Pavla Schimmerová, dermatolog Brno

MUDr. Pavla Schimmerová

Uložit

Dermatolog Více

2 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jihlavská 20, Brno
Fakultní nemocnice Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

2 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Brno

S paní doktorkou jsem moc spokojený nebyl, dosti odměřený přístup, i když jsem byl objednán na čas, čekal jsem více jak 2 hodiny, poté paní doktorka zjistila že nemá ani dusík tj. čekal jsem úplně zbytečně a další objednání udělala až za 3 měsíce :(. U paní doktorky jsem byla cca 10 a již naposledy, našel jsem si jiného lékaře, který mě od problému opravdu pomohl.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Brno Lymfatické potíže v oblasti krku

Milá a vstřícná paní doktorka s profesionálním přístupem, která se vám bude věnovat, i když jste nepohodlný a ne zcela sympatický pacient.

Do ordinace jsem přišel s lymfatickými potížemi v oblasti krku nejasné etiologie po prodělané borelióze, trvající více než rok, na doporučení jiné lékařky. Nejde o žádnou prkotinu, prošel jsem i onkologickou léčbou a mám s čím srovnávat. Pomáhám si cvičením a svépomocnými lymfodrenážemi, bez kterých by můj život vůbec nebyl snesitelný. Mohu se objednat i na odborně prováděné lymfodrenáže a naučit se je, nejdříve však až infekční oddělení téže nemocnice prokáže, že nemám aktivní infekci borelií nebo jiné zoonosy. To bude nejdříve za 5 měsíců. Do té doby mohu buď trpět jako zvíře, nebo si pomáhat dosavadním neodborným, avšak fungujícím způsobem. Paní doktorce však tento přístup nelze vyčítat, mohu potvrdit, že jde o v medicíně uznávaný lege artis postup, jehož cílem je zabránit šíření infekce nebo rakovinových buněk do těla prostřednictvím lymfodrenáže.

Já osobně šíření borélií po těle risknu, když už s nimi nedobrovolně žiji déle než rok a o metastázách budu předpokládat, že žádné nemám - alespoň ne na krku. Paní doktorce však ze srdce přeji trpělivější a hodnější pacienty. Jako onkologický pacient jsem prošel mnoha ordinacemi a zažil toho hodně, pěkného i méně pěkného. Setkání s touto lékařkou rozhodně patří mezi ty lepší zkušenosti a proto ji ostatním pacientům doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti