Bohumínská městská nemocnice, a.s.,
Slezská 207, Bohumín

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Jen ty nejlepsi reference, profi pristup, prijemne vystupovani, myslim ze je to spravny clovek na svem miste... Myslim, ze v budoucnu jej primariat nemine... Miroslav T.

chodila jsem s dcerou na chiru delší dobu a vždy byla nesvá který pán doktor tam bude,když zjistila že pán doktor Trach tak bylo vše O.K. , taktéž i já a tchýně máme dobrou zkušenost , p.Jarka píše že se musí ještě hodně učit,tak bych ji chtěla jen vzkázat že každý se musí učit a učíme se celý život , a obzvlášť v medicíně kde novoty jsou na denním pořádku , není jim co závidět . . . pane doktore , přeji Vám mnoho spokojených pacientů a stále úsměv na rtech .

Musí se ještě hodně učit !!!

Slušný přístup,snaživý a podstivý.

Ten nej doktor :)

Úžasný PAN doktor,komentář pode mnou je přesný,ale já bych ještě dodala,že slovo -úžasný- Pana Tracha vystihuje dokonale :) Zbožňuji ho :) B.K.

Obětavý, schopný, rychlý, precizní, jen tak dále, děkuji.