Stomatologická s.r.o. - Ordinace MUDr. Marcela Pekárka
Fibichova 1338, Čáslav

Umístění: Stomatologická s.r.o. - Ordinace MUDr. Marcela Pekárka Zlomený zub

Poprvé jsem k panu doktorovi šel se zlomeným zubem, který bylo nutné vytrhnout. Protože mi byl pan doktor sympatický a vlastního zubaře jsem neměl, tak jsem se k němu přihlásil a díky němu jsem se přestal bát chodit k zubaři. Nyní k němu chodím dokonce i rád protože je velmi milý a nikdy mě u něj nic nebolelo. Navíc když se objednám na 8.30, tak jdu opravdu v 8.30 na řadu, což je opravdu skvělé.

Moje první návštěva u pana doktora byla skvělá. Zbavil mě mého strachu ze zubařů. Je milý a ohleduplný. Vysvětlil mi vše ohledně mých snímků a mých "problémů". Návštěvu u tohoto pana doktora mohu doporučit, hlavně těm, kteří se bojí zubařů :D.

Tak co mohu ze své zkušenosti říci, je že první návštěva OK super přístup, ale podle mne jak pan Doktor zjistí, že by z toho člověka mohlo něco kápnout sedne si na Vás jak vosa na med, když jsem byl na další návštěvě - udělal mi dva zuby ani neinformoval o ceně a na recepci jsem se nestačil divit co na mne slečna vybafla za hausnumero...Je to takový novodobý Horst Fuchs - omámení důchodci též koupí v pomanutí mysli pokličku za 12 tisíc :-) Tohle je něco podobného :-)

Pan doktor je sice hodne mlady, ale moc moc peclivy a vstricny a s velmi slusnym vystupovanim. Mohu jenom doporucit!