho péči téměř tři roky a musím je a jen chválit. Je lidský, ochotný a má úžasný smysl pro humor. Mohu jen doporučit.


I
Ověřeny pacient

Mohu jen doporučit. Vše vysvětlí, pracuje citlivě a spolehlivě. Přístupný k dotazům.


U pana doktora jsem byla poprvé, působil na mne velice dobře a příjemně, otázky věcné, vyšetření účelné a asi potřebné, bez zbytečností. V žádném případě nemohu souhlasit s negativním hodnocením. Vše vysvětlil, doufám, že při další návštěvě nebudu zklamána.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti