Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790, Ostrava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Chtěla bych MOC poděkovat panu primáři Mudr. Schwarzovi. Za jeho skvělý, profesionální a milý přístup! Všem milým lékařům při ranních vizitách( i začínajícím medikům). Sestřičkám, ošetřovatelkám a velké DÍKY zdravotnímu bratrovi

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Byli jsme teď ze synem na trhání mandlí můžu jen doporučit velká spokojenost sestřicky i doktoři moc hodní ,Krásný dětský pokoj byli jsme tam přes noc ,akorát nás zapomněli napsat že budeme přes noc tak jsme museli čekat dlouho v místnosti až se uvolní pokoj ale jinak veliká spokojenost

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Když mi našli nádor v krku...zhroutil se mi svět... říkám si není mi ani 40...čeká mě složitá operace...už se nemusím probudit jako plnohodnotný člověk...Od prvního oznámení přes operaci až po rekonvalescenci jsem měl pocit, že je tady pan primář pro mě....a byl... dokáže vás svoji aurou uklidnit, jako nikdo... Řekl: ,,nebude to lehké, ale jdeme se toho zbavit,, ! jakoby věděl přesně, co má říct...operace dopadla...jizva obrovská, nutná ale přitom doslova mistrovská práce Pan primář je mladý, přátelský, empatický chlap a zároveň takový profesionál, že to nejde pochopit, dokud mu člověk doslova nesvěří svůj život... Ještě nemám vyhráno...ale už napořád mu budu vděčit za to, že teď normálně funguju !!!
Nejde vynechat ani perfektní a přátelský přístup jeho teamu...ORL Městská nemocnice Fifejdy...od doktorů až po paní uklízečku....moc si vážím toho, jak hezky se o mě starali a jsem moc rád, že dosavaď tu nejtěžší etapu svého života jsem započal právě tady...
Děkuju Martin J.

Ostrava Fifejdy.Byli jsme že synem 3 roky na operaci nosních mandlí a na oddělení lůžkové části,,mají zde krásné pokoje pro děti, lékaři super,sestřičky taky skvělé, můžu jen doporučit tohle ORL super děkujeme.

Profesionální a lidský přístup pana primáře. Operace bez komplikací, vstřícnost k pacientům, empatický člověk.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Musím vyslovit poklonu a obdiv p. primáři a celému jeho týmu. Jsou to lidé na svém místě a můžu jen doporučit jejich léčbu. Byl jsem zde na operaci jazyka a za veškerou péči a pomoc všem mnohokrát děkuji.

Je to frajer, pomohl mi s mým zdravotním problémem, který jsem řešil se čtyřmi lékaři. Starší lékař je už většinou bez zájmu o pacienta, mladý MUDr. Schwarz je pravý opak.

Děkujeme panu doktorovi za syna. Ouška má po operaci perfekní a skvělé se to hojí. Můžeme všem pana doktora vřele doporučit! Ještě jednou velké díky

Velice oceňuji lidský přístup kolektivu zdravotního personálu oddělení ORL Městské nemocnice Ostrava Fifejdy a především profesionalitu Dr.Schwarze.

Umístění: jiné místo

Pan doktor Schwarz je velice milý a hodný člověk, příjemný mladý muž a obrovský profesionál, kterého si velice vážím a důvěřuji mu.
Traduje se o něm, že má hodinářské ručičky a to mohu potvrdit, dokáže zázraky.
V roce 2017 mi odoperoval celou štítnou žlázu, jizva byla brzy téměř neviditelná a také vše proběhlo bez nepříjemných pooperačních následků.
V březnu 2019 jsem podstoupila náročnější operaci, jsem onkologická pacientka. Jednalo se o odstranění nádoru na krční mandli, dalšího agresivního nádoru na horním patrovém oblouku a odstranění celého bloku krčních uzlin, kde byly metastáze. Daly se očekávat nevratné pooperační následky, ovšem pan doktor vše zvládl, aby se tak nestalo a zůstaly zachovány všechny funkce. Vzhledem k mým anatomickým dispozicím je u mne problém se zaintubováním. Pan doktor navrhl dočasnou tracheotomii, v mém případě ideální řešení. Vše se dalo zvládnout bez větších potíží.
Pana doktora Schwarze všem doporučuji pro jeho přátelský a profesionální přístup a děkuji mu za jeho nadstandardní přístup. Eva V.