Praktický lékař stomatolog
Korunní 76, Ostrava

K paní zubařce bych nešla už ani náhodou.totálně mi rozvrtala celý zub,pak ho zaplombovala.druhý den mi plomba vypadla a zub se rozpadl celý. a navíc to strašně bolelo.teď jsem jinde a díky bohu za to.Moje nová zubařka je o sto procent lepší a snaží se to dát do pořádku,i když ten rozvrtaný zub už nejde zachránit a musí ven.Ona nerozumí zubnímu ošetření ani to neumí,rozhodně nedoporučuji.

Neuvěřitelný zápach nikotinu, hygiena na bodu mrazu. Po 3 návštěvě mi místo nemocného zubu vrtala zdravý a když jsem jí to pak řekl, tak mi sdělila, že tam mám kaz.. Po dotazu, co se mi tvoří na dásní mi odpověděla, že neví, že se nmám připomenout příště. Tímto jsem u paní doktorky zkončil a raději budu s bolavým zubem a bez doktora.

Bez problému vytrhne všechny zuby

paní doktorka je opravdu postrach pacientu. Hygiena na bode mrazu, po jejim ošetření jsem musela vyhledat jineho lekare, ktery konstatoval ze pokud bych neprisla vcas o zub bych prisla.A to ze sem po osetření u paní doktorky mela pocit jako bych vykourila minimalne 2 krabicky cigaret uz je jen tecka. Určitě nedoporučuji!

Já osobně jsem byla s prací paní doktorky velmi nespokojená!Jaký je to člověk, jsem při první (a poslední) návštěvě nemohla zjistit.Ale především jde tady o to, jak zvládá svou práci zubařky. Né,že mi stačila znehodnotit můj umělý zub..,ale i při vyšetření jí příšerně smrděly ruce od kouře,protože si narychlo musela bafnout cigárka.Takže jsem měla celý den v puse o smrádek vystaráno.Nedoporučuji!