17. listopadu 1790, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Umístění: jiné místo

Pan doktor Schwarz je velice milý a hodný člověk, příjemný mladý muž a obrovský profesionál, kterého si velice vážím a důvěřuji mu.
Traduje se o něm, že má hodinářské ručičky a to mohu potvrdit, dokáže zázraky.
V roce 2017 mi odoperoval celou štítnou žlázu, jizva byla brzy téměř neviditelná a také vše proběhlo bez nepříjemných pooperačních následků.
V březnu 2019 jsem podstoupila náročnější operaci, jsem onkologická pacientka. Jednalo se o odstranění nádoru na krční mandli, dalšího agresivního nádoru na horním patrovém oblouku a odstranění celého bloku krčních uzlin, kde byly metastáze. Daly se očekávat nevratné pooperační následky, ovšem pan doktor vše zvládl, aby se tak nestalo a zůstaly zachovány všechny funkce. Vzhledem k mým anatomickým dispozicím je u mne problém se zaintubováním. Pan doktor navrhl dočasnou tracheotomii, v mém případě ideální řešení. Vše se dalo zvládnout bez větších potíží.
Pana doktora Schwarze všem doporučuji pro jeho přátelský a profesionální přístup a děkuji mu za jeho nadstandardní přístup. Eva V.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava operace štítné žlázy

Pan. Dr. Schwarz je skutečný profesionál,mladý,šikovný a zručný operatér. Před týdnem mi byla odstraněna druhá polovina štítné žlázy - tedy totální tyreoidektomie, bez problémů a nepříjemných následků. Velmi oceňuji jeho lidský a profesionální přístup k pacientům. Velice si ho vážím. Hana B.

Pan Dr. Schwarz je mladý, pohledný lékař s příjemným vystupováním a uklidňujícím úsměvem ve tváři. Velmi oceňuji jeho lidský a přitom vysoce profesionální přístup k pacientům. O jeho šikovnosti a zručnosti jsem se osobně přesvědčila, kdy mi byla v září 2016 provedena totální tyreoidektomie (odstranění štítné žlázy). Vše proběhlo zcela bez problémů a možných nepříjemných následků. Jizva na krku je tenká jako vlásek a málo patrná. Tohoto lékaře rozhodně doporučuji. Je to nejen skutečný profesionál, ale i hodný člověk.

Dr. Schwarz mi dělal v červenci 2014 septoplastiku s turbinoplastikou. Podle všeho práci udělal bezvadně, průchod vzduchu nosní dírkou se zlepšil a je téměř stejně dobrý jako tou neoperovanou.
Turbinoplastiku jsem si nechal udělat shaverem, za který se připlácí cca 3000,-Kč. Zřejmě je rychlejší rekonvalescence a zásah do podslizniční tkáně není tak drastický. Nadstandardní pokoj byl velmi vhodný, první noc dýcháte jen ústy a co hodinu jsem chodil odplivnout krev.
Doktora Schwarze jsem viděl fakticky až na sále, pak těsně po operaci a mluvil jsem s ním při kontrole. Příjemný mladý doktor.

Pan doktor je úžasný člověk. Vděčím za zdraví své dnes již osmileté dcery. Obě jsme měli "bohužel" příležitost poznat práci pana doktora, kdy moje dcera vážně onemocněla. Jen díky jeho lidskému a zcela profesionálnímu přístupu jsme to obě zvládly se zdravím rozumem. může jen vřele doporučit a snad se podobným lékařů u nás bude objevovat více.