Doporučení pediatři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Týniště nad Orlicí

• „K panu doktorovi jsem chodil od narození až do osmnácti let a nemůžu si stěžovat. Vždycky se ke mně choval velmi mile a byl jsem s ním spokojený. Co tak vím, pan doktor se celý svůj život vzdělává (navštěvuje semináře atp.) takže bych řekl, že se opravdu vyzná. Když jsem byl v ordinaci naposledy s bonboniérou, dal mi na oplátku výtisk jedné své knížky. Myslím, že to o něm taky leccos vypovídá. :) Více

Srdínkova 338, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Napsat záporné hodnocení na paní MUDr. Karlovou by byl hřích! Jsem s ní velmi spokojený! Prošla se mnou mateřinkou, základkou, střední, autoškolou a doufám, že i vysokou školu! :-) Vždy byla milá a musím říct, že je super žena, se kterou je vždy sranda! :-) Paní MUDr. Karlová je odborník na slovo vzatý! :-) Více

Pardubická 752, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „S paní doktorkou máme výborné zkušenosti, vše ráda vysvětlí, je vstřícná a milá. Možnosti léčby či očkování se mnou vždy konzultuje. Sestřička také super. Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

• „je proste nejlepsi.....opravdu

Komenského 533, Kostelec nad Orlicí Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem velice spokojená a to nejen s ní, ale i se sestřikou. Vždy usměvavá, klidná, poradí a uklidní. Mám často nemocného syna a vždy jsem s její léčbou a postupem byla spokojená. Během toho co si povídám s paní doktorkou, tak o syna se stará sestřička, podá hračky a hraje si s ním. Jelikož jsem během po 2,5 letech měnila dětského lékaře můžu porovnat a paní doktorka Málková je opravdu výborná .....za mě určitě maximální spokojenost! Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

• „Skvělý doktor, mám ho ráda, k synovi se chová úžasně, s dětmi to umí. Ale ta sestra, to je neštěstí, jednou na mě byla tak hnusná, že mě rozbrečela. Kvůli ní si radši třikrát rozmyslím, jestli už opravdu k tomu doktorovi musíme jet a nebo jestli to zkusíme radši nějak vyléčit sami... :( Více

Mánesova 646/16, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsme velmi spokojeni.

Mírové náměstí 89, Týniště nad Orlicí Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „NEJLEPSI PEDIATRICKA S KTEROU JSEM SE KDY SETKALA. CHODIVALA SEM K NI JA,MUJ BRATR A TED I MA DCERA. NIKDY NIC NEZANEDBALA A KDYZ BYLO TREBA,OCHOTNE PRIJELA I K NAM... ZA ME VAZNE NEJ NEJ NEJ Více

Pekelská 70, Vamberk Mapa

• Pediatr, Fyzioterapeut

„Paní doktorka je skvělá, po profesní (skoro bych řekla, že umí "zázraky") i lidské stránce. I přesto, že jsem se odstěhovala a nemám to zrovna nejblíž, stojí mi za to, jet právě k ní. Více

J. Pitry 344, Opočno Mapa

Rehabilitační a fyzikální medicína - ambulance

• Pediatr, Praktický lékař

„Paní doktorka Kmoníčková je člověk na svém místě. Zkušená, empatická doktorka. Poradí, zbytečně neplaší, vždy správná diagnóza, skvělá domluva. Sestřička taktéž milá a šikovná. Nemám jedinou výtku. Chodila jsem s k ní sama a zároveň ji nyní navštěvuji se svým synem. Za mě k této paní doktorce rozhodně ano. Více

Hradec Králové Mapa

• „Paní doktorka léčila mne a teď i mé děti.Jsem spokojená .Paní doktorka je velmi lidská a dokáže se vcítit a pomoci.Mým dětem doslova několikrát zachránila život.Sestřička je sice hovorná a nic jí neuteče ,ale je to lepší.Nebojíte se na nic zeptat.Skvělý je,že doba čekání je velmi krátká.Doporučuji. Více

Kout 566, Borohrádek Mapa

• „dobře léčí

č.d. 102, Býšť Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „S paní doktorkou máme jen dobré zkušenosti, a to včetně konzultací po telefonu i osobní návštěvy u nás doma. Neočkuje za každou cenu. Více

Dukelských hrdinů 985, Kostelec nad Orlicí Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nemůžu si stěžovat, je celkem v pohodě, ale to dlóóóuhé čekání s malýma dětma je fakt hrozné. A s tím deodorantem naprosto souhlasím. Ale než přejít k MUDr.Machytkovi, tak to raději vydržím. Na rozdíl od MUDr. Machytky aspoň se o diagnózu snaží. Machytka diagnostikuje "od dveří". Ale mít k dispozici auto, lékaře změním. Myslím, že zde v Holicích je to dobrá volba (nic lepšího k dospozici není). Více

U kapličky 1042, Holice Mapa

• Pediatr, Endokrinolog