Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Pan primář v nemocnici Ministerstva vnitra Na Míčánkách několikrát hospitalizoval moji manželku, aby ji zbavil jejich potíží. Dlouhodobou léčbou ji zbavil jejich obtíží a pomohl nejen ji. Můj kolega v práci měl rovněž srdeční obtíže (vysoký tlak) a jeho lékař jej léčil neúspěšně. Nakonec se rozhodl navštívit pana primáře, který jej okamžitě doporučil k operaci v IKEM, kde to spravili 3násobným bypassem. Nakonec jsem se stal jeho pacientem (po infarktu ) a mohu říct, že se o nás stará velmi pečlivě. Při zhoršení potíží mne neváhal okamžitě odeslat do IKEM, aby se ujistil, že je všechno v pořádku.

odmítli vyšetřit ívku s tlakem 157 s tím, že nemá doporučení, přestože jí bylo vrelmi špatně. Paní doktorka se ani nepodívala v jakém stavu pacientka přišla. Není k tomu ani dál co dodat.

Pan primář podceňuje některé příznaky nemocí, což se stalo u obou mých rodičů. Neposlal je na odborné vyšetření a příznaky podcenil.

Pana primáře si hluboce vážím, neboť pomohl nejen moji manželce, ale i mně. Manželku opakovaně hospitalizoval v nemocnici Ministerstva vnitra, kde byl primářem na kardiologii a dokázal najít správný způsob léčby. Tehdy jsem si myslel, že nikdy nebudu potřebovat jeho služeb a ejhle infarkt a pan primář se stal našim rodinným lékařem. Slušný, trpělivý a odborník, který v případě potřeby neváhá odeslat Vás ihned do odborného kardiologického centra, aby předešel případným komplikacím. Jen více takových odborníků s lidským přístupem.

Pan primář je rozhodně člověkem na správném místě. Pomohl mi i když to nebyla zrovna snadná cesta, a nevzadal to ani ve chvíli, kdy ostatní lékaři už stagnovali,
ale s velikou trpělivostí znovu a znovu hledal tu nejvhodnější léčbu. jeho přístup sice může připomínat jistou aroganci, ale mohu s určitostí konstatovat, že se o aroganci nejedná. Pan primář má prostě takovýto osobitý přístup. Každý jsme přece nějaký. Se skutečnou arogancí to nemá nic společného. Ta vypadá úplně jinak a vím o čem mluvím. Arogantní člověk se o Vás určitě nepostará tak jako pan primář. Aragantnímu lékaři přestože složil přísahu budete úplně fuk Váš osud. Léčbu provede tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Určitě nebude s vehementností dlouhodobě hledat tu nejlepší léčbu pro Vás. Já ho mohu jenom pochválit za jeho práci pro nás nemocné.

Špičkový odborník s lidským přístupem k pacientovi.Jsem mu velice vděčný za jeho péči a trpělivost.

Mohu se jen připojit k názoru, že je velice fundovaný a je opravdu odborníkem na svém místě. K názoru, že je arogantní lze říci asi toto. Určitě za svoji dlouholetou praxi se setkal s lidmi, se kterými ani jinak jednat nešlo-asi jako v každém zaměstnání, kde dochází ke kontaktu s lidmi, tím se nechci ovšem někoho dotknout. Se mnou se bavil takovým způsobem, že mi to chvíli připadalo arogantní, avšak jsem záhy zjistil, že on se takhle osobitě baví a že se z jeho strany o aroganci nejedná. Navíc mi vše ochotně ukázal, co mě čeká, a vysvětlil postupy, které musím projít atd. Takže jsem byl rád, že vím, na čem jsem.

Pan primář je odborník na svém místě, jeho lidský přístup a zároveň profesionalita je neodiskutovatelná. Děkuji mu za jeho péči nejen o mne, ale jistě mluvím i za ostatní pacienty, kteří ho navštěvují. Kéž by bylo více takovýchto lékařů, alespoň z poloviny stejně tak příjemných a přístupných obyčejným lidem. Děkuji

Pan primář je rozhodně člověkem na správném místě. Má velmi osobní přístup k pacientovi, velice se stará. Postará se o Vás dokonce lépe i v případech, které má řešit praktický lékař (např. vysoká sedimentace). Určitě jeden z nejlepších doktorů, u kterých jsem kdy byla.

Vysoce fundovaný odborník,s příkladným přístupem k pacientovi.
Neustrnul a neustále se vzdělává a zdokonaluje.Nechť je vzorem pro většinu jiných
lékařů.