Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Korunní 76, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

K paní zubařce bych nešla už ani náhodou.totálně mi rozvrtala celý zub,pak ho zaplombovala.druhý den mi plomba vypadla a zub se rozpadl celý. a navíc to strašně bolelo.teď jsem jinde a díky bohu za to.Moje nová zubařka je o sto procent lepší a snaží se to dát do pořádku,i když ten rozvrtaný zub už nejde zachránit a musí ven.Ona nerozumí zubnímu ošetření ani to neumí,rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Neuvěřitelný zápach nikotinu, hygiena na bodu mrazu. Po 3 návštěvě mi místo nemocného zubu vrtala zdravý a když jsem jí to pak řekl, tak mi sdělila, že tam mám kaz.. Po dotazu, co se mi tvoří na dásní mi odpověděla, že neví, že se nmám připomenout příště. Tímto jsem u paní doktorky zkončil a raději budu s bolavým zubem a bez doktora.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Bez problému vytrhne všechny zuby
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

paní doktorka je opravdu postrach pacientu. Hygiena na bode mrazu, po jejim ošetření jsem musela vyhledat jineho lekare, ktery konstatoval ze pokud bych neprisla vcas o zub bych prisla.A to ze sem po osetření u paní doktorky mela pocit jako bych vykourila minimalne 2 krabicky cigaret uz je jen tecka. Určitě nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Já osobně jsem byla s prací paní doktorky velmi nespokojená!Jaký je to člověk, jsem při první (a poslední) návštěvě nemohla zjistit.Ale především jde tady o to, jak zvládá svou práci zubařky. Né,že mi stačila znehodnotit můj umělý zub..,ale i při vyšetření jí příšerně smrděly ruce od kouře,protože si narychlo musela bafnout cigárka.Takže jsem měla celý den v puse o smrádek vystaráno.Nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti