MUDr. Pavel Krahulec CSc., s.r.o. - gynekologie
Výstavní 9, Brno

Umístění: MUDr. Pavel Krahulec CSc., s.r.o. - gynekologie Jiný

Pan doktor Krahulec má můj obdiv. Je to velmi zkušený lékař a špička ve svém oboru, který k pacientovi přistupuje s lidským přístupem a pokorou. Je to lékař, kterému naprosto důvěřuji. Již dvakrát mně zaváděl nitroděložní tělísko, zavedení trvalo pár minut a vše proběhlo naprosto bez komplikací. Takovou zkušenost bohužel nemohu sdílet s předchozím lékařským zařízením, proto jsem ráda, že jsem pana doktora Krahulce opět vyhledala. Je velká škoda, že takových lékařů je jako šafránu..Pane doktore, moc si vážím Vaší práce.

Umístění: MUDr. Pavel Krahulec CSc., s.r.o. - gynekologie

V září mi přišla SMS, abych se objednala na preventivní prohlídku. Jaké bylo pro mne překvapení, když při sjednávání termínu mi bylo oznámeno, že pan doktor již neordinuje. Byla jsem jeho pacientkou více jak 30 let. Díky jeho odborné péči jsem se dokázala přenést přes zdravotní problémy způsobené endometriozou. Pomáhal mi nejen jako odborník, ale také jako člověk, který dokáže naslouchat. Takových lékařů si musíme vážit, protože je jich jako šafránu. Nedá se vyjádřit slovy, jak mi budete chybět! Bohužel, jsem na Vás ztratila telefonní kontakt, takže Vám mohu poděkovat jen touto cestou. Děkuji, děkuji.. Zdraví Alena Glacnerová Trnavská

Umístění: jiné místo Preventivni prohlidka

Jako kazdy rok navstivim v zari ordinaci pana doktora,kvuli preventivni prohlidce a koukam jako blazen. Po mnoha letech co o me pan doktor skvele pecoval,sedi na zidli nekdo uplne jiny a ja z ordinace odchazim absolutne zklamana,ze uz tu pan doktor Krahulec neordinuje. Chybi mi jeho lidsky pristup a skvela pece.

Umístění: MUDr. Pavel Krahulec CSc., s.r.o. - gynekologie

Pacientkou pana doktora jsem byla víc jak 17 let. Byl pro mne šok, když jsem přišla do ordinace letos v srpnu na pravidelnou prohlídku a bylo mi oznámeno, že pan doktor již neordinuje. Ráda bych tímto panu doktorovi ze srdce poděkovala za celá ta léta profesionální péče a lidského přístupu. Jste odborník na slovo vzatý, takovýchto je málo! Děkuji mnohokrát, budete mi chybět. Přeji Vám hodně zdraví a štěstí! Martina Válková

MUDr. Pavel Krahulec

Dobrý den, definitivně neordinuji " na Výstavní !"
Dále pracuji na:GYNPRIVAT s.r.o,Masarykova 37, tel: 542215665. Volejte eventuálně na mobil.
Zdraví MUDr. Pavel Krahulec

Umístění: MUDr. Pavel Krahulec CSc., s.r.o. - gynekologie Několikáleté problémy jak gynekologické, tak urologické

Mé díky patří panu doktoru Krahulcovi za vstřícné, milé, lidské vystupování. Jako lékař je ve svém oboru jedničkou, ale musím vyzdvihnout i jeho lidský přístup, který lékaři mnohdy opomíjejí. Na jedničku provedené urodynamické vyšetření, které není vůbec příjemné, ale vy odcházíte se skvělým pocitem a na nepříjemné vyšetření si ani nevzpomentete, to je pro mě profesionální i lidský přístup! Lékaři mnohdy zapomínají také na psychiku, která je ve zdravotnictví velmi důležitá, ale MUDr. Krahulec nezapomíná ani na ni, vše s Vámi prokonzultuje, nechá Vás mluvit, prostě doktor na pravém místě. Mohu říci, že jsem vystřídala již hodně gynekologů, ale bezbolestné gynekologické vyšetření jsem zažila až zde u Dr. Krahulce. Bezbolestně a pečlivě se v tu nepříjemnou chvíli o Vás postará, že k němu chodíte na prevence dokonce i ráda (myšleno s nadsázkou). :)

Marcela.K.(1.10.2015)
Velká pochvala panu doktorovi a milé sestřičce za špičkové vyšetření a vystupování.Byla jsem ohromena jeho přístupem a citlivostí.Musím jen souhlasit že je to profesional na svem mistě a jako člověk velmi sympaticky a mily.

Pana doktora doporučuji, je člověk na svém místě, pečlivý, vše vysvětlí, poradí, prostředí i sestřička velmi příjemné

Pana doktora si velice vážím za vstřícný přístup k pacientům. Pokud mám nějaký dotaz, vždy vše trpělivě vysvětlí. Sestřička pana doktora je také velice příjemná, vždy s vlídným úsměvem na tváři. Velice ráda k panu doktorovi chodím. Jsou super:))

Jsem moc spokojená.

velice si vážím pana doktora protože mě vždycky pomohl a je velmi profesionální jsem ráda že máme takového doktora v Brně