Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Práce s lidmi, kteří určitě nepřicházejí v dobrém rozmaru není nikde jednoduchá.Pan doktor má můj obdiv, že to v návalech většinou vystresovaných pacientů zvládá. Nikdy jsem neměl pocit, že by svou práci jen tak formálně odbyl a přitom se mi nikdy nestalo, ze by bezdůvodně vyšetření protahoval na úkor dalších pacientů. Jsem velmi spokojený.

Jsem opravdu velmi šťastná,že když už potřebuji lékaře-kardiologa,je jím právě výše zmiňovaný Mudr.Wenzel.Jeho přístup k pacientovi se dnes už bohužel stává vzácností.Pan doktor je nejen vynikající odborník ve svém oboru,ale i úžasný člověk s nesmírně lidským přístupem,kterého je možné se zeptat opravdu na cokoli,vždy ochotně zodpoví jakoukoli otázku.Pro nás pacienty je laskavý a citlivý přístup velmi důležitý.Za všechno mu moc děkuji.

Věřím,že pan doktor je naprosto špičkový odborník,což mi potvrzují i moji vrstevníci(podotýkám,že nikdo z nás zatím není v důchodovém věku),kteří pana doktora občas na doporučení obvodního lékaře navštíví-naprosto profesionální přístup,empatie,lékař,jaký by měl být v každé ordinaci,do které vejde pacient.Děkuji,PANE DOKTORE a už se na mě nezlobte za to kouření,jsou mnohem horší návyky.DS

Výborný lékař,příkladný provoz ordinace. Dr.Pexa

Souhlasím s předešlými oceněními a musím jen souhlasit. Vážnější procedury si nechá také schválit dalším odborníkem a je velmi profesionální a citlivý. Kéž by takový byli všichni, protože né každý doktor také znamená odbornost.

Příkladně gynekologa jsem musela vyměnit, i když mi byl tento doporučen, ale s nynějším sem spokojena, ověřila jsem si ho i zde na těchto stránkách.

Skvělá věc a dozvíte se mnohem více než z jakýchkoli statistik, které se můžou upravovat, ale praktické zkušenosti přímých pacientů jsou k nezaplacení !

Díky moc ! A buďte zdrávy všichni !

MH

Lidský a uklidňující přístup k pacientům.

Vyjímečně lidský a laskavý přístup k pacientovi.

Tohoto lékaře zajímáte jako člověk - nejste "pouze pacient"