Družstevní 366 Luže, Luže

Opletalova 15, Chrudim II, Chrudim
Ordinace zubního lékaře.

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Specializace: Paradontologie

Chodím k panu doktorovi ráda. Akceptuji vyšší ceny než u okolí. Kvalitativně je to opravdu někde jinde. Ale poslední dobou mne moc mrzí nemalý čas strávený v čekárně. Půl hodiny člověk pochopí. Ale čekání 2 hodiny je opravdu dlouhé. Bohužel se mi to stalo za krátkou dobu poněkolikáté. Že by si pan doktor takto nevážil času pacientů se mi snad ani nechce věřit. Snad se pan doktor v tomto chytne za nos.

Pan doktor i jeho syn jsou odborníci, ale víc než lékaři jsou obchodníci. Na jedné z prvních návštěv jsem se nechal umluvit ke dvěma kompozitním výplním dohromady asi za 1600,-. Při jedné z dalších jsem si na stoličku nechal dát amalgám, protože je odolnější, nemění objem a samozřejmě i proto, že je hrazený pojišťovnou. Jsem student a nemám zrovna peněz nazbyt. Následně jsem od podrážděného pana doktora dostal přednášku o tom, jak by tyhle "sociální výplně" zrušil. Na poslední preventivní kontrole si během 10 sekund prohlídl ústní dutinu, konkrétně jedno místo s amalgámem. Řekl, že to bude dělat problémy a tak, že by to odvrtal a dal dvě kompozitní výplně. Když jsem mu řekl, že si to promyslím, kontrolu ukončil - dohromady jsem tam byl asi 2 minuty. Zkrátka, na začátku se mně věnoval, ale když zjistil, že ze mě, studenta, mu už moc nekápne, tak se mnou asi nechtěl ztrácet čas. Tak já půjdu hledat dál..

Chodim od skolniho veku, velmi spatne zuby od prirody, uz jako male mi pan zubar Novak rekl ze ve 30ceti nebudu mit zuby zadne...je mi 36 a stale jich par jeste mam a krasnych a to vse diky letite peci pana zubare, I kdyz ziji mimo Cechy, a zubaru jsem po svete videla desitky, vzdycky se tesim zpet k panu Novakovi, protoze vim ze zubni pece kterou poskytuje je nejlepsi co jsem doposud ve svete nasla. Vim ze dostanu skoleni o kvalite me pece a co zlepsit nebo jaky je trend, ale dostanu nejkvalitnejsi material a rady jak s nim zachazet. Jsem samoplatce a vse musim hradit sama...nikdy mi neni lito zadnej koruny kterou tam necham, protoze diky panu zubari Novakovi mam jeste usmev plny krasnych bilych zubu a snad jeste par let mit budu;) Pana zubare doporucuji po celem svete

Pan doktor si musi zrejme hodnoceni psat sam, jinak mi takova neobjektivita neni jasna. Uz v dobe, kdy jsme k nemu jako skolni ditka museli chodit povinne, s nim byla spousta lidi nespokojenych. Pozdeji jsem k nemu chvili z nouze opet chodila a nic se nezlepsilo. O penize jde predevsim, pece je nekde na poslednim miste. Pod jeho plombami se mi udelaly kazy, az jsem prisla o zub. S zadnou plombou od drivejsiho zubare jsem podobny problem nemela. Take z vypisu zdravotni pece jsem byla ponekud prekvapena. Pan doktor vykazoval peci, ktera skutecne nebyla poskytnuta. Nedoporucuji!!!

Dobrý den, já sem u tohoto zubaře byla poprvé a to se zlomenými zuby. Nejdříve jsme byli v Pardubicích ale ten přístup na stomatologické chirurgii byl hrozný. Strávili jsme tam 4 hodiny než nás konečně přijali do ordinace. Pak nám známa doporučila pana zubaře Nováka a můžu jen vřele doporučit ! Ty dva přední zlomené zuby mi spravil krásně, že ani není skoro poznat že bych je měla do půlky zlomené. Všichni říkali, že mi to spravil velmi pěkně. Rozhodně bych neměnila a budu k němu chodit i nadále:)

MUDr. Pavel Novák

Ani toto není hodnocení určené mně,jsem také Pavel Novák,ale Praxi provozuji v Poliklinice v Kladně, nikoli v Luži a Chrudimi,jako lékař stejného jména !!!

K pan u doktorovi Novakovi chodim relativne kratce, ale rovnou mohu rici, ze uz ho nevymenim! Diky minule zubarce jsem mela ze zubaru silenou hruzu, ale k panu Novakovi se temer tesim. :) To ze si musim za nektere zakroky priplatit je vedlejsi, kdyz vidim, jak skvele odvadi svou praci. Nic me neboli, vse je rychle a vse je mi vysvetleno. Na vsechny me "vsetecne" otazky mi pan doktor vzdy odpovi s trpelivosti a usmevem, takze vzdy vim na cem jsem.
A jak tu nekteri pisi, ze nevydava potvrzeni.. Tak si o nej reknete, kdyz o nej tolik stojite! Ja si pokazde reknu sestricce a ta mi ho beze vseho vyda. Za sebe panu doktorovi VELICE DEKUJI a rozhodne VSEM VRELE DOPORUCUJI!!

MUDr. Pavel Novák

Podle toho, co mám v puse, po několikaleté péči pana doktora, je jasné, že se jedná o opravdového odborníka. Je pravda, že to vřžy stojí dost peněz (známí kteří chodí jinam se nestačí divit), ale stojí to za to. Nikdy jsem u pana doktora Nováka necítil žádnou bolest!!!
Jenom je pravda, že v této ordinaci jsem nikdy nedostal "paragon" na vydané peníze!?!??

MUDr. Pavel Novák

Vřele doporučuji, po tříleté zkušenosti bych nikdy neměnil. Vše o léčbě předem vysvětlí. Preciznost, rychlost, profesionalita a velmi příjemný přístup. Děkuji pane Doktore.
Balhárek Ivan

MUDr. Pavel Novák

Výborný profesionál, pečlivý, vůči pacientu velmi vstřícný - vede pacienta, jak má o zuby doma pečovat a tak předcházet zubním kazům a paradentoze. Jsem s jeho péčí velmi spokojená.

Hana Hemerová

MUDr. Pavel Novák

Je to nejlepší zubař, kterého znám, a ke kterému se moje děti dokonce těší, návštěva v jeho ordinaci je vždy v pohodě, bez bolesti, a také chválím obě sestřičky, které jsou milé a šikovné.

Specializace: Paradontologie