Americká 90/11, Plzeň

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více

Bělení zubů

Dentální hygiena

Endodontické konzultace +6 Více

Estetická stomatologie

Keramické korunky

Ošetření kořenových kanálků

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Smlouva s VOZP (201), ČPZP (205), OZP (207), ZPŠ (209), ZPMV (211), RBP (213) Ordinační hodiny: Po 7:45 - 15:15 Út 7:45 - 15:30 St 7...

Bělení zubů

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Umístění: Ordinace Citlivost zubu

Paní doktorka je velice příjemná, to samé platí o sestřičkách. Čekací doby jsou krátké. To že paní doktorka nechodí v bílém je veliké plus, také jsem zdravotník a nechodím v bílém a pacienti to vnímají pozitivně. Je velice pečlivá a určitě na vás nechce vydělat jak tu někdo psal. Jsem velice spokojená.

Umístění: Ordinace

Vynikající stomatologický tým. Paní zubařka je velmi šikovná, vstřícná a pečlivá a to nejen k dospělým pacientům. Věnuje se s výjimečnou pečlivostí i dětskému chrupu, definitivně ošetřuje dětské kazy a trpělivě dodává mezerníky, s čímž jsem se dosud ještě nesetkala, naprostá rarita v dnešní uspěchané době. Díky neformálnímu přístupu i barevnému zdravotnickému oblečení k ní obě mé děti chodí dokonce moc rády a naprosto beze strachu, a to i při plánovaném trhání či vrtání zoubků. Velmi oceňuji také dostupnost ambulance a díky profesionalitě paní zubařky hlavně nulovou čekací dobu, vždy jdeme na řadu přesně na čas!! Sestřička je moc milá a šikovná. Jednoznačně nejlepší stomatologická ambulance, s čistým svědomím mohu všem doporučit.

Umístění: Ordinace

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Je velice šikovná, pečlivá,profesionální a zároveň velmi ohleduplná. Vstřícné a milé chování sestřičky je jen třešničkou na dortu. Všem vřele doporučuji.

Umístění: Ordinace Potize

K Paní doktorce jsme se objednala, jelikož jsme potřebovala zubaře v Plzni. Přístup byl zajímavý, dost mě překvapilo, ze nechodí v bílém. Nebylo poznat, kdo je sestřička a kdo doktorka. neustále s evybavuje se sestřičkou, každou návštěvu požaduje nějaké finance a co mě dostalo asi nejvíc, chce zálohy na další návštěvu, i když neví co stihne a chce vědět, jak dlouho u ní vydržím. Co já můžu vědět, jak dlouho bude kontrola trvat??
Mám v plánu sdělit p. doktorce, že ji nebudu živit a že když budou nutné plomby, že mi bohatě stačí amalgan. Nepracuji na ředitelském postu, abych měla na zubaře miliony.
Mimo to je milá, komunikativní a vše co by měl zubař znát zná, ale některé věci se mi prostě nezdají..
Uvidíme..

vynikající paní zubařka vždy jsem měl ze zubařů strach ale k paní doktorce Korandové se těším protože jako zubařka je super !

Jana 14.1.2015

Mohu jen souhlasit.Je to bezvadná paní zubařka.Perfektní vybavení, fantastický přístup k pacientovi je vůči nám poseroutkům trpělivá.

S paní zubařkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Smekám před jejími znalostmi a obětavostí. Je vidět, že ji její práce opravdu baví. Přístup k pacientovi je naprosto skvělý. Je velmi ochotná a příjemná, vyzařuje z ní spoustu pozitivní energie, kterou dokáže nějak přirozeně předat svým vystrašeným pacientům - dětem i dospělákům.
Zuby vyšetřuje velmi pečlivě, nic nezanedbá. Je to skvělý odborník a diagnostik. Pokud je nutný nějaký zákrok - vždy mi před ním vše podrobně a hlavně srozumitelně vysvětlí a během ošetření mi dál průběžně informuje o tom, co právě dělá. Paní doktorka má navíc úžasně šikovné ruce a ve spojení s preferencí bezbolestného ošetření ode mě velmi rychle odešly léty zakořeněné obavy ze stomatologického ošetření.
Každému, kdo hledá skutečně profesionální přístup, precizní ošetření a laskavé slovo, paní zubařku Korandovou vřele doporučuji. Po zkušenostech s ní se pro mě i moji dceru stala návštěva stomatologa příjemnou záležitostí.

Po preventivní prohlídce mi paní doktorkou bylo oznámeno, že mám šest kazů, a že jí to nepřekvapuje, že můj bývalý zubař tyto kazy neviděl, protože jí se to stává často, že je vždy najde jen ona. Toto sdělení mi rezonovalo a nejdříve jsem to nechtěla řešit, ale pak jsem zašla k jinému zubaři na konzultaci zda mám skutečně šest kazů po pravidelných prohlídkách a aniž bych mu dopředu cokoliv říkala, oznámil mi, že jsem bez kazu a že mám zánět dásní.
Uvědomuji si, že pro paní doktorku by to byla dobrá výdělečná činnost,tedy dva jiný lékaři mi nenašli žádný kaz. Paní doktorka z lidí tahá akorád peníze, když jsem jí na tuto skutečnost upozornila začala mi vyprávět o tom, že to mohou být malé kazy, které nejsou vidět, nenechala jsem se odbýt a bylo mi řečeno, že se to takto učili na škole a na závěr mi sdělila, že ten nový zubař je asi super lékař. Odpověděl jsem, že na rozdíl od ní ano.

Š

Dnes jsme byli u paní doktorky,byla jsem mile překvapena úplně úžasné chování,milá a vstřícná ,naše malá odmítá otevřít pusu a dělá scény už v čekárně u paní doktorky,byla malá uvolněná smála se sama si sedla na křeslo a i dobrovolně otevřela pusnku.Mohu jen doporučit.Super přístup a chování .
Michala a Madlenka

Slečna doktorka je velmi vstřícná, také to velmi dobře umi s dětmi. K zubaři se od té doby co jsem navštívila ji nebojím chodit. Vse trpělivě vysvětli , ukáže a je velmi milá a pečlivá. Já má rodina jsme moc spokojení.

• zubní lékař - stomatolog
  • dentální hygiena