Družby 28, Duchcov
Ord. praktického lékaře stomatologa

také jsem s ním maximálně spokojená, ted po prestehovani musim hledat noveho zubare:(, doporucuji, jen ty lhuty jsou opravdu silene dlouhe!

doporučuji

Ochotný, milé jednání a lidský přístup... Chodím k panu doktorovi více jak 10 let a vždy mi pomohl i když já a mé zuby mu vždy dáme zabrat. Jednou sem musela na pohotovost a nemám zrovna nejlepší zkušenosti tak si pana Šoltésze velice vážím!! Ještě ke všemu je můj soused :-)

Velmi dobrý lékař a příjemné prostředí.

Arogantní,neochotný,neschopný.Neodborně provedené ošetření při úrazu mé dcery,která si vyrazila horní "jedničky".Navíc nebyl schopen obodovat úraz pro potřeby pojišťovny.

Příjemný,pohodový stomatolog.Jeden z mála,který rozumí své profesy a bezbolestně vás ošetří.

Nejlepší zubař,kterého jsem měla možnost poznat.Když jdu k tomuto lékaři na ošetření nemám strach. Je klidný a uklidňuje už svým vystupováním a jednáním. Předem vše vysvětlí a poví co bude následovat. Uklidní v případě strachu. Jsem ráda, že celá naše rodina k němu patříme. Dkujeme

Výborný zubař velice ocenuji že dopředu upozorní co bude dělat a pracuje svědomitě a pečlivě.Ano škoda jen dlouhých čekacích termínů.Jinak super doktor.

F

Výborná péče,klidné,příjemné prostředí....jen ty objednávací lhůty jsou dlouhé.

Vstřícný, empatický přístup. Přátelské, pacienta respektující jednání. Pozorná, pečlivá práce. Kvalitní výkon. Svědomitý odborník, lidsky kvalitní člověk. Prostě: PAN doktor
P.S.Jedinou vadou na kráse, která přitom nepadá na účet hodnocení lékaře, jsou předlouhé objednací lhůty