Zdravotní středisko KONSTANCIE
Dělnická 53, Brno

Umístění: Zdravotní středisko KONSTANCIE Jiný

Při opakovaných návštěvách neřešil zdravotní problém, který jiný lékař vyřešil během jediné návštěvy předpisem vhodných antibiotik.

Doktor je usměvavý a sympatický. Běžné kontroly v pořádku. Ovšem když jsem chtěla změnit antikoncepci,jen se zeptal jakou mi má napsat a napsal -bez vyšetření, bez testů. Když mi byla doporučena interrupce, byla řešena pouze otázka financí. Při návštěvě minulý týden jsem přišla na to, že byla do karty připsána návštěva z června. Jelikož jsem byla půl roku v zahraničí, tak to opravdu není možné. Když jsem se na to opakovaně ptala, sestra začala být nepříjemná, měnila téma hovoru a že na tom přece nezáleží.

S panem doktorem jsem velice spokojená,příjemný a vždy usměvavý.S problémem vždy poradí,takže nemám s doktorem žádný problém.Z vlastní zkušenosti mohu doktora doporučit.

Přešla jsem k tomuto dr. po silné nespokojenosti u jiného dr. Dr. Opletal je nejskvělejší gynekolog. V těhotenství jsem měla vážné komplikace, které nakonec ohrožovaly na životě mě i dítě. Pan doktor jako velký odborník již mnohem dříve, než to potvrdily výsledky v nemocnici, měl podezření na moji diagnózu. I přes svůj humor a skvělou náladu nikdy nic nezanedbal a také oceňuji jeho zdravý životní postoj (ženskou nestresuje blbostmi, ale pokud se objeví náznak něčeho závažného, řeší to).

S přístupem pana doktora jsem velmi spokojena, je pečlivý, vždy dobře naladěný, se všemi problémy mi pomohl, v těhotenství i šestinedělí poradil, uklidnil, doporučil, co bylo třeba. Nikdy nic nepodcenil. Ale je pravda, že jsem měla vždy připravené dotazy, sám od sebe moc informací nepodává, předpokládá, že těhotná žena si něco "nastuduje". Sestřička je taky výborná, všechno důkladně a ochotně vysvětlí a má pochopení pro jakoukoli situaci.

Věřím, že pan doktor je odborník, ale nejsem si jistá, že svou práci dělá rád. Vždy si u něj připadám jako, že ho svou přítomností sdržuju. Na poslední poradně jsem byla u pana doktora asi dvě minuty a to jsem byla i na koze! Jsem zhruba v půlce těhotenství a od něj jsem se o těhotenství nedozvěděla vůbec nic. Všechno se mnou vyřizovala sestřička, která je mimochodem jediný důvod spolu s tím, že jsem jinak zdravá, proč ještě setrvávám. Je moc milá, hodná a trpělivá.

Byla rovněž pacientka po MUDr. Uhlířovi, po zkušenosti s přístupem k mým potížím jsem přešla k jinému lékaři.
Pan doktor je velmi milý, hezký a příjemný člověk, ale všeho s mírou. Při/po vyšetřování UTZ mi sahal na stehno, to už příjemné bylo míň.
Ale hlavně - docela necitlivě a hrubě mě zasáhl jeho přístup. Je dobrý na napsání antikoncepce a tím to končí - když se problémy kupí je ochoten se zeptat A co jako po mě chcete? nebo "Vy jste tu zas?". Pak vás klidně pošle na potrat kv. výsledku ze screeeningu ve 11 tt., kv. diagnóze plodu, o které nic neví. (Podotýkám, že dítko je už dávno na světě a naprosto v pořádku).

Pan doktor Opletal je nelepší jakého znám...odrodil mi naše dvě děti a dopalo vše nej nej nej.....i přes komplikace u prvního dítěte......Můžu jen doporučit......už nemám potřebu hledat jiného gynekologa....

Super doktor,vždy mi pomohl a našel řešení.Více takových doktorů:-)Lucka-Vyškov.

Byla jsem u p. doktora poprvé, jeho odbornost zatím nedokážu posoudit, ale jeho přístup a chování se mi líbil. Myslím, že u gynekologa je hodně důležité, jak se chová k pacientkám a pan doktor je milý, veselý a citlivý při vyšetřování.