Ord. praktického lékaře stomatologa
U Studně 3/359, Litoměřice

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa extrakce osmičky

Paní doktorka má "zlaté ruce", vše zvládnuto v pohodě. Mohu jen pochválit za ochotu, milé jednání a pochopení.
Docela jsem se obávala, ale docela zbytečně.
Děkuji Jana Andersová

Na to jak je drahá tak ji vůbec nezajímá že po vytržení zubu silně krvácíte a že vám laborantka udělá špatný zuby.Řeší pouze peníze které musíte zaplatit dříve než ty zuby máte.Nejsem vůbec spokojena jejím přístupem.

Nedoporučuji. Kvůli paní doktorce jsem přišla o zdravý zub. Nový zubař mi odhalil masivní zánět v zubu (zasažena i čelist), který pociťuji již 2 roky (4x běžná návštěva, 2x akutní návštěva paní doktorky - pokaždé s výsledkem vše je v pořádku). Zde je částečně na vině stará technologie rentgenu. Zub byl opraven dočasnou výplní, účtována však byla běžná plomba. Veškeré úkony probíhají bez anestetik a není zde nikdo s hlubší znalostí dentální hygieny.

Musím uznat,paní doktorka je moc milá,profesionální a se mnou vždy projednala různé varianty léčení mých zubů.Dříve jsem chodila k paní zubařce Voldřichové do Ústí n/L.Zuby mi opravovala jeden za půl roku,doba čekání v čekárně od 3 hodin do 5 ,ikdyž jsem byla objednána na danou hodinu.Paní doktorka Hrušková opraví i více zubů pokud to stav vyžaduje,Pokud máte dobrou pojištovnu,platíte maximálně za plomby,v dnešní době je to minimum.Dnes se nebojím k zubaři chodit a má celá rodina se také strachu a zkažených zubů zbavila.Opravdu moc doporučuji.

Velmi příjemné jednání s pacientem a vzorná péče.

Kvalitní, ochotná, veselá, super přístup. Jsem spokojen. A za kvalitu si rád připlatím. Kdo pamatuje p. doktorku Valtovou ve Fügnerovce u parku, musí si připadat jako v ráji. :-)

K paní doktorce jsem začala chodit na doporučení kamarádky protože mám hrozný strach ze zubařů ale opravdu hrozný. Přišla jse tam řekla jsem paní doktorce že se strašně bolím néé jí ale toho co mi bude dělat. A mohu potvrdit že paní doktorka je opravdu skvělá zubařka... Dala mi zuby dohoromady a teď léčí celou naší rodinu. Opravdu moc děkuji za Vaší péči i za skvělí kolektiv který u sebe máte. Díky Vám se už panický strach nemám už se jen bojím děkuji s pozdravem Vaše paacientka Jana Nováková

Chci reagovat na tento komentář:
Paní doktorka je příjemná, ale plomby od ní vydrží půl roku. 3x bílé s doplatkem á 600,- Kč.

Velmi dlouhé objednací doby, pak se stejně čeká i více jak hodinu. Pravidelná kontroly jsou po 10 měsících. Dříve ani náhodou, protože už mají plno.

Jinými slovy paní doktrorka je dobrá, ale má VELMI mnoho pacientů a nestíhá. Možná by stačilo, aby si navýšila pracovní dobu. Dělá totiž jen dopoledne.
---
1. Plomby vydrží déle. Pouze někdo nesmí jíst pořád oříšky a další trvdé potraviny, to pak plomby padají. To je jasné.

2. Že mají plno svědčí o tom, že paní doktorka je velmi žádaná a dobrá.

3. Viz. 2. Ale nedělá jen dopoledne. Např. v pondělí má pracovní dobu až do 17:00. A je také jasné, že nechce být zahlcená jen prací, ale chce být i s rodinou. Nedivím se jí. Chodí k ní hodně nepříjemných pacientů a např. já bych tam s nimi nechtěla být.

Paní doktorka je skvělá, v době kdy se o placení u zubaře jen šušká, u ní je to již skutečnost