Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Poliklinika Lípa Centrum Jiný

K panu doktorovi Kohoutovi jsem se dostala kdysi náhodou, když jsem se zmínila své tehdejší praktičce, že mi v noci občas buší nekontrolovatelně srdce.
Vyšetření probíhalo standartně, dostala jsem i holtera k zaznamenávání srdeční činnosti. Zřejmě tam tenkrát něco bylo, nevím, ale bylo mi doporučeno vyšetření skrze tepnu, tuším, že se to jmenuje katetrizace. Já tenkrát jako dvacetiletá holka jsem zběsile googlila, co to vlastně je, a po zjištění, o co se jedná jsem na to prostě nešla a už jsem ani k panu doktorovi ani na jinou kardiologii nikdy nešla. Za několik měsíců jsem kvůli jiným potížím vysadila antikoncepci. Samozřejmě bušení srdce zmizelo jako mávnutím kouzelného proutku a už se nikdy neobjevilo. Dnes je mi třicet. Chci tím říct, že jsem ráda, že jsem dala na svou intuici a nešla na ne zrovna příjemné vyšetření, které by bylo naprosto k ničemu. Pan doktor by se měl nejprve více zajímat o to, zda nemůžou problémy se srdcem způsobovat jiné léky. Já o té antikoncepci určitě říkala, že mě to nenapadlo, je v pořádku, ale já nejsem doktor. Jeho to mělo napadnout, kor když se všeobecně ví, že to svinstvo způsobuje kdejaké vedlejší účinky.

Pan primář v nemocnici Ministerstva vnitra Na Míčánkách několikrát hospitalizoval moji manželku, aby ji zbavil jejich potíží. Dlouhodobou léčbou ji zbavil jejich obtíží a pomohl nejen ji. Můj kolega v práci měl rovněž srdeční obtíže (vysoký tlak) a jeho lékař jej léčil neúspěšně. Nakonec se rozhodl navštívit pana primáře, který jej okamžitě doporučil k operaci v IKEM, kde to spravili 3násobným bypassem. Nakonec jsem se stal jeho pacientem (po infarktu ) a mohu říct, že se o nás stará velmi pečlivě. Při zhoršení potíží mne neváhal okamžitě odeslat do IKEM, aby se ujistil, že je všechno v pořádku.

odmítli vyšetřit ívku s tlakem 157 s tím, že nemá doporučení, přestože jí bylo vrelmi špatně. Paní doktorka se ani nepodívala v jakém stavu pacientka přišla. Není k tomu ani dál co dodat.

Pan primář podceňuje některé příznaky nemocí, což se stalo u obou mých rodičů. Neposlal je na odborné vyšetření a příznaky podcenil.

Pana primáře si hluboce vážím, neboť pomohl nejen moji manželce, ale i mně. Manželku opakovaně hospitalizoval v nemocnici Ministerstva vnitra, kde byl primářem na kardiologii a dokázal najít správný způsob léčby. Tehdy jsem si myslel, že nikdy nebudu potřebovat jeho služeb a ejhle infarkt a pan primář se stal našim rodinným lékařem. Slušný, trpělivý a odborník, který v případě potřeby neváhá odeslat Vás ihned do odborného kardiologického centra, aby předešel případným komplikacím. Jen více takových odborníků s lidským přístupem.

Pan primář je rozhodně člověkem na správném místě. Pomohl mi i když to nebyla zrovna snadná cesta, a nevzadal to ani ve chvíli, kdy ostatní lékaři už stagnovali,
ale s velikou trpělivostí znovu a znovu hledal tu nejvhodnější léčbu. jeho přístup sice může připomínat jistou aroganci, ale mohu s určitostí konstatovat, že se o aroganci nejedná. Pan primář má prostě takovýto osobitý přístup. Každý jsme přece nějaký. Se skutečnou arogancí to nemá nic společného. Ta vypadá úplně jinak a vím o čem mluvím. Arogantní člověk se o Vás určitě nepostará tak jako pan primář. Aragantnímu lékaři přestože složil přísahu budete úplně fuk Váš osud. Léčbu provede tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Určitě nebude s vehementností dlouhodobě hledat tu nejlepší léčbu pro Vás. Já ho mohu jenom pochválit za jeho práci pro nás nemocné.

Špičkový odborník s lidským přístupem k pacientovi.Jsem mu velice vděčný za jeho péči a trpělivost.

Mohu se jen připojit k názoru, že je velice fundovaný a je opravdu odborníkem na svém místě. K názoru, že je arogantní lze říci asi toto. Určitě za svoji dlouholetou praxi se setkal s lidmi, se kterými ani jinak jednat nešlo-asi jako v každém zaměstnání, kde dochází ke kontaktu s lidmi, tím se nechci ovšem někoho dotknout. Se mnou se bavil takovým způsobem, že mi to chvíli připadalo arogantní, avšak jsem záhy zjistil, že on se takhle osobitě baví a že se z jeho strany o aroganci nejedná. Navíc mi vše ochotně ukázal, co mě čeká, a vysvětlil postupy, které musím projít atd. Takže jsem byl rád, že vím, na čem jsem.

Pan primář je odborník na svém místě, jeho lidský přístup a zároveň profesionalita je neodiskutovatelná. Děkuji mu za jeho péči nejen o mne, ale jistě mluvím i za ostatní pacienty, kteří ho navštěvují. Kéž by bylo více takovýchto lékařů, alespoň z poloviny stejně tak příjemných a přístupných obyčejným lidem. Děkuji

Pan primář je rozhodně člověkem na správném místě. Má velmi osobní přístup k pacientovi, velice se stará. Postará se o Vás dokonce lépe i v případech, které má řešit praktický lékař (např. vysoká sedimentace). Určitě jeden z nejlepších doktorů, u kterých jsem kdy byla.