Pavel Opletal, gynekolog Brno

MUDr. Pavel Opletal

Gynekolog Více

24 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dělnická 53, Brno
Zdravotní středisko KONSTANCIE

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
24 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

Doktor je usměvavý a sympatický. Běžné kontroly v pořádku. Ovšem když jsem chtěla změnit antikoncepci,jen se zeptal jakou mi má napsat a napsal -bez vyšetření, bez testů. Když mi byla doporučena interrupce, byla řešena pouze otázka financí. Při návštěvě minulý týden jsem přišla na to, že byla do karty připsána návštěva z června. Jelikož jsem byla půl roku v zahraničí, tak to opravdu není možné. Když jsem se na to opakovaně ptala, sestra začala být nepříjemná, měnila téma hovoru a že na tom přece nezáleží.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velice spokojená,příjemný a vždy usměvavý.S problémem vždy poradí,takže nemám s doktorem žádný problém.Z vlastní zkušenosti mohu doktora doporučit.


V
Ověřeny pacient

Přešla jsem k tomuto dr. po silné nespokojenosti u jiného dr. Dr. Opletal je nejskvělejší gynekolog. V těhotenství jsem měla vážné komplikace, které nakonec ohrožovaly na životě mě i dítě. Pan doktor jako velký odborník již mnohem dříve, než to potvrdily výsledky v nemocnici, měl podezření na moji diagnózu. I přes svůj humor a skvělou náladu nikdy nic nezanedbal a také oceňuji jeho zdravý životní postoj (ženskou nestresuje blbostmi, ale pokud se objeví náznak něčeho závažného, řeší to).


M
Ověřeny pacient

S přístupem pana doktora jsem velmi spokojena, je pečlivý, vždy dobře naladěný, se všemi problémy mi pomohl, v těhotenství i šestinedělí poradil, uklidnil, doporučil, co bylo třeba. Nikdy nic nepodcenil. Ale je pravda, že jsem měla vždy připravené dotazy, sám od sebe moc informací nepodává, předpokládá, že těhotná žena si něco "nastuduje". Sestřička je taky výborná, všechno důkladně a ochotně vysvětlí a má pochopení pro jakoukoli situaci.


N
Ověřeny pacient

Věřím, že pan doktor je odborník, ale nejsem si jistá, že svou práci dělá rád. Vždy si u něj připadám jako, že ho svou přítomností sdržuju. Na poslední poradně jsem byla u pana doktora asi dvě minuty a to jsem byla i na koze! Jsem zhruba v půlce těhotenství a od něj jsem se o těhotenství nedozvěděla vůbec nic. Všechno se mnou vyřizovala sestřička, která je mimochodem jediný důvod spolu s tím, že jsem jinak zdravá, proč ještě setrvávám. Je moc milá, hodná a trpělivá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Byla rovněž pacientka po MUDr. Uhlířovi, po zkušenosti s přístupem k mým potížím jsem přešla k jinému lékaři.
Pan doktor je velmi milý, hezký a příjemný člověk, ale všeho s mírou. Při/po vyšetřování UTZ mi sahal na stehno, to už příjemné bylo míň.
Ale hlavně - docela necitlivě a hrubě mě zasáhl jeho přístup. Je dobrý na napsání antikoncepce a tím to končí - když se problémy kupí je ochoten se zeptat A co jako po mě chcete? nebo "Vy jste tu zas?". Pak vás klidně pošle na potrat kv. výsledku ze screeeningu ve 11 tt., kv. diagnóze plodu, o které nic neví. (Podotýkám, že dítko je už dávno na světě a naprosto v pořádku).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pan doktor Opletal je nelepší jakého znám...odrodil mi naše dvě děti a dopalo vše nej nej nej.....i přes komplikace u prvního dítěte......Můžu jen doporučit......už nemám potřebu hledat jiného gynekologa....


Super doktor,vždy mi pomohl a našel řešení.Více takových doktorů:-)Lucka-Vyškov.


Ověřeny pacient

Byla jsem u p. doktora poprvé, jeho odbornost zatím nedokážu posoudit, ale jeho přístup a chování se mi líbil. Myslím, že u gynekologa je hodně důležité, jak se chová k pacientkám a pan doktor je milý, veselý a citlivý při vyšetřování.


Pan Oplétal je mocinky super gynokolog je nejlepčí.Před nim jsem byla u třech gynokologů a ty byli neschopný měli černý humor,jeho vtipům se smála jen sestřička.A ty co si stěžují na Oplétala tak ať jdou tomu Štrotovi nebo jak se jmenuje sním jsem nebyla spokojená vůbec.Jj Oplétal je zlatíčko vždy poradí,vysvětlí a když vstoupíte do ordinace usmívá se na vás jak sluníčko.A sestřička je taky moc hodná a ochotná.Takže všem doporučuju.Lucka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti