Tyršova 195, Příbor
Praktický lékař gynekolog

Bohužel jsem dostala léky, které nebyly určeny na můj problém, pana doktora jsem upozornila, řekl mi, že jsou na vše. Nebylo tomu tak, což mi potvrdil nový gynekolog. Jinak je velmi příjemný, chodila jsem k němu jinak ráda.

S panem doktorem jsem maximálně spokojená. Chodím k němu již 10 let a nikdy jsem nezažila, že by byl nepříjemný nebo neporadil. Je chápavý, ochotný a umí při potížíš podpořit a to je myslím velice důležité. Je to takový rodinný doktor.

Super doktor! Milý a velice vstřícný. Neměnila bych! Chodí k němu sestra i mamka, a jsme všechny maximálně spokojené.

pan doktor je výborný, škoda , že sem musela změnit lékaře k vůli stěhovaní . Určitě všem doporučuji !

S panem doktorem jsem velmi spokojena, léčí mě přes 30 let a když jsem měla problémy vždy se snažil maximálně a hlavně lidsky pomoci. Neměnila bych.

Výborný odborník na svém místě, chodím k němu již léta a rozhodně bych neměnila. Pan doktor je vždy usměvavý, ochotný, milý a ačkoli jdu pokaždé na vyšetření celá vystrašená, dokáže mě vždycky uvolnit a rozesmát. Na dotazy vždy zkušeně odpoví a vyjde pacientce vstříc, mám k němu jako k lékaři důvěru. Rozhodně doporučuji!

Lékař na svém místě, velmi vstřícný a ochotný, díky praxi zkušený.

Chodím k tomuto doktorovi už 10 let. Nehledě na to, že už dávno nebydlím u Příbora jednou za rok tam zajedu, jenom kvůli prohlídce na gyndě u pana Kuchaře!

Já chodím k panu doktorovi od svých 15ti let a neměnila bych. Kdž jsem měla těžké časy tak mě moc podržel a podpořil a díky jemu a jeho milému přístupu jsem po několika nezdarech porodila krásné zdravé miminko. Velké díky i sestřičce :o))

Jsem s tímto lékařem velmi spokojena. Vždy je na mě milý, poradí mi, uklidní.