Fakultní nemocnice Brno
Jihlavská 20, Brno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Brno

S paní doktorkou jsem moc spokojený nebyl, dosti odměřený přístup, i když jsem byl objednán na čas, čekal jsem více jak 2 hodiny, poté paní doktorka zjistila že nemá ani dusík tj. čekal jsem úplně zbytečně a další objednání udělala až za 3 měsíce :(. U paní doktorky jsem byla cca 10 a již naposledy, našel jsem si jiného lékaře, který mě od problému opravdu pomohl.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno Lymfatické potíže v oblasti krku

Milá a vstřícná paní doktorka s profesionálním přístupem, která se vám bude věnovat, i když jste nepohodlný a ne zcela sympatický pacient.

Do ordinace jsem přišel s lymfatickými potížemi v oblasti krku nejasné etiologie po prodělané borelióze, trvající více než rok, na doporučení jiné lékařky. Nejde o žádnou prkotinu, prošel jsem i onkologickou léčbou a mám s čím srovnávat. Pomáhám si cvičením a svépomocnými lymfodrenážemi, bez kterých by můj život vůbec nebyl snesitelný. Mohu se objednat i na odborně prováděné lymfodrenáže a naučit se je, nejdříve však až infekční oddělení téže nemocnice prokáže, že nemám aktivní infekci borelií nebo jiné zoonosy. To bude nejdříve za 5 měsíců. Do té doby mohu buď trpět jako zvíře, nebo si pomáhat dosavadním neodborným, avšak fungujícím způsobem. Paní doktorce však tento přístup nelze vyčítat, mohu potvrdit, že jde o v medicíně uznávaný lege artis postup, jehož cílem je zabránit šíření infekce nebo rakovinových buněk do těla prostřednictvím lymfodrenáže.

Já osobně šíření borélií po těle risknu, když už s nimi nedobrovolně žiji déle než rok a o metastázách budu předpokládat, že žádné nemám - alespoň ne na krku. Paní doktorce však ze srdce přeji trpělivější a hodnější pacienty. Jako onkologický pacient jsem prošel mnoha ordinacemi a zažil toho hodně, pěkného i méně pěkného. Setkání s touto lékařkou rozhodně patří mezi ty lepší zkušenosti a proto ji ostatním pacientům doporučuji.