Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

S panem doktorem jsem velmi spokojená ,chodíme k němu já i můj postižený syn,pan doktor je vždy ochotný ,vstřícný, empatický ,neměnila bych

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

Nevím, kde vzal pan doktor Hlúbik tolik pozitivních hodnocení. Možná byl dříve jiný, ale já z něj dobrý pocit nemám. Chodím tam opravdu jen v nejnutnějších případech a opravdu nerada. Na každou bolest v krku mi dosud předepisoval antibiotika, o každé doporučení ke speciálnímu vyšetření abych si řekla sama. Když jsem k němu posledně přišla s nateklým prstem, ani ho neprohlédl a předepsal Olfen gel. Léčí nejrychlejší cestou jen příznaky, nehledá, kde je problém.

K tomuto lékaři jsem se zaregistrovala po velmi dobrém hodnocení zde, na znamylekar.cz. Je to již několik let, co k němu (velmi nerada a v nutnosti) chodím. Působí na mě arogantně, když jsem k němu přišla s angínou, bylo mi zle, tak mi řekl : " Slečno, no co to děláte, vždyť tam máte čepy...!" To mě dorazilo, a hledám nového přívětivějšího doktora. Spíš lékař pro seniory, k těm se možná chová jinak.

Nehledě na to, ze tam skoro nikdy neni. Jeho pristup ke me jako k pacientce byl vzdy velmi neprijemny a arogantni !!!Odmital mi napsat vychazky, abych mohla chodit do skoly protoze do prace (polovicni uvazek) jsem nemohla kvuli vyparum, které mi vadily....to ovsem nemuze rict starsi generace na ty byl vzdy milý a vstricny. Dalsi vec je v odmitnuti nakopirovani cele me zdravotni dokumentace pro meho stavajiciho lekare, chapu, ze mi ji nemuze vydat ale nevim proc mi nemuze predat kompletni kopii, aby lekař v jehož jsem péči vedel o mych predeslych zdrav. problemech. Jo a chapu ze ziskani akademickeho titulu doc. je parada ale, ze by me sestricka musela opravovat...!!

Chodím k panu doktorovi už několik let. I kdybych bydlela na druhé straně republiky, tohoto lékaře měnit nebudu, dokud bude sloužit. On i jeho sestřička jsou úžasní, NIKDY vás neodbydou a věnují se vám jak členům jejich rodiny. Úžasný přístup!! PS: Chápu, proč má vždy "natřískanou" čekárnu - je to takový Doktor z hor v Hradci Králové :-D

velmi ochotný a hodný.

Výborný lékař, skvělý člověk. Vřele doporučuji, je nejlepší.

Vynikajici lekar, velmi vstricny. Mnohokrat mi pomohl. Peclivy a ochotny. Vřele doporučuji!!!!

Přešla jsem z jistých důvodů k panu doktorovi doc. MUDr. Hlubikovi od MUdr. Krivosudské,ale musím říct,že jsem mooooooooooc ráda, že mě přijal. Jsem s ním moc spokojená. Je velice příjemný a já mu důvěřuji. V čekárně se dlouho nečeká. Sestřička je taky velmi milá a stále usměvavá. Mohu jen vřele doporučit.

Řekl bych, že tento lékař, na rozdíl od mnoha jiných, bere svoji práci vážně a je to při každé návštěvě znát. Rozhodně to není automat na antibiotika a toho si vážím. Velikánské plus má také za krátké čekací doby v čekárně, které u jiných nevznikají jenom množstvím pacientů...

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěl bych se zeptat, jestli ještě neporostu. Nyní měřím +- 175 cm, vážím 56.2 Kg a zhruba před týdnem a půl mi bylo 16 let (otec 183 cm, matka 167 cm). Puberta mi rozhodně začala později než ostatním, hlas se začal zvyšovat tak před měsícem, to stejné s ochlupením. Spolužáci měří přes 179 a trochu mě moje výška demotivuje, jak ve sportovních, tak i v jiných aktivitách. Proto by mě zajímalo, zda-li ještě vyrostu.

Dobrý den, lze předpokládat, že ještě povyrostete. Doporučuji vhodnou životosprávu.

Doc. MUDr. Pavol Hlúbik