Zubní ordinace
Plzeňská 435, Toužim

Pan doktor není žádný rasista. Nesnaží se klientům vytrhat všechny zuby, aby byl bez práce. Snaží se je zachránit za každou cenu! Jako malá mi paní zubařka udělala vyloženě zákrok nehodný ani hospodářskému zvířeti, z čehož jsem měla opravdu ze zubařů dlouho trauma. Až jsem začala dojíždět za panem Žemličkou. Ano pan doktor nepatří mezi lékaře, jenž se snaží své ustrašené zákazníky utěšit tlumícími prostředky. Raději si nějaké menší nepříjemnosti zažijte, ale za hodinu nevíte, že jste u pana doktora byli a pokud ano tak jen z důvodu, že vám opět pomohl od všeho zlého!
Pan doktor je PAN DOKTOR! A jeho skvělá, vždy usměvavá sestřička s dobrou náladou vždy zvedne náladu!

Pan doktor Žemlička je výborný lékař, odborník.CHodím k němu již léta.Kdykoli mám nějaký problém, bolest vyléčí ho, ať už zub vytrhne nebo vyléčí. Jsem s ním spokojená. Též sestřička je velice milá, příjemná,šikovná.Děkuji oběma. S úctou Marie.

Ja jsem s panem doktorem velice spokojeny,vzdy udelal praci kvalitně a ja ho musim jen a jen chvalit.Nedovedu si predstavit ze bych chodil nekam jinam.

Pan doktor je velmi zkuseny a zrucny specialista.Pokud nekdo napsal negativni hodnoceni,tak jen ze zavisti.V.M.

Myslím si, že je to výbotný specialista.